forumdaki moderasyonu protesto ediyorum

B

BF Okuru

Misafir
AÇTIĞIM son iki BAŞLIĞI KİMSEYE SORMADAN ESKİ BAŞLIKLARLA BİRLEŞTİREN "VASIFSIZ" MODERASYONU PROTESTO EDİYORUM..

DÜN AÇTIĞIM GÜNCEL BİR BAŞLIĞI 4 yıl ÖNCE AÇILMIŞ ESKİ BAŞLIKLA BİRLEŞTİREREK KONUYU BİTİRDİNİZ..
DAHA ÖNCE DE VİTES AYARI İLE İLGİLİ AÇTIĞIM BİR BAŞLIĞI YİNE AYNI ŞEKİLDE YILLANMIŞ BİR BAŞLIKLA BİRLEŞTİREREK BİTİRMİŞTİNİZ..

BU ŞEKİLDE SAÇMASAPAN HAREKETLERLE FORUMDA DÜZEN SAĞLAMIYOR, AKSİNE SANSÜR UYGULAMIŞ OLUYORSUNUZ..
BELLİ Kİ DÜKKAN MANTIĞIYLA İŞ YAPIYORSUNUZ, KENDİ ÇIKARLARINIZIN PEŞİNDESİNİZ..

BİR DAHA BU FORUMDA BAŞLIK AÇMAM YORUM DA YAPMAM..

TEBRİKLER
??????????

not: hesabımı da kapatıcam zaten.. maksat gitmeden önce herkes olanı biteni görsün!!!

Scudo

Ozan_ozaN

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Ozan
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
yeni üye olarak aynı konuda 20 başlık arasından arama yapmak yerine aynı konuda açılmış tek bir başlıktan arama yapmayı tercih ederim

• Beğen
Tepkiler: FuBu ve meren12
B

BF Okuru

Misafir
@Ozan_ozaN

yıllanmış eski başlıklarla sana mutluluklar dilerim o halde :harika:

Scutoid

TX 150
Tepki
77
İsim
Kerem Y
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
E iyi de zaten siz başlıkları bilgilendirme amaçlı açmıyor musunuz ? Yeni üyelerin sizin verdiğiniz bilgilere daha kolay ve hızlı ulaşabilmesine imkan tanımış oluyor bu birleştirme.

B

BF Okuru

Misafir
Offf böyle çocukça şeylerden, küstüm al misketlerini ver misketlerimi ben gidiyorum kafasında olanlardan sadece biz değil bütün forum sıkıldı artık. Sene 2019 olmuş başlığa bak. Artık tutmuyor böyle şeyler eskisi gibi. Yani olanı biteni diğer üyelerin görmesi pek elzem durum değil artık. Başlığı birleştirmek de çöplüğü engellemek ki, bunu defalarca söyledik. Bu işlemler yapılmaya devam edilecek. Aynı veya benzer başlık zaten varsa, yeni açılan başlık oraya taşınacak. Eğer bu yapılmazsa burası çöplüğe dönüyor maalesef. Siteden gidiyorsanız da sizi tutan yok. Hoşçakalın. Ama burada olduğunuz sürece bu durum devam edecek. Herkese iyi tatiller.

B

BF Okuru

Misafir
@Scutoid

hayır işte öyle değil..
bir ANKET açtım insanların görüşlerini alayım dedim..
hop moderatör paşa geldi konuyu 4 yıl önce açılmış başlığın arkasına attı..
haliyle konu kilit..

daha önce de vites ayarı ile ilgili bir başlık açmıştım onu da 2 dakika içinde taşıdı..
yaa bırak insanlar bi konuşsun tartışsın.. 1 hafta sonra taşı ölmezsin..

@BF Okuru

bu şekilde despot bir moderasyon ile size mutluluklar dilerim :harika:

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Foruma bilgi almaya gelen yeni uyelerde cok tembel yav. Bisiklet onerileri sayfasinda binlerce sey yazildi eleman hala gelmis "1300 lira bütçeyle ne alim? " diye bombayı patlatiyor ki birakin forumda aratma yapsin

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve meren12
B

BF Okuru

Misafir
Her ne kadar böyle çirkin bir dille ifade edilmiş olsa da forum yönetimiyle ilgili şikayetlerin bu seviyeye düşmüş olması umut verici. Yapılan işlem daha çok teknik bir konu olarak adminin işine benziyor olsa da o "niteliksiz" adamlardan biri olarak ben yardımcı olmaya çalışayım. Efendim forum veri tabanının daha verimli kullanılması, hızlı bilgiye daha hızlı ulaşmak ve karmaşanın önüne geçmek için forum kuralları gereği yapılması gereken neyse o yapılıyor. Hiç kimseyle kişisel bir sorunumuz yok bu yüzden lütfen yapılan işlemleri kişisel algılamayınız.

Ancak meselenin özü sanırım asıl şununla ilgili; bu eski, aktif, yaşı büyük, profesyonel vs. gibi niteliklerle ifade edebileceğimiz "bazı" forum kullanıcıları sürekli bir hiyerarşi kurma çabası içerisindeler veyahut nedendir bilmiyorum ama paylaşımlarında/yazdıklarında dokunulmaz oldukları gibi bir düşünceye sahipler. Böyle bir ruh halinden bir an önce kurtulmalarını tavsiye ediyorum çünkü forum kuralları herkes için geçerlidir, sizin adınıza üzgünüm.

Sansür mü diyorsunuz, kesinlikle kabul etmiyoruz zira başlığınız ve yönetime hakaretiniz hala burada, sizi bununla baş başa bırakıyoruz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

meren12

İlanıma göz at??
Tepki
78
İsim
Muhammed Eren Çınar
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Türka¥ Abi bir de şunu oku. Ben de haksız olduğunu düşünüyorum. Neden dersen, adminler zaten özetlemiş burası çöplüğe dönüyor mesela ben de forumda yeni sayılırım, (link) diye bir başlık açtım. Ama forumda yeni olmanın verdiği gaz ile açtım;) Adminler henüz görmedi ama görsünler diye bıraktım başlığı. (Eski başlıklara taşırsanız memnun olurum)

B

BF Okuru

Misafir
son 5 ayda 2 tane başlık açtım ikisi de anında taşındı.. neyin hiyerarşisinden bahsediyorsunuz acaba..
ben kendi adıma en ufak bir üstünlük sağlama peşinde değilim, zaten forumda da çok aktif değilim..

ben size taşımayın birleştirmeyin demiyorum.. bırakın insanlar biraz iletişim kursun sonra yine taşırsınız..
vites ayarı ile ilgili nefis bi eğitici video izledim geldim burada paylaştım 2 dakika içinde başlık uçuruldu..
dün de anket açtım o da yarım saatte uçuruldu..

altyapınızı son 5 ayda açtığım 2 tane başlıkla sarstığım için çok üzgünüm..

meren12

İlanıma göz at??
Tepki
78
İsim
Muhammed Eren Çınar
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Türka¥
ama zaten eski başlıklara mesaj atınca konu hortlamıyor mu? Neden yeni başlık açıyorsunuz?

B

BF Okuru

Misafir
@meren12 bir ANKET sözkonusuydu eski başlığa nasıl açayım onu da bi tarif edersen mutlu olurum..
ayrıca güncel bir soruyu 2015 yılında açılmış eski başlığa taşıma işlemi konuyu direkt bitiriyor.. istediğiniz bu ise aynen devam edin tabi..

bundan sonra kimse yeni başlık açmasın forum kasıyor demek ki :harika:

B

BF Okuru

Misafir
@mariokaldato özlemişim seni be abi, bir yandan Endülüs, diğer yandan sen... ??

Not: başlığı açan üye kendi isteğiyle üyeliğini iptal ettirmiştir.