Gazİantep Bİsİklet KulÜblerİ BİrlİĞİ

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
evt arkadaşlar Gaziantep'de kulübler birliği kurmuş bulunmaktayız şimdiden bol faaliyetli bir yıl geçmesi dileğiyle

ANTRENÖR YUNUS TERKİN
0531 988 98 62

Scudo

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@YUNUS TERKİN

Hayırlı olsun Gaziantep'e, başarılar dilerim.

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Evt arkadaşlar toplamda 12tane kulübü faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Devamı sporcu sayısına göre artacaktır inş. temennimiz sporcularımızın çok olmasıdır.
bu ülkeye sporcu yetiştirmek bizim işimiz olacak!.
kulüblerin isimlerini ilerleyen günlerde vereceğim...

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
yunus hadı bakalım Gaziantep sizlerle yücelsin

Tepki
7
Gaziantep'te bisikletin bu kadar önemsendiğini görmek çok güzel. Kulüpleri araştırırken Gaziantep'teki faaliyetlere rastladığımda oldukça şaşırmıştım. Bir Gaziantepli olarak çok da mutlu oldum. Başarılarınızı duymak dileğiyle :)

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Çok teşekkürler efendim. foruma çok takılmadığımdan dolayı sayfamı pek güncelliyemiyorum daha çok sporcular ve kulüb işleriyle ilgileniyorum etkinliklerimiz çok ve başarılı sporcularımızda oluyor artık yawaş yawaş yükselmeye ve bisiklet sporunu yükseltmeye gayret gösteriyoruz...
Bu yıl daha çok Dağ bisikletine önem vermekteyiz ama ileride yol yarışlarındada katılımı ve başarıyı sağlıyacağımızdan emin olabilirsiniz şimdiden tüm sporcularımı tebrik ediyorum yüzümü güldürüyorlar... disiplinli hırslı azimli ve gelecek vaaad eden çocuklarımın olması beni çok mutlu ediyor...
herkeze teşekkürler...

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Herkese merhabalar, kaldırılan gençler ve masterlar konusu hakkında federasyon ile görüştünüz mü??

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/3562-bayram_tebrigi.jpg

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla

burakcann

Üye
Tepki
1
İsim
burak can yüksel
Bisiklet
Mosso
Meraba yeriniz nerese antepde tam olarak