Giant T-Mobile (son hali 2.sayfada)

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sanırım takım kadrosu .. Ama tam olarak bi bilgim yok . Sadece kadronun agırlıgı 1650 gr mıs . Bi kac kişiye sormustum . Bi kac sitede aradım sadece aynı renk dizaynında yol bisikletlerinde rastladım .

Scudo

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
evet normalde bende hiç görmemiştim.renkleri çok güzelmiş gerçekten.scott almasaydım bende giant alacaktım.en beğendim markalardan biride giant .
bir de sana sid team hakkında bişeyler sorucaktım.sertlik ayarı var mı bu maşanın,birde sid team de hava basılan 2 yer var altta ve üstte,+ ve - işaretleriyle gösteriyo ikisinede ayrı ayrı mı hava basmak gerekiyo.sid team lerde yükseklik ayarı yok galiba doğru mu?
bunları sormamın nedeni yeni aldığım bisiklette benimde sid team maşa var kullanma kılavuzu karışmış gelirken ,onun için sordum.

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
aa sen scott mı aldın :) bi ara sana cannondale aldırmaya calısmıstım :) resimlerini eklesene abi bakalım :) sende baya kafa yormustun :)

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
@bisikletci

evet scott aldım yakında ekliycem fotoları,senin bisikletle ayrı yumurta ikizi sayılır :D maşa ve teker seti aynı;)baya düşündüm bende evet ,scott almak kısmetmiş.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
biraz daha hafifler inşallah ben zaten t mobile delisi oldum neyi varsa topluyom şimdilik eldiven anahtarlık şapka ve forması var bide bisikletini alsam süper olucak ama istanbul tuzla yarışında vardı bitane işte bu,oradan ayrılana kadar başından ayrılamadım

(link)

• Beğen
Tepkiler: bisikletci

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
evet yol kadroları mtb den daha cafcaflı duruyor :) Pembe renk süper yaa :)

Yetkin evet altta ve ustte iki hava basılan yer var .. Kilona göre arka masanın arasında kac psi hava basıcagın yazıor ben 85 kg olmama ragmen 125 bastım gayet iyi .. Rebound ayarı var sag bacagı altında .. Havalar sol bacaktan vuruluyor .. Yükseklik ayarı yok .. Sertlik ayarını vurdugun havayla yapıosun mesela daha da sert olmasını isteseydim 135-145 falan hava vurmam gerekirdi .. ;)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bisikletinin yeni hali çok güzel olmuş güle güle kulllan sıd e yakışmış bisikletine.

• Beğen

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@cyclist_43

selam bu bisikletlerden kaçkarda( kızıltoprak) var 105 kompenantlı olanlarda gayet makul

ömerin pisleti yol pisleti gibi oldu zaten :D :D :D

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
gerçekten bisikletin çok güzel olmuş bu saatte üşenmiyorum inceliyorum kazasız belasız kullan ::) iyi sürüşler dilerim..

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Gerçekten çok güzel olmuş sid team çok yakışmış maşallah...

umarım kazasız belasız iyi günlerde kullanırsın abi...

• Beğen

emreayan

Daimi Üye
Tepki
64
ömer bisikletin dehşet olmuş sid li halini yeni gördüm,yakında canlı canlı görücez zaten bugün hava ıslak yine çıkamadık okula haftaya kısmetmiş demek,güle güle kullan canavarını:D

• Beğen

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Cok tesekkür ediorum , klasik olcak ama daha iyisi sizlere nasip olur insallah .. Bekledigime ve ugrasıma degiyor dogrusu , guzel yorumlar aldıgım için cok mutluyum ...

Saol ugur abi maşa tanıdık geliodur :) Tamda zamanında cıkardın satlıga valla :)

Evet emre yagmur beni bekliomus demekki :D ama o yagmra ragmen 3 saat bindim dün :)

tansu berkay

Forum Demirbaşı
Tepki
361
Bisiklet
Colnago
maşallah gerçekten çok güzel bir bisiklet olmuş bakmaya doyamıyor insan darısı başımıza kazasız belasız güle güle kullan :)

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Ömer bu ne ilgi alaka yaw, 2007 XTR tekerlerimi takim ben de koyacam resimleri :) Kıskandım olm...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mantis

Valla saolsun herkes :) bende cok mutlu oldum :) Bayadır toplamaya ugrastım bisikletimi bi cok kişiye danıstım ne nasıl olsa daha ii olur vs diye , herkesin bi nebze olsun fikri var bu işte :) koy koy seninkileride merakla beklioruz :) senin makinada super olucak bildigim kadarıyla ...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@Mantis

2007 vay vay uğur tekerlerden sonra vitesleride toplarsın artık bizimde gözüüz bayram eder en iyilerine layiksin

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ugur abi teker seti harıcınde daha bi cok sey degıstırdı, onun xtr gobeklı 819cemberli jant setınıde ben aldım antremanlarda kullanmak ıcın.

ömercım beni bu uye ile tanımıyorsun ama hani bana özelden mesaj atmıstın sen r7 masa kullandın nasıl dıye bende saana sid masa al demıstım.. anavatarımda kırmızı motorum vardı... gercekten sid masa almakla cok ıyı bi iş yaptın... bisiklet cok guzel olmus hayırlı ugurlu olsun...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@nirvana

ali ihsan abi, gozunun bayram etmesını ıstıyorsan mustafa abıının bıısıkletlerıne bak derım:D :D :D