Ghost speedline 7500 mü canyon roadlite 7.0 mı

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Efe beyle telefonda ben de görüştüm, kendisi önceden ödeme falan almıyor.Gayet de güvenilir geldi açıkçası bana.Bisiklet geliyor siz ödeme yapıyorsunuz.Öncesinde bir sözleşme var iki tarafın da faydasına.Sözleşme sayesinde bisiklet gelince almıyorum kardeşim gibi bi şey diyerek satıcıyı ortada bırakamazsınız o da size taşıma sırasında zarar görüş mal veremez.Bana güven verici geldi ve bisikletimi o şekilde almayı düşünüyorum açıkçası

Scudo

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
kendisini bu sayfayı inceleyen online üyeler arasında gördüm.. canyon ile ilgili alternatif satın alma yöntemleri araştıran bir sürü üye var, buraya foruma, yazarsa sevinirim. hem herkes faydalanmış olur.

@Uptown Cyclist çok teşekkürler bilgilendirme için..

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kendisi de kullanıyor bu forumu evet.Ben kendim Cannondale ile soru sormuştum ve.Canyon bisikletleri ile ilgili olan konuyu da ben açmıştım zaten.İnsanlar'ın şaşırdığı nokta neden aynı fiyat.Aynı şeyi ben sorduğum zaman sonuçta toptan alıyoruz sizinle aynı paraya almıyoruz demişti.Ayrıca şu da var, parayı önceden almadılları için güvenmemenin bir anlamı yok.İstediğiniz her şeyi sorabilirsiniz, her soruma gayet güzel bir şekilde cevap aldım ben konuşurken

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Burdayım buyrun genelde taraf ve müdahale ediyormuşum hissi yaratmamak için cevap yazmıyorum kusura bakmayın @Uptown Cyclist ve serdar beye teşekkürler.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Fourseasonstr Yok yok zaten öyle düşünmüyorum.Sizin cevap yazdığınız da iyi oldu zaten diğer arkadaşlar da görmüş oldu en azından, burada olduğunuzu.Beni Cannondale sahibi yapacaksanız daha :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Elbette elimden geleni yapacağım istediğiniz vakit.

@Umut Tekin

Canyon markasında sezonda ürün satıştan kaldırlmaz. Sadece beden o günlük bitmiş olabilir. Günlk üretim rakamı baya yüksek bir firma. Genelde fabrikada her beden bulunuyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Markaya bağlı olarak evet. Çalıştığımız bir marka ise yardımcı olurum

utku bayburt

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
anladim.canyon urban modeli ile ilgili sizi bir ara rahatsiz ederim o zaman:)tesekkur ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@utku bayburt

Rica ederim. Her zaman yardımcı olabilirim seve seve yeterki türkiyede canyon markası yaygınlaşsın ve bizde daha çok modelini hazır olarak getirelim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Genellikle canyon, cannondale ile çalışıyoruz. İstek üzerine diğer tüm modelleride bulabildiğimiz taktirde yardımcı oluruz

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
Özellik olarak birşey diyemiyeceğim ama tasarım olarak Ghost daha iyi bence

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Referanslarımız

Serdar Gecu

Ahmet Akay

Tolga Tunçel

İlker Yılmaz

Cengiz Akgün

Can Kaçkar

Ege Onur

Sadık Ceran

Yunus Emre Baştabak

Mustafa Demir

Aytaç Armağan

Ekrem Yanık

Çalıştığımız bankalar

Satış yaptığımız site

Çalıştımız kargo

100 satış ve refranstan izinli yayınladıklarım. Satışların teslimatların gelenlerin geleceklerin teslimat resimleri müşteri iletişim bilgileri mevcuttur. Telefonla ulaşıldığı taktirde verilectir.

Satışlarımızda bu güne kadar parça değişim garantimiz vardı. Bu günden sonra her marka modelde istanbulda ücretsiz servis hizmetimizde yakında hizmete girecektir.

Müşterilerimizin hiç biriyle satış dostluk harici ortaklık vs gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm referanlarımız teslimat güven hakkında detaylı bilgiyi verecektir.

Amacımız paradan önce şeffaf dürüst ticarettir.

Tüm marka modeller için ulaşabilirsiniz.