Garaj ve dizaynı...

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Sayın @Murat Cömez , elinize sağlık. Çok güzel olmuş da dağıtım kutusunda niye sıva altı kutuyu tercih etmediniz?
Gerçi sıva yok ama.😅

Yakından inceleyince kutu sıva altı kutu gibi olmuş. Özür dilerim.😅
Dağıtım kutusunu sıva altı yapmayi düsündüm ama öyle yapsam bu sefer bir sey olsa tüm tahtalari sökmem gerekiyor. Bende bunu düsünerek derinligi tahta yüzeyine sifir olacak sekilde yaptim ve suan sadece gri olarak kutunun kapagi görünüyor, yani bir sey olmus olsa kapagini cikarip müdahale edile bilir sekilde.
Buda sıva altı degilde tahta altı olmus oldu. 😅😅

Scudo

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Murat Cömez Daldım gittim alet edevata.
@Murat Cömez O tezgahtaki şişe tutucuya bayıldım. Aslında sadece ona bayılmadım :snzdglsn:
Çok kıskanıyorum çoook. Neyse maşallah diyelim nazara gelmeyesiniz :)
@Murat Cömez yapılan işin ,verilen emeğin kötüsü olmaz. Eline sağlık Allah gönlüne göre versin.
Mükemmel demiştik son haline de mükemmel diyelim. Maşallah
Üstad ellerine sağlık, harika olmuş. Çok imrendim :)
FF: Fevkaladenin Fevkinde :)
@Murat Cömez Mükemmel olmuş, yani bu söz bile az olur. Eline sağlık olsun. Güle güle kullan ABİ😍😍
@Murat Cömez Kelimeler kifayetsiz gardaşım o kadar güzel olmuş ki .....Sanmıyorum profesyonel olarak uğraşanlarda böyle bir atölye olsun, Allah hep gönlüne göre versin.
Tebrikler. Bu denli bir çalışmaya şapka çıkarmamak mümkün değil. Keşke memlekette x bisikletçi boyle bir alet takımına sahip olsa.
Güzel yorumlariniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ederim. :harika: :harika: :harika:

Emegine saglik abi. Bi gün nasip olsa da fincanda kahvelerimizi icerken iki anahtar çevirip vida sıksak <3
Insallah bir gün olur Cumhur, peşin peşin şimdiden söyleyeyim ben kahve icmem, sigara kullanmam ve alkoldan nefret ederim. Cay olabilir, tabiki sen istedigini icebilirsin hic sorun yok.😅

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.068
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Elinize sağlık,bizim burada sundu bisiklette bile bu kadar alet edavat yok bravo valla:harika: olurda birgün Ülkeye dönerseniz çok profesyonel bir dükkan açılır bu edavatla,çırak lazım olursa haber verirsiniz;)

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Elinize sağlık,bizim burada sundu bisiklette bile bu kadar alet edavat yok bravo valla:harika: olurda birgün Ülkeye dönerseniz çok profesyonel bir dükkan açılır bu edavatla,çırak lazım olursa haber verirsiniz;)
Tesekkürler, dönmeyi cok isterdim ama malesef bizler icin artik bir rüya olarak kalacak gibi. Eger olurda dönersem size hemen haber edecegim, bu bir bisikletci sözü olsun. :)

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ooo Pinar benim sayfaya el atmis hadin bakalim 50 sayfa olurmu. :koptum: Saka bir yana jantlarin hayirli olsun, güzel görünüyorlar.
Bu arada @mariokaldato ya inanma seni kandirmaya calisiyor, sakin kaporta dükkani takasa evet deme. :koptum::komik::koptum::komik:
Abi be o jantlardan banada ayarla bi takım bende 100 sayfalık konu sahibi olayım be abi hadi canım abim habzbsj 🤣

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ooo Pinar benim sayfaya el atmis hadin bakalim 50 sayfa olurmu. :koptum: Saka bir yana jantlarin hayirli olsun, güzel görünüyorlar.
Bu arada @mariokaldato ya inanma seni kandirmaya calisiyor, sakin kaporta dükkani takasa evet deme. :koptum::komik::koptum::komik:
Abi sizin konu 150 sayfa değil 1500 sayfa olur ama kimse ne bisikletlere bir şey söyleye biliyor ne de size çünkü bu işin uzmanı olmuşsunuz söylerlerse cevabı yapıştırırsınız ama ben öyle mi 🤣 150 sayfa saldırı bombardıman alt tarafı 1 bisiklet 🤣🤣🤣

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Abi sizin konu 150 sayfa değil 1500 sayfa olur ama kimse ne bisikletlere bir şey söyleye biliyor ne de size çünkü bu işin uzmanı olmuşsunuz söylerlerse cevabı yapıştırırsınız ama ben öyle mi 🤣 150 sayfa saldırı bombardıman alt tarafı 1 bisiklet 🤣🤣🤣
Bak doğru dedin M.A cım. Murat abimin bisikletleri her biri sanat eseri insan ne diyeceğini bilemeyip, imrenme-kiskanma arasi çelisik duygulara düçar oluyor hshshshs 🤣🤣🤣😍😍😍

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bak doğru dedin M.A cım. Murat abimin bisikletleri her biri sanat eseri insan ne diyeceğini bilemeyip, imrenme-kiskanma arasi çelisik duygulara düçar oluyor hshshshs 🤣🤣🤣😍😍😍
Başkan 2020 nin son bombasını patlatıyorum o zaman. @Murat Cömez abinin bisiklet süremediğini biliyormuydun?
Şaşırmayın gayet normal bilmemesi. Beceri işi bu sonuçta. Nereden öğrendin diye soracak olursan, derun psikolojik bilgilerimden ve sosyal gözlemlerimden anladım. Bisikletleri vitrinlik sanat eserleri gibi duruyor. Toz yok, çamur yok ve Gökkuşağı gibi parlıyorlar.
Aslında çok önemli değil. Önemli olan estetikle bizi buluşturması. :koptum:

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Başkan 2020 nin son bombasını patlatıyorum o zaman. @Murat Cömez abinin bisiklet süremediğini biliyormuydun?
Şaşırmayın gayet normal bilmemesi. Beceri işi bu sonuçta. Nereden öğrendin diye soracak olursan, derun psikolojik bilgilerimden ve sosyal gözlemlerimden anladım. Bisikletleri vitrinlik sanat eserleri gibi duruyor. Toz yok, çamur yok ve Gökkuşağı gibi parlıyorlar.
Al sana ağabeyim

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bundan sonra bende senin gibi olacagim. :koptum::koptum:

Necmeddin cok iyisin, fal baksalar benim bisiklet süremedigimi bilemezlerdi ve evet bisikletlerimi tozlanir diye disariya da cikarmiyorum. :koptum:

Kendimi su sekilde dag tas kar camur icinde hayel ettimde, yok ya ben yapamam.
200.JPG201.jpg202.jpg203.JPG205.JPG206.JPG207.JPG208.JPG209.JPG210.JPG211.jpg

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Necmeddin cok iyisin, fal baksalar benim bisiklet süremedigimi bilemezlerdi ve evet bisikletlerimi tozlanir diye disariya da cikarmiyorum. :koptum:

252633 dosyayı görüntüle252634 dosyayı görüntüle252635 dosyayı görüntüle252636 dosyayı görüntüle252637 dosyayı görüntüle252638 dosyayı görüntüle252639 dosyayı görüntüle252640 dosyayı görüntüle252641 dosyayı görüntüle252642 dosyayı görüntüle252643 dosyayı görüntüle
Fotomontaj bu fotomontaj 😋🤩🤣🤣🤣

Şaka bi yana xtr forması supermis baskan bende isterim ehehe

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti

252633 dosyayı görüntüle252634 dosyayı görüntüle252635 dosyayı görüntüle252636 dosyayı görüntüle252637 dosyayı görüntüle252638 dosyayı görüntüle252639 dosyayı görüntüle252640 dosyayı görüntüle252641 dosyayı görüntüle252642 dosyayı görüntüle252643 dosyayı görüntüle
Muhteşem butonu kiyafetsiz kalıyor

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.125
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Abi Murat abinin bisiklet sürerken videoları var, sen gözden kaçırmışsın.