Garmin Edge Kullanıcıları Kulübü

mertsimsek76

Aktif Üye
Tepki
149
İsim
Mert Şimşek
Bisiklet
Mosso
@ahmetaldag
Ben Sigma kullaniyorum aslinda ama bantlar arasinda fark oldugunu zannetmiyorum.. ilk baslarda hic yikamadim.. baktim cok fena kokmaya basladi.. 2 veya 3 seferde bir makineye atiyorum.. henuz parcalanmadi plastigi.. ama baktim bazen yikanmamis filan oluyor 2.yedegi aldim.. simdi donusumlu yikayip yikayip kullaniyorum.. makineye atinca iyi temizleniyor.. soguk suyla filan cok denedim elde iyi sonuc vermiyor [emoji4]korkmayin siz de atin.. bisey olmuyor

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

Nox

Üye
Tepki
9
İsim
Emrah
Beyler bisiklete yeni başlayan birine Garmin Edge 25 yeterli gelir mi? Maksat hızı göstersin. Hrm de almışken almak mantıklı? Teşekkürler.

ahmetaldag

Daimi Üye
Tepki
251
Bisiklet
Motobecane
@Nox sadece nabız kadans hız istiyorsan daha uygun fiyatlı sigma vs bakabilirsin.

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
@Ahmetkhrmn

Son durumu yazmayı unutmuşum :)

Kargom, verilişinin 9. gününde elime ulaştı. Takipsiz olması baya bir aksiyon yaşatsa da sorunsuz bir şekilde gelmesi baya rahatlattı :)

@mühendis Ekran koruyucunun 810 için olanını satın aldım, şuan gelmesini bekliyorum. Öneri için teşekkürler :)

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
Selam arkadaşlar aşağıdaki hata ile ilgili yardımcı olabilecek var mı?

Ekran Alıntısı.JPG

Volks

Forum Demirbaşı
Tepki
644
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
sanırım güncelleme yapmak istediniz @CY3535 ?
500 lere güncelleme gelmiyor diye biliyorum artık, ondan dolayı vermiş olabilme ihtimali çok yüksek.

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
Evet 2. el forumdan bir arkadaştan aldım. Güncelleme olmadığını ve desteğin artık verilmeyeceğini duymuştum. Sorun olmaz benim için ama neden GE ile ekleyemediğimi anlayamadım. Hoş seri numarasından hesabıma cihaz ekledim...

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
Merhabalar,

Hepimiz Garmin Connect kullanıyoruzdur tahminimce. Burada hesaplarımızı da paylaşsak, belki bir grup oluştursak ne dersiniz?

Benim hesabım: (link)

@mühendis

Cam bugün elime ulaştı. Uyguladım ama dokunmatiği çok azaldı. Sizde de oldu mu böyle bir şey?

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Garmin aldığımız zaman strava da BELEŞ bir senelik üyeliğimiz var mı? yok mu? yoksa bu sadece benim hayal dünyamdan mı ibaret :)

yakubi

Daimi Üye
Tepki
958
İsim
Mehmet
Bisiklet
Fuji
garmini yeni kullanmaya başladım. garmindeki verilerim stravada yanlış görünüyor. örneğin 20 km yol gitmişsem stravada 0,5km gibi görünüyor. neyi yanlış yapıyor olabilirim? fikri olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@yakubi km-mil gibi ayarları kontrol ettiniz mı?

Ücretsiz strava premium için bana sürekli uyarı geliyor girmek istediğimde ise kart no soruyor. Garmin aldığım için 1 sene ücretsiz üyelik mi kazanıyor uz yoksa yanlış mı anlıyorum bilemedim. Son 3 gün kaldı
Bilgili olan varsa sevinirim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@alper 76

Premium üyelik bazen sadece 1 aylığına veriliyor, onun içinde sizden kredi kartı bilgilerinizi istiyorlar. Üyeliği iptal etmezseniz, kalan aylar için ödeme yapıyorsunuz. Yani bedava premium üyelik hediye edilmiyor. Garmin'in en pahalı cihazını da alsanız, kazandığınız bir şey yok. :)

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@erdalyilmaz_ Cevap ve bilgilendirme için teşekkürler. Dün sanal kart ile bir ödeme yapayım dedim cart! diye parayı çekti :) Bu gün gelen bir mail-faturada bir yıllık deneme şeklinde yazılmış. Yakında anlaşılır, benim de bir yıla pek inanasım yok doğrusu...

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Ahmetkhrmn gelen mail bir yıllık deneyim şeklinde... Fazla kalmaz 29 gün sonunda öğreniriz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@alper 76

1 ay sonra, daha çabuk öğrenirsiniz diye düşünüyorum. Kalan aylar için kartınızdan mutlaka ödeme almaya çalışacaklardır. :)

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@erdalyilmaz_ o nedenle sanal kart numarası verdim:)

Premium çok da umrumda değil, varsa bir hakkımız kullanalım dedik . Ay sonunda kontrol eder duruma göre davranır ız. Bu işlerde iddiam yok garmin i bile gereksiz almışım. Dibine kadar kullanmadan bu kadar para vermemek lazım bir şeye...

• Beğen
Tepkiler: Aytaç DİREK

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Garmin edge 510 kullanıyorum şuan bir sorun çıktı hız kadans sensörü nü bulamıyor pilini yeni değiştirdim cihazı sıfırladım yine olmadı sensör bozulmuş olabilir mı? Garantiye gönderilirmi?

Dosyalar