Giant Anthem X ve yeni fotolar...

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@zekixx

Teşekkürler Zeki. Evet 2009 model fabrika örüm. Yalnız bu göbeklerin sesi biraz daha farklı gibi geldi bana, daha sessiz olabilir. DT geçen yıl Star Ratched sistemine geçmişti. Setin üstünde Dt Super comp. teller ve çelik tel başları var ve QR siz 1590gr geliyor. Aslında hazır setlere aklım çok gitmişti ama hertürlü yedek parçası bulunan nispeten problemsiz kısaca klasik bir set alma isteği daha ağır bastı. Frenlerden çok mennunum, hatta harika diyebilirim. Süper performanslı ve sorunsuzlar. Hafiflemek için değiştirilebilir tabi ama pek gerek duymuyorum.

Scudo

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Bir eksiği var bu makinenin acaba nedir:)

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Kazasız belasız kullanın.Umarım bana da nasip olur böyle bir güzellik,uzak bir hayal gibi gözüksede:)

• Beğen
Tepkiler: Güney Tuncer

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
@Güney Tuncer

Formulası eksik bu makinenin:)

Tepki
37
Benim iyiki de böyle bir bisikletim yok! Olsaydı her düşüş yada çizilişinde yas tutar, uyku uyuyamazdım. Güle güle kullanın...
Saygılar.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@murty

Dostum sen varya sen aldıracaksın o elindeki Formula'ları :)
Şöyle yapalım mı; senin frenlere karşılık bu bisikletin üstündeki Hayes'ler + para, ne dersin ? :cool:

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@Hasan Çağrı

yok abi Murty'dekiler siyah Formula R1 :D Beyaz, mavi ve kırmızılarını da Cube'lerin üzerinde görüyoruz ama piyasada yok gibi. Siyahı aşadaki S-Works'un üzerinde de ne güzel durmuş öyle :D

http://forums.mtbr.com/showthread.php?t=417405&page=4

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
Çok harika bi bisiklet olmuş. Bu arada fox un üzerindeki sid çıkartması gözüme çaptı :) Fena durmamış

• Beğen
Tepkiler: Güney Tuncer

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@Güney Tuncer

Bisikletiniz o kadar güzel ki, büyük bir ince zeka gerektiren, detaylı araştırma ve uğraşlar sonucu sahibi tarafından toparlanmış oldugu apaçık ortada! :eek:
Umarım kazasız belasız bol arazi ve orman kokulu yollarda sürme keyfinin doruklarına ulaşırsınız. Bir gün karşılaşma ve birlikte pedal basma temennisiyle :)
(Not: Bu manzara beni büyüledi desem yeridir harkülade bir foto nasıl bu kadar güzel çekebiliyorsunuz hayretler içersindeyim. Bu fotografın geniş boyutunu atıp arka plan yapma fırsatını bana lütfeder misiniz:)?) Hoşcakalın

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@E.GURCAN

o çıkarmayı nereye yapıştırsam diye kafa patlatmadım değil :D Dediğiniz gibi orada fena durmamış :D

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@Zeki.Alper

Vallahi beni şımartıyorsunuz. Forumdaki çok tecrübeli arkadaşlar sağolsun. Her geçen gün yeni şeyler ister istemez öğreniyor insan.

Değerli arkadaşlarımın hepsi kazasız belasız kullanmayı dilemiş ama malesef bir iki kazam oldu :( Kendime verdiğim hasarlar haricinde bisiklette çizik dahi olmadı. İnsanların nazarı mı dokunuyor ne ama kesin olan bu bisikletin bir koruyucu meleği var :D

Fotoğraf pro. bir kamera ve özel bir geniş açı lens ile çektim ve tabi sonrasında birazcık photoshop var. Büyük boyutunu tabiki gönderirim. E-posta adresinizi özel mesaj olarak göndermeniz yeterli.