Forumda kimlerin lisansı var acaba?

Sizin lisansınız var mı?

• Evet, bisiklet sporu lisansım var... :)

• Hayır, bisiklet sporu lisansım yok... :(

• Toplam katılım
    874

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Forumda açılan son bir konu var lisanssız sporcular ve katılabilecekleri yarışlarla ilgili... Bunu okurken bende herkes çıkartmalı üşenmeyelim şeklinde bir mesaj yazdım...

Daha sonrada baktım ki ilgi var bu işe ve merak ettim acaba hangi illerden hangi bisiklet severlerin lisansları var ? Yada kimler lisans çıkartmak ister ve bunun için neler yapabiliriz?

Mesela İzmirden lisanslı olan arkadaşlar İzmirli bisiklet severlere nerden nasıl lisans alabilecekleri kosunda yardım edebilirler yada Antalyalılar, Ankaralılar, İstanbullular vs.

İşte şimdi bu mesajı okuyan arkadaşlarda eğer lisansları var ise ;

"Ben Hasan çağrı Terzioğlu, Ankara'dan Delta Spor Klübünden lisanslıyım... "

Yada Ferdi sporcu iseler ;

" Ben isim soyisim, şu ilden ferdi lisanslı sporcuyum... "

şeklinde bunu belirtmelerini rica ediyorum...

Böylece Forumda kaç arkadaşımızın lisanslı olduğunu öğrenebilir ve lisansı olmayanlar için bir yardım kaynağı oluşturabiliriz...

Ayrıca diğer konudan ATACAN arkadaşımızın Lisans edinme ile ilgili genel bilgi amaçlı mesajıda gayet açıklayıcı olduğundan onuda burada sizlerle paylaşmak istiyorum...

@Atacan

Dikkat bu konu sadece bir anket değil ayrıca bir açık kaynak niteliğindedir, lütfen kendimizi tanıtmayı unutmayalım...

Scudo

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Oksal Özdöl İzmirden ferdi olarak lisanslıyım.

Ayrıca T.D.i nin( Türkiye denizcilik işletmeleri) lisanslı triathlon sporcusuyum

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Ben de Efrahim Yasin AKTAŞ, Eskişehir'den Çevsad lisanslıyım.

Sponsorluk çalışmaları nihayete eremediği için Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'nin düzenlediği yarış dışında yarışa katılmak hala nasip olmadı :(

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çağri

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Fatih Özgenlik, BUrsa Tonga Spor Kulübünden lisanslıyım.
Lisansı olmayan arkadaşlar, birkaç saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır lisans çıkarmak için hatta GSİM lisansı aldıktan sonra UCI lisansı almak için bir yarışa gitmeniz yeterli olacaktır. 10 dakikanızı almaz.
Haydi üşenmeyin ve lisanslarınız çıkartın :D
sevgiler...

edo

Üye
Tepki
35
Benim henüz lisansım yok ama sizden aldığım teşvikle bi kaç hafta sonra ben de çıkaracağım inş.

@eYa

Yarışmalar için ne açıdan sponsora ihtiyaç var diye sorsam veya sponsor olmadan olmaz mı :( Üzmeyin beni ama ya sponsor da nerden çıktı :D

İyi forumlar

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sponsorsuz tabi ki olur. Kendi giderlerini kendin ödersin. Ancak bir sporcunun az da olsa destek olan bir sponsoru olması da hoş bir şey :).
Diğer yandan bu başlık altında sponsor muhabbetini uzatmayalım lütfen, amacından sapmasın ;).

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Üsküdarda Burhan Felek spor tesislerine gidip ordaki tesis dr undan sağlık raporu alabilirsin... Diğer evraklarıda orda lisans bürosu var ordan temin edebilirsin... Ben en son öle yapmıştım... Nufus kağıdı fotokopisi ve aslı ayrıca 2 tanede foto lazım...

• Beğen
Tepkiler: Oxsy

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Lisans'ım malesef yok ama bu bilgilendirme için gerekli düzenlemeleri yapıp zaman içersinde Lisansımızı alırız..;)sıra bu işe bir gelsin de..;)