Fransa Bisiklet Turu 2015

Scudo
Tepki
15
"@chrisfroome: For those asking, I won’t be wearing yellow today! All the best to @tonymartin85 with his op & recovery #MaillotJaune #TDF2015"

Bu tür sorular için söylüyorum ki bu gün sarı mayoyu giymeyeceğim. Her şey Tony Martin'in kendini yenilemesi ve eski durumuna kavuşabilmesi için.

Özgür R

Forum Bağımlısı
Tepki
2.208
@taner07

Nibali ilk hafta beklediği hamleleri yapamayınca psikolojisi çöktü galiba..Kendi çarptığı adama kazaya sebep oldun diye su şişesi atıyorsa dağılmış iyice Nibali..Kaza anında o sıcaklıkla yanlış anlamış olabilir lafım yok ama Froome çarpmış olsa ne olur ki.Ayrıca hayatında ilk defa mı kaza geçiriyor, o zaman 3.etapta kazaya sebep olan FDJ'li sporcuyu Cancellara ve diğer 20 kişi dövseymiş akşam:cool::kötü:

Tepki
15
Bana yine en yazık insanlar arasında T. Pinout geldi ya..

Yani kaza nerde bu adam orada. Her kazaya da girilmez ki.. Lastiği patladığı durum hariç her seferinde bi' şevkle gitti yine pelatona. İşin garibi pelatona girer girmez yine kaza oluyordu. Özür dilerim ama şakayla karışık şöyle söyleyeyim: 'bu adam cenabet sanırım'

Tepki
15
Ya dün anlatıcı şey dedi: Nibali kazaya karıştığı için zaman kaybetmeyecek.

Bunun açıklaması nedir? Nedeni belli ama adam etabın başında kaza yapsın zamanı hiç kaybetmesin o zaman.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Nibali zaten kazayı son 3km içinde yaptı zaten ne gerek vardı bunlara sanki kaçıp yarışı alacaktı.Anlamak güç gerçekten sporcuları.

Korhan A.

Üye
Tepki
15
Bisiklet
KTM
Başlamış sanırsam şu an
Average speed
151 km/h
gözüküyor :D

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
3-4 gün tur yapayım dedim kan gövdeyi götürmüş. Contador'da patlamış zaten. Hayır o normal de Froome çok iyi bu sene.