Furkan Bitki Çayı Hakkında biLgiSi oLan?

Tepki
3
http://images.gittigidiyor.com/2191/FURKAN-BITKI-CAYI-2x75-gr__21915669_0.jpg

HEMEROİD Halk arasında bilinen ismi ile BASUR rahatsızlığı aslında bir varistir. Variste bir Hemeroid dir. Birçok hastalıkları tetikleyebilir. Başta kalp hastalıkları sindirim hastalıkları, idrar yolları hastalıklarını tetikleyebilir. Hemeroid ve Varis bir dolaşım bozukluğundan kaynaklanan önemli bir rahatsızlıktır. Furkan bitki çayı bu hastalıkların tedavisinde destekleyici ve yardımcı bitki çayıdır. Furkan bitki çayının bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Kendini sağlıklı zannedden insanlarda kullanabilir. Hemoroid ve varis in hiç bir tıbbi müdahaleye gerek duymadan detsek tedavi sağlamasıdır

kuLLanan yada biLgi sahibi oLan ?

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Basur için 2 hafta boyunca hergün belli bir süre bisiklete binin geçiyor diye yazılmıştı daha önce forumda.Arama motorunu kullanarak belki o konuya ulaşabilirsiniz.Konuyu açan arkadaş basura en iyi çözüm bisiklete binmektir diye yazmıştı.Hatta başka birisi de arkadaşının basurdan bisiklete binerek kurtulduğunu belirtmişti.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Valla güzel kardeşim ben basurun cerrahi müdehalelerden başka bir yöntemle tedavi edildiğini hiç duymadım. Ya cerrahi müdehale ya da öyle yaşayacaksın.

İstanbul Fulya'da özel Kadıoğlu hastanesi başhekimi bildiğim en iyi hemoraid doktoru. yabancı ülkelerin bakanlarının tedavi edildiğini bizzat gördüm o hastanede.
Kurumlarla anlaşması var bir dönem çalıştım o hastanede.

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
Merhaba.Ben eczacıyım.Furkan bitki çayı kabızlığı önlemek içindir.Hemoroidi olan hastaların uymaları gereken bazı diyetleri var.Kabız olmamaya dikkat edilecek,acılı yenmeyecek,lifli gıdalar(kayısı,sebze,yulaf,hurma vs vs) tüketilecek,sabahları 1 bardak ılık su içine 1.5 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı bitkisel gliserin içilecek.
Hemoroid için Batticon antiseptik solusyon ile oturma banyosu yapılmasını tavsiye ederim.

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Oğlunun ismiymiş sanırım Furkan. TV'de izlemiştim.

Bu arada kertman batticon sulandırılacak herhalde değil mi? İnsanlar yakmasın biryerlerini. Doğru bilgilendir :D

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Basur sadece insanda ve maymunda vardır.

Hiç bir hayvanda yok bildiğim kadarıyla.

Basurun tek nedeni yerçekimidir.

Diğer hayvanların vucut yapıları daha değisik olduğundan onlar etkilenmiyor. Basurdan korunmanın yolunun bisiklet olacağını sanmıyorum zira yine oturuyorsun. Oturmak ve ayakta durmak basur için en zararlı 2 şeydir.

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@G. Akpınar

Batticon 100 ml ve 1000 ml olarak satılmaktadır.Ben ilaç önerirken onun kullanım şeklini anlatmadım.Merak eden varsa özelden mesaj atabilir.Dolayısıyla yanlış bir bilgilendirme yok.:boese157: