Forum Sitemizde Yenilikler Oluyor

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Yenilikler yararlı, dikkat çekici.
Fakat renk seçimi, gözü yormayacak tonda yapılırsa daha faydalı olur.
Ve Türkiye genel hava durumu linki eklense bence hiç fena olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Oğuz Taş
Scudo
Tepki
39
Ana sayfa çok karışık bence daha sade bir girişle forum mu portal mı herkesi istediği yere yönlendirseniz daha iyi olur " forumlar yeri çok karmaşık ve küçük"

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kontrast kötü oldu...
sınırlar belli olmuyor...
çok beyaz göz yoruyor...
konularda sol tarafta nick be bilgilerimizin yazdığı kısımlar ileti yazdığımız sağ taraf arasındaki ayrım çizgileri yok..herşey birbirine girmiş gibi.

ayrıca menülerde hala seçim yaparken alttaki metin fonla aynı renk oluyor ve görünemiyor(örnek hızlı linkler)

• Beğen

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
forum banneri nereye gitti..:) imageshack var resimlerde..

rica etsem isim menulerini aktif hala getirebilirmisiniz...

konularda isimlere tıkladığımızda açılır menuden direk özel mesaj gönderebiliyoruz sanırm. şimdi direk sayfasına girip tekrardan özel mesaj için tıklamak biraz uzun iş gibi..

birde v-bulletin 4.x versiyonuna yükseltilecekmi forum..

• Beğen

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
ilk sayfada butun forum baslıkları adı altıda yazılan son yorumlar gelıyor ya işte be onu çoook begedım

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar bazen imageshack da bu sorun yaşanabiliyor. Önemli bir şey değil. Üyeliğimiz var. Yakında resimler yeniden çıkar.

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Sadece forum olarak kalsa iyidi..
Portalları ayrıca takip ediyoruz zaten, forum olarak klasikti bf, portal olayı bozmuş bence..
ama beğenenler daha çok olmuş, böyle devam eder heralde hıyırlısı olsun..

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Zamanında bir başlıkta "oylama" açmıştım,oylama sonuçlandı ve bu oylamayı başlıktan kaldırtmak istemiş fakat istekte bulunduğum mod'un bile oylamayı başlıktan kaldıramadığını öğrenince baya afallamıştım.

Hazır çalışmalar yapıyorken bu hususta da bir aksiyon alırsanız forumca seviniriz.

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
Yenilikler her zaman iyidir. Kötü bile olsa değişiklik oluyor ne güzel ki bence bu yenilik fena değil. İlerde çok daha iyi olmasını temenni ederiz.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Genellikle yenilik iyidir. Ancak bazı önemli konulara gereğinden fazla sayfa dolaşarak ulaşmayı doğru bulmadım. Bu arada neden bu foruma 2 gün erişemedim ? Birisi açıklasa iyi olur.

Deda

Üye
Tepki
62
Bisikletforum'un kendine özgü bir arayüzü var. Bisikletle ilgili diğer portal veya forumlara tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi de bu aslında. Bunu değiştirerek bu imajın zedelendiğini düşünüyorum. Kaldı ki insanlar gözü yormadığı için aradıklarını kolay buldukları için, kullanımı kolay olduğu için tercih ediyorlardı burayı biraz da. Şimdi bunu değiştirerek ideal görünümü bozmakla kalmıyor, aynı zamanda üyeleri de bir nebze soğutmuş oluyorsunuz forumdan. Zamanla belki alışılır; ama özellikle eski üyeler aradaki farkı anlayacak ve yeni forumu kullanmaktan eskisi gibi hazzetmeyeceklerdir. Gereksiz bir değişiklik olmuş.

• Beğen
Tepkiler: sadana ve Bulunmaz

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Arkadaşlar neredeyse bir çok yorumu okudum. Bir çok kişi yenilik güzeldir dese de sanki beğenmemiş gibi konuşmuş. Zor ulaşıyorum başlıklara demiş...

Ben daha yeniyim aranızda yenilik iyidir demem doğru olmaz ama durumu beğenmeyen arkadaşlara sitenin eski hali ile ulaşmalarını tavsiye edebilirim. Bunun yolu kolay

(link)

direk bu adresi yazarlar ise eskisi gibi siteye direk forumdan giriş yapmış olurlar...

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
bu şekildede hoş olmuş. fakat fotoğraflar neden gözükmüyor onu anlıyamadım. fotoğraf yerine link çıkıyor ve tektek üzerine tıklayıp başka sekmede tek tek fotoğraflara bakmak hoş olmuyor.

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
saat başı giriyorum foruma 2 gündür açılmayınca aldatılmış hissine kapıldım :D:D:D:D
portal veya forum fark etmez ama klasikler tercihimizdir.Tabi sonucta demokratik bir ülkedeyiz forumda kı abi ve kardeşlerimiz ne diyecek acaba
eline sağlık Ulaş abi Allah a emanet olun

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Ayrıca bir şey daha eklemek isterim Ulaş Bey,

Malum site durmadan değişiyor. Son zamanlarda bir gün bile değişmeyen kısmını göremedim :)

Benim bir öneri/isteğim var. Forumlarda özellikle bisiklet seçimi bölümünde çok sorulan, birçok kişininde aklını kurcalayan, yanlış bisiklet alınmasına bile neden olan konu. Kadro boyu. Bence sitenin bu yenilendiği günlerde, anasayfa üzerinde bir yere ufak bir kadro boyu hesaplama motoru eklenmeli diye düşünüyorum. Böylece bu konuda başka sitelere bağımlı olmayız ve çok daha fazla güvendiğimiz bir yerde, daha çok güven uyandıran verilere ulaşırız...

• Beğen
Tepkiler: ulas

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
forumda fotoğraflar neden görünmüyor sadece linki görülüyor. daha önce normal olarak görünüyordu. bu değişimden sonra oldu galiba. fotoğrafları yine eskisi gibi görmek isterim..