full 105 vites takımlı yol yarış

Tepki
3
full shimano 105 vites takımlı bisikletimi satıyorum.fiyat:800 tl tel no:05357071496 arkadaşlar fiyat sondur.kargo alıcıya aittir.detayları yazmaya gerek yok full 105 tir. tabi ufak tefek çizikler var ama önemli olan işlevidir. göbekler çok iyi durumda arka göbek sıfır ayarında akışkanlığı gayet güzel.fren pabuçları fena sayılmaz ön frene asıldığım zaman arkası kalkıyor yani iyi durumda fren yanları çok iyi fotoğraflarda gördüğünüz gibi.

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo
Tepki
3
kadro boyunu inç olarak değilde cm olarak söylüyorum.kadro boyu 56 cmdır.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@yunus cansu

Bu kadro 56 cm değil. 60 - 62 cm arası tahmin ediyorum, resimde kırmızı ile çizdiğim bölgeyi metre ile ölçünüz.Aynakolun ortasından seleborusu girişine kadar.

(link)

Tepki
3
arkadaşlar kısa bir süre için fiyatı 500 tl yaptım yurt dışına gidiyorum acilen satmam gerekiyor

Tepki
3
arkadaşlar bu da bir fırsat 400 tl oldu buda son satmam gererkiyor pasaport işlemleri için gerekli aciil

Tepki
3
dostum ağırlığı 10 kg ayrıca senin boyuna olur neden olmasın koltuğu sonuna kadar indirdiğin zaman rahatlıkla olur bence çünkü senin boyunda olan arkadaşlarım var bazen onlara veriyorum gayet rahat kullanıyorlar eğerki kafasında soru işareti olan varsa bu numaraya çağrı atmaları yeterli ben ararım 05357071496

Tepki
3
en kötü ihtimal ben alıcı konumunda olsaydım bu parçaları çok iyi değerlendirirdim
bir şey daha bursa bisiklet foruma girin resimleri daha detaylı görebilirsiniz

emektar

Aktif Üye
Tepki
9
kardeşim en son yapacağın fiyat ne olur burda bir arkadaşım soruyor. özeline msj atamıyorum kusura bakma

Tepki
3
dostum benim biran önce bunu elimden çıkarmam lazım bana heran pasoportunu ayarla diyebilirler ben bir şirketle ürdüne gidiyorum iş için yani bana hemen evraklarını hallet derseler o zaman bir şey yapamam fırsat varken değerlendirin bence fiyat 330 tl oldu sizin için arkadaşına iletirsin kardeşim