Giresun

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Evt giresunda bisiklete ilgi fazla ama bu sene ilgi dahada fazla. Ama profesyonel anlamda giresunda tek bir bisikletçi yok maalesef:((( buda gercekten cok uzucu bır şey:( millete profesyonel anlamda bunu aşılamaya calişiyoruz bakalım ne olcak...

• Beğen
Tepkiler: aydınz
Scudo

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Öncelıkle aramıza hoş geldiniz.
Merhaba nasılsınız Giresunda profesyonel olarak bu işi yapan yok diyebilirim ben düşünüyorum ama ne olur bilinmez yani.
İstanbulun neresinde bulunuyorsunuz şuanda ? Sizin gibi kişileri aramızda görmek isterim bayan bisikletciler giresunda parmakla gösterilebilecek kadar az maalesef:(((
Secki istanbul'a gitmeden önce sizinle pedallaya bilseydik.
En kısa zamanda tekrar sizi giresunda görmek isterim beraber pedallaya biliriz...

• Beğen
Tepkiler: AydınGünaydın

aydınz

Üye
Tepki
122
hoşgeldiniz aramıza hayırlı olsun,gezilecek görülecek çok güzel yerler var,ama malesef ülkemizin şartları buna elvermiyor,bizler enyakın tarihi kültürel ve doga güzeli ülkemizi göremezken yurt dışından bisikletlerle dünya turuna çıkan binlerce insan görüyorum.her türlü imkanları çalıştıkları birim tarafından karşılanıyor,izin konusunda sorunları yok ve çalışmaya gelince iş konusunda kaytarmak yok,oysa biz bitmek tükenmek bilmeyen güzelim zengin vatanımızı hergün yeni bir darbe vuruyoruz,ne mutlu türküm diyene.....

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Evt kardeşim yurt dişindan insanlar buralari keşfetmek için bisikletleri ile turlar yapılıo daha bundan 3 hafta önce fransadan amerikadan yerli yabancı turistler tur için giresuna geldiler onları görunce doğrusu imremdim acıkcası :(((

• Beğen
Tepkiler: feritkucuk28

aydınz

Üye
Tepki
122
slm arkadaşlar istanbul-artvin arası sahil yolu tamamlandımı arkadaşlar bilginiz varmı

Tepki
6
samsun-artvin arası bitti ama bazı yerlerde çalışmalar sürüyor fakat bu bisiklet turları için engel oluşturmuyor ben bugün giresun merkezden espiye ilçesine gidiş dönüş tur yaptım yol gayet güzel 3 şeritli ve sağ şerit bisikletçilere ait:)

aydınz

Üye
Tepki
122
teşekkürler bilgi için,pedalın daim olsun benim içinde gez ve foto da isterim arkadaşlar

Tepki
4
Merhaba Arkadaşlar
Ben de Giresun merkezdeyim bisiklet hastasıyım ciddi anlamda şehirlerarası bisiklet turu istiyorum hatta bir planım var aslında...Karadeniz turu bilmiyorum nasıl olur yolda tehlikeler şartlar nasıl olur ama ...

Bugün Hamdullah Ayarların yanına gittim hafta sonları bisiklet turu yapıyorlarmış...Giresun'dan ordu bulancak'a falan baya güzel olduğunu ve katılabileceğimi söyledi....Bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum aslında :) Daha yeni tanıştım ama samimi bir insan :) İlgilenler oraya gidip katılabilirler...

Tepki
4
Arkadaşlar merhaba Giresun merkezde kalmaktayım...Merak ettiğim şu Giresun'da düzenli olarak antreman yapan var mı acaba?

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...:)

Tepki
4
Anlaşılan Giresun'da bir tek ben varmışım :) ya da konu başlığı kimsenin ilgisini çekmedi...Ne bileyim herkes bisikletin her türlü şeyini(teknik,antreman vs) bilip foruma yazınca,fikir verince ben de dedim ki heralde gerçekten sağlam antreman yapanlar vardır...Yalnız Giresun küçük yer o yüzden burda fazla bisiklet antremanı yok sanırım...

kenanyaman

Forum Bağımlısı
Tepki
448
Evet kışuykusundan uyanalım bundan sonra burdayız.. evet yol yarış mtb çiler buraya yazalım bundan sonra....

havalar yavaş yavaş ısınıyor aynakolları çevirme zamanı geliyor..pazar günleri hamdullah abinin grubuna takılabiliriz yazın 30 kişiye kadar çıktığı oluyor bu nun haricinde giresun bulancak pirarziz ve orduya kadar gidebiliriz.buda hemen hemen90km. falan yapar evet hamdullah abinin grubu pazar günleri 9.00 toplanıyordu bildiğim kadarıyla ama şuan grup ne durumda bilemiyorum.ama ben bundan sonra cumartesi veya pazar günü henüz karar vermedim orduya kadar gitmeyi düşünüyorum takılmak isteyen arkadaşlar buraya yazıp gruba dahil olabilir ........

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Ordu'ya geleceğiniz zaman haber edin. Uygun olursam bende buradan çıkar, buluştuğumuz yerde buluşur, sizle tekrar Ordu'ya devam ederim ;)

• Beğen
Tepkiler: Mertcan Aydın

kenanyaman

Forum Bağımlısı
Tepki
448
evet olur geçen yazın milli takım geldiğinde gelmiştik milli takımla aykut falan vardı köprü girişimde bekliyordu birde alpaslan abi var tanıyormusun bilmem sahil güvenlikte di galiba epeydir görüşemedik...

• Beğen

kenanyaman

Forum Bağımlısı
Tepki
448
evet görüşürüz o zaman antrenmanlara başlamak lazım yavaş yavaş .... geride kalmayalımm..

• Beğen

HaKaN.Ç

Üye
Tepki
17
samsuna gelın arkadaslar samsun dakı bısıkletcıler sızı cok ıyı agırlayacaklardır.persembe ve pazar gunlerı gezıler duzenlıyoruz geldıgınız zaman katılabılırsınız

• Beğen
Tepkiler: Selami Daban

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
keyam ben geldim haberin olsun tamam haftaya görüşelim tamam
seni biraz daha yorayım
armeliti unutma gocaman

ordulu arkadaşlar sizleride bekliyoruz daha çok bisiklet daha çok temiz hava sağlıklı yaşam birkaç günlük değil ömür boyu diğer hayat arkadaşı bisiklet olanlar ortalama her hafta biniyoruz haberleşelim pazara ordu tarafına gelebiliriz

• Beğen