Gaint Glory 2 almayı düşünüyorum Tavsiye ve Önerileri bekliyorum.

Scudo

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Burak uzun Seninle son konuşmamızdan itibaren dh almaktan tamamen vazgeçtim :) Bisikleti elimde sırtımda 15-20 dakikada bir tepeye çıkartıp 2 dakikada inmek bana yaşım gereği zor geldi yalan söylemeyeyim :)

Bana yokuşları, engebeleri de tırmanan bir makine lazım. Netice itibariyle Enduro almakta karar kıldım ön 150-160 arka 100-120mm yeterli gelir diye düşünüyorum. En azından orta süspansiyon tamamen kilitlenebiliyor çoğu versiyonda.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Burak uzun Makinayı hayırlısıyla bir alayım da :) Gerisini düşe kalka öğreneceğim artık.

• Beğen
Tepkiler: Burak uzun

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
Benimde aklima takilan bir sorular var bu downhill olayi 5000 tl verip düz yolda bile gidememek cok kotu geliyo bana yani turkiyede bike park olsa anlarim yanlissam duzeltin enduroda her arazi sartina girer sadece atlayamaz diye biliyorum yanlissam yine duzeltin

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Malik altuntaş enduro da atlar hocam ama dh gibi öyle 10-20 metreden dalamaz :D yoksa 140-160mm çalışma mesafeli oluyorlar o da 2-2.5 metreden atlayabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Malik altuntaş

berhandh

Üye
Tepki
121
İsim
Berhan
Bisiklet
Giant
dh alıp düz yolda gidememek nedir arkadaşlar benmi anormalim sizmi anormalsiniz? ankaralısın bide eryamandan cayyoluna gittim cayyolunu da geçtik köylere möylere girdik dolu yokuş tırmandım ettim sonra aynı yoldan eryamana döndüm sigarada kullanıyorum bana koymuyorsa kimseye koymaması lazım bunu dh ile yaptım 3 aydır sürmüyorum ama şimdi çıksam yine yaparım alışmışsınız galiba ince tekerli narin aletlere bastımı pedala aksın gitsin istiyosunuz bu arada 20 metreden atlamak her babayiğitin harcı değil kaç katlı bina demek oluyor 2.5 metredende enduro evet atlar ama inmesi bilen adamla atlar bilmeyen birini çevirirsin atlatırsın katlar o aleti kendide yamulur ama yüksek teknikli arkadaşlar 2.5 metreden hardtail ilede geçer zaten dj ile burak yeterince yüksekten atlayabiliyor en büyük kanıtı olay bisiklette değil kişide bitiyor daha çok

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Malik altuntaş ne oldu? Bu arada @berhandh 2015 glory2 27.5" aldı getirdi Ankara'ya :) Bir aksilik olmazsa da gelecek Cumartesi ben de bir Mondraker Summum Pro Team getireceğim. :)

Tepki
31
Bisiklet
Diğer
Slm arkadaşlar.
Ben almanyadan katılıyorum.
Eğer her hangi bi konuda yardımcı olabilirisem ne mutlu bana.
Ben 4-5 senedir down hill kullanıyorum bilgim çok.
Çeşitli marka bisikletlerin var.
Herkese slm.20151025_132034.jpg

• Beğen
Tepkiler: Kızılçam

Ambush

Üye
Tepki
1
beyler bende forumda ne kadar konu varsa okuya okuya buralara kadar geldim :) önce mtb baktım sonra yok dedim All Mountain / enduro almam lazım bütçe olarak 5bin TL ayırdım. Yurtdışına gidip alıp geleyim diyorum ama malum gümrük vs. sıkıntısı yaşamamak için ülke içinden birşeyler alayım diyorum ama firmalarda sonuçta yurtdışından getirip üzerine koyarak satıyor fiyat parlıyor birden. Kaldım öyle öneri ve yardımlarınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@Ambush

Eski bir Downhillci olarak, Enduro al kafan rahat olsun diyorum ama 5e enduro yok :) o paraya alacağın dh' de tarihi eser olacaktır hocam.

• Beğen
Tepkiler: Ambush

Ambush

Üye
Tepki
1
@Halilibrahim bütçe var aslında ama bir yandan da hakkını verememek ve boşa giden para korkusu var. Almışken görsellik ve sağlamlık bir arada olsun istiyorum. sanırım çok şey istiyoruz :)