Giant Kullanıcıları Kulübü

KOMA

Daimi Üye
Tepki
213
İsim
Sinan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Klasik
@ppidpi evet fiyatı pahalı baya brn 2 el şansıma denk geldi aldım açıkcası. Biraz şanslı oldum bu konuda umarım sende sana uygun bisikleti bulursun veya ben şahsen denk gelirsem size haber ederim temiz 2.el

@ppidpi evet fiyatı pahalı baya brn 2 el şansıma denk geldi aldım açıkcası. Biraz şanslı oldum bu konuda umarım sende sana uygun bisikleti bulursun veya ben şahsen denk gelirsem size haber ederim temiz 2.el

• Beğen
Tepkiler: ppidpi
Scudo

otb

Üye
Tepki
30
İsim
Tarık Büyükeskici
Bisiklet
Giant
@sociolog

Merhaba, Benim de ilgimi çekiyor Escape 1 Disc. Aldınız mı?

Tepki
0
İsim
Faruk
Bisiklet
Giant
merhaba arkadaşlar giant escape 2 yol bisikletimin kadro kulağındaki kırıldı ve maalesef bulamıyorum
aramadığım servis kalmadı ne tavsiye edersiniz acaba

Dosyalar

KOMA

Daimi Üye
Tepki
213
İsim
Sinan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Klasik
@faruktheguide bir ana bayi bul bence onlara getirtebilirsin. ama getirip getirmeyeceklerini bilmiyorum mantık tavsiyesi :D

ppidpi

Üye
Tepki
54
İsim
Pınar
Bisiklet
Giant
Merhaba arkadaşlar, bisikletime kavuştum! Cumartesi günü Caddebostandaki Giant bayisi olan Strava bisikletten aldım. Candan Bey'e ilgisi için minnettarım. Gidon değişimini montajını yapan ustamızın ellerine sağlık. Mükemmel oldu bisiklet. 16 kiloluk şehir bisikletinden sonra 10 kg'luk Giant...aman Tanrım diyorum! Aldıktan sonra Caddebostan-Bostancı arası 3 km kadar test sürüşü yapabilme şansım oldu. Sonrasında ise yağmura yakalanıp mahsur kaldım:) ama inanın yüzümde gülümsemeyle çocuklar gibi mutlu olarak bisikletimi sürdüm. Tekrar sürmek için sabırsızlanıyorum. Sürücü bisikleti değil bisiklet sürücüyü seçer durumu oldu benim için. Eksik donanımlarını tamamlayıp(tekerleklerdeki reflektörleri uçurdum hiç sevmiyorum), güncel fotoğrafları en kısa zamanda paylaşacağım:)

(link)

KOMA

Daimi Üye
Tepki
213
İsim
Sinan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Klasik
@ppidpi çok güzel gözüküyor tekerine taş değmesin :D sevindim adına bekliyoruz fotorafları

• Beğen
Tepkiler: ppidpi

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Lastikleri 700-28 yaptım konfor arttı hız bir tık düştü tam cyclocross oldu benim contend sl 1 disc

sadi imren

Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@historiyst

25'di 28'e geçtim

• Beğen
Tepkiler: historiyst
Tepki
69
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Air kullananlar maxxis detanatordan (700x28) mennun mu ? 4 ayda(700 km) lastik pert seviyesine geldi. Camlar haşat etti lastiği. Ekonomik zırhlı lastik tavsiyesi olan var mı?

Ned Stark

Giant Escape 2
Tepki
153
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar bende giant escape 2 siparişi vererek ilk adımı atmış bulunmaktayım (link) siyah yeşil olanı sipariş verdim sizce siyah yeşil olan mı mavi siyah olan mı daha iyi duruyor değiştirebilirim rengini yarın arayıp

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

sadi imren

Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@tekin17 (link) güzel lastik 700-28
RANDONNEUR 700X28 YOL BİSİKLETİ LASTİĞİ - PATLAMA KORUMASI / ETRTO 28-622 SIRE VITTORIA

Ned Stark

Giant Escape 2
Tepki
153
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
(link) arkadaşlar Giant Escape 2 renk olarak siyah olanı mı mavi olanı mı daha iyi gözüküyor bakar mısınız az karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim :)

Ned Stark

Giant Escape 2
Tepki
153
İsim
Onur
Bisiklet
Giant
@mertznc Dün eminönü sirkecideki giant bayisine gittim mağazada giant escape 2 yoktu canlı göremedim görebilme imkanım olsaydı keşke mağazada ki satıcı ile konuştuk siyahta karar kıldık siparişi verdik bakalım gelince göreceğiz siparişi değiştirme şansım var şuan o yüzden yazdım tavsiye istedim siz değerli forumdaşlardan :)

• Beğen
Tepkiler: mertznc