Gaint Glory 2 almayı düşünüyorum Tavsiye ve Önerileri bekliyorum.

Tepki
64
İsim
Bora Adıgüzel
Bisiklet
Bianchi
Bende iyice meraklandım.Enduro almayı düşünüyorum ilerde,cidden 5-6 bin tl ye güzel bir enduro bulunabilir mi ?

Scudo

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Bora Adıgüzel
Maalesef 2. el giriş seviyesi bir cihaz ya da yüksek donanımlı ama leş olmuş bir enduro alabilirsiniz. Elimde satılık "11" (onbir) full süspansiyon (XC - AM - DH) makine var oradan biliyorum piyasayı :)

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Bora Adıgüzel
Maalesef 10.000e anca güzel bir ikinci el cihaz olur. Bilinen markaların sıfır Enduro bisikletleri en ucuz 13 14.000 tl eden başlıyor. Tabi herkes almadığı için. Her boy ve bedende kadro getirmiyorlar. Siz almak istediğiniz zaman bana yazın gene sıfır ya da ikinci el seçenekleri gözden geçirelim

Tepki
64
İsim
Bora Adıgüzel
Bisiklet
Bianchi
@Halilibrahim Tamam çok teşekkürler

@Halilibrahim Abi biraz araştırdım 12 Bin TL ye Specialized Enduro Evo var birde adamlar düşmüş 9 bine.İyi bir bisiklet mi ?

Düşünüyorum ama şuan almıycam tabii

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Bora Adıgüzel
Dediğim gibi 13-14 k civarı genelde endurolar ama 27.5" sıfır s-works enduro evo varsa 9000e böbreğini sat al derim :)

Eğer söz ettiğin makine bu ise

(link)

Öncelikle makine eski, sıfır olsa bile 2014 model
Sadece Small ve Large kadro kalmış
Vites sistemi 2x10 yani demode (artık 1x11 1x12 trend)
Şok kilitlenemediğinden yokuş çıkma kabiliyeti hemen hemen yok :(
Kilitlenip yokuş çıkabilen yeni şok alayım derseniz 2000/2500 TL (ikinci eli 1250-1750)
Bir de sitede bilgilerde bir hata var bu modeller 27,5" değil de 26" jant, yani artık üretilmiyor bile

Bu kadar eski teknolojili ve çok düşük seviye donanımlı bir alete 9200 TL vermenin bir mantığı olmaz.

Zaten sitede verilen ürün kodunu google'a yazıp aratırsanız siz de dediğimi görürsünüz :)

(link)

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Bora Adıgüzel

2 olumsuz yönü var benim için

Birisi 29"

Diğeri de 120mm traveli var

@Bora Adıgüzel Erdoğanlar bisiklette şu var donanıma göre diyat fena değil illa 29 alacam dersen ancak trailde çeviklik önemli bu da 29"u dezavantajlı kılıyor

(link)

Tepki
64
İsim
Bora Adıgüzel
Bisiklet
Bianchi
@Halilibrahim
Teşekkür ederim abim.Böyle fiyatları kovalayarak bir bisiklet alabilirim gibime geliyor.Bunlar gel-al tipi servislerdede indirimle veriliyor değil mi?

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Bora Adıgüzel
İndirim kısmını bilemiyorum ama sen paranı cebine koy , nakitin cebinde olması iyidir, indirim olur, acil satılık 2. el olur, kelepir olur. Yardımcı olmaya çalışırım.

Tepki
64
İsim
Bora Adıgüzel
Bisiklet
Bianchi
@Halilibrahim Yardımların için çok teşekkür ederim abi eğer bi enduro/dh bisikletimi alırsam paramı biriktirip teşekkür edeceğim ilk iki kişi birisi sen biriside @Burak uzun olacak.İkinizinde bana çok yardımı dokundu şimdiden teşekkürler.Ben ara sıra sizi rahatsız ederim yine :D