Forum Sitemizde Yenilikler Oluyor

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mustafa Zeybek dediği duruma bir gece modu kullanıcısı olarak bende katılıyorum. Linkler veya bahsetmeler neredeyse konudaki mesaj ile aynı renkte olduğu için fark edilmiyor. Hatta verilen linklere renk uygulaması da yapılmadığı için uzun metinlerde arada kaynıyor. Bir de bazı üyelerin forum profiline girmeye çalıştığımda görseldeki gibi hata çıkıyor. Bu hata kullanıcı üyeliği silinen üyeler için görmüştüm ama forumda aktif kişilerde de oluyor. Acaba kişi kendisi mi erişimi iptal ediyor yoksa yazılım ile ilgili bir durum mu? Mesela ben geçenlerde Mustafa'nın açtığı bir konu için profiline girmek istediğimde bu hatayı almıştım.

forum üye hata.JPG

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Scudo

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar sitede sorunmu var, çok hantal 24 saattir böyle. Bildirimleri dahi zor açtım. Başka siteleri açıyor. İnstegramda en az 1000 beğeni yaptım downhillcilere tıkır tıkır çalışıyor. Şimdi kendi evimde bir günde 100 beğeni yapamadıysam bu benim şanıma yakışmaz. :)
Sayfaları anca açabiliyorum. :acpsnr:
Dün iş yerinde akşam 8 den sonra yine aynı problemi yaşadım.
Bilgisayardan da denedim ,ekran ya dondu yada sayfa hatası verdi. Başlıklarda gezerken ana sayfaya yönlendirildim. Bu tarz sorunu olanlar varmı?

Son düzenleme:

fatikngage

Daimi Üye
Tepki
1.074
İsim
Fatih elitaş
Bisiklet
Sedona
Gece modu kullanırken linklerle normal yazılar arasındaki renk farkı yok denilecek kadar az. İmleci üstüne getirmeden yazıda link olduğunu bile farketmiyorum çoğu zaman. Linklerin imleci üstüne getirmemize gerek kalmadan ayrı bir renkte görünmesi daha iyi olur diye düşünüyorum.
Mobil uygulamada sıkıntı yok sadece pc görünümde var sorun sanırım.
linkler farklı renkte gösteriyor.
Screenshot_2021-06-09-22-26-48-106_com.fatikngage.bisikletforum.jpg

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@fatikngage bende uygulama yok ama hem mobil hem masaüstü modunda durum aynı.

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar sitede sorunmu var, çok hantal 24 saattir böyle. Bildirimleri dahi zor açtım. Başka siteleri açıyor. İnstegramda en az 1000 beğeni yaptım downhillcilere tıkır tıkır çalışıyor. Şimdi kendi evimde bir günde 100 beğeni yapamadıysam bu benim şanıma yakışmaz. :)
Sayfaları anca açabiliyorum. :acpsnr:
Dün iş yerinde akşam 8 den sonra yine aynı problemi yaşadım.
Bilgisayardan da denedim ,ekran ya dondu yada sayfa hatası verdi. Başlıklarda gezerken ana sayfaya yönlendirildim. Bu tarz sorunu olanlar varmı?
Şimdi arkadaşlar yukarıdaki zatı biçare sizden bir yardım istedi kimse bizde sorun yok siteye girebiliyoruz diye yazmadı dahi.
@necmeddin olarak galiba bir engele takıldım. En son günün fotoğrafı 1 incelemesi yapıyordum. Notlar alıyordum istatiksel bir çalışma için. Allahtan not alarak inceleme yapmışım.
İki yılını tamamlamış bir forum üyesi olarak ihtimal dahilinde düşünmediğim şey başıma geldi. Sanırım @necmeddin bamlandı veya farklı bir şey oldu. Teknolojiden çok anlamamakla beraber , bu işte mutlaka bir terslik var. Yeni aldığım bu kullanıcı adı ile takıntı yada donma olmadan forumu kullanabiliyorum.
Daha önce bu tarz bir sorunu olana da denk gelmedim ,sağlam bir forum okuru olarak. Şimdi bu işin sebebi ne olabilir. Allah aşkına yardımcı olun.
@BF Okuru , @BF Okuru , @cazci abi @sccetin ,

Forum eski üyelerinden @sspl , @Serkan Mıstınoğlu , @Sadettin Z. ,@Murat Cömez , @Murat B. , @Mustafa Zeybek , @Atasoy ,@trainspotting35 . Sizin başınıza daha önce böyle ilginç bir olay geldi mi ?
Zalım @mariokaldato senmi bir hal açtın başıma.
Eğer forum yönetimi isterse kullanıcı adımı , mail numaramı ,şifremi vesaire verebilirim test için. @necmeddin ne telefonda iş görüyor nede PC de. 5, 10 kez denedim yeni kullanıcı adıyla. Açmaya açıyor ama sıkıntı var.
Beni bağışlayın böyle bir konu da kimseye rahatsızlık vermek istemezdim. Gerçekten mağdurum ve yardımınızı bekliyorum.

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Pala19 foruma eskisi gibi bakmıyorum ama baktığımda sıkıntısız bir şekilde kullanabiliyorum. Umarım sorununuz çözülür.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve necmeddin

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Şimdi arkadaşlar yukarıdaki zatı biçare sizden bir yardım istedi kimse bizde sorun yok siteye girebiliyoruz diye yazmadı dahi.
@necmeddin olarak galiba bir engele takıldım. En son günün fotoğrafı 1 incelemesi yapıyordum. Notlar alıyordum istatiksel bir çalışma için. Allahtan not alarak inceleme yapmışım.
İki yılını tamamlamış bir forum üyesi olarak ihtimal dahilinde düşünmediğim şey başıma geldi. Sanırım @necmeddin bamlandı veya farklı bir şey oldu. Teknolojiden çok anlamamakla beraber , bu işte mutlaka bir terslik var. Yeni aldığım bu kullanıcı adı ile takıntı yada donma olmadan forumu kullanabiliyorum.
Daha önce bu tarz bir sorunu olana da denk gelmedim ,sağlam bir forum okuru olarak. Şimdi bu işin sebebi ne olabilir. Allah aşkına yardımcı olun.

Forum eski üyelerinden @sspl , @Serkan Mıstınoğlu , @Sadettin Z. ,@Murat Cömez , @Murat B. , @Mustafa Zeybek , @Atasoy ,@trainspotting35 . Sizin başınıza daha önce böyle ilginç bir olay geldi mi ?
Eğer forum yönetimi isterse kullanıcı adımı , mail numaramı ,şifremi vesaire verebilirim test için. @necmeddin ne telefonda iş görüyor nede PC de. 5, 10 kez denedim yeni kullanıcı adıyla. Açmaya açıyor ama sıkıntı var.
Beni bağışlayın böyle bir konu da kimseye rahatsızlık vermek istemezdim. Gerçekten mağdurum ve yardımınızı bekliyorum.
Hocam bende bir sıkinti yok. sitenin yapay zekası seni spam filânmı zannetti acaba

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Pala19 Necmeddin Ağabey
Bula bula bu nickimi buldun. :ssrtcbya:
Hiç Aziz Nesin okumadın mı?
Ben olsam bu olaydan sonra nickimi
"Yaşar ne yaşar ne yaşamaz" koyardım.

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Pala19 foruma eskisi gibi bakmıyorum ama baktığımda sıkıntısız bir şekilde kullanabiliyorum. Umarım sorununuz çözülür.
Anlamadığım bu kullanıcı adıyla hiç bir sorun olmadığı. Fakat @necmeddin ile çalışmıyor. Telefon aynı. Dün denemiş olsaydım, daha erken anlayacaktım böyle bir sorun olduğunu.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anlamadığım bu kullanıcı adıyla hiç bir sorun olmadığı. Fakat @necmeddin ile çalışmıyor. Telefon aynı. Dün denemiş olsaydım, daha erken anlayacaktım böyle bir sorun olduğunu.
O konuya gir bu konuya çık nick dayanmadı demi. Ne işin var "günün fotoğrafı volume milattan önce bilmem kaç" konusunda.

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hocam bende bir sıkinti yok. sitenin yapay zekası seni spam filânmı zannetti acaba
Abi sorun ne bilmiyorum. Teknolojik özürlüyüm , bu konuda hem fikirim. Zaten akıllı telefona geçeli 14 ay oldu.:koptum:

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O ne demek :acpsnr:
Verdin ağzımıza bir emzik cevapta vermiyon. :acpsnr:
Tabi cevap vermem. Daha Google amcaya soracan ki orada da kaybolup casper gibi ortada dolaşacan. :ssrtcbya:
Yatırım tavsiyesi veriyorum Ağabey. Kimseye vermem bilirsin.Tavsiyem:
"Forumda nickimi kaybettim, hükümsüzdür." diye konu aç.
@Cemal Ç. goş bi goş Necmeddin abi kaybolmuş.

Ben de bir anımı anlatatayım. Üniversitede 2.dönem kaydını yaptıracağım. Para yatması gerekiyor. Sırada yüzlerce kişiyi bekledim. Tam sıra bana geldi, para yatıracağım. Demesin mi böyle bir öğrenci sistemde yok diye.
Hemen danışman hocama gittim. Durumu anlattım. Koskoca profesör yardımcı olamıyor. Ben de hocam siz hiç Aziz Nesin'in "Yaşar ne yaşar ne yaşamaz" ını okumadınız mı dedim. Bunu söyleyince çözmüştü.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.303
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Pala19 ne zaman zuhur edip kayboldu, bir kuyruklu yıldız mıy dı?..
Amacı aslını bulmak ise konu @necmeddin için bir test sürüşü müy dü?
Sarıalan ın meşhur "Pala" sı, ruhun şad olsun..

Vallah benim bir dahlim yok, şaşkınlıkla takipteyim @necmeddin ....

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Pala19 ne zaman zuhur edip kayboldu, bir kuyruklu yıldız mıy dı?..
Amacı aslını bulmak ise konu @necmeddin için bir test sürüşü müy dü?
Sarıalan ın meşhur "Pala" sı, ruhun şad olsun..

Vallah benim bir dahlim yok, şaşkınlıkla takipteyim @necmeddin ....
Abi sorun çözüldü. Şu an bir sıkıntı yok. Sistem uyarı mesajı verdi. Akıllı ol aklını almayım diye. :koptum:
O da bende yok ama bir şekilde dengeyi bulacağım. Eyvallah.:harika:

446954-palabiyik-cemal-hayatini-kaybetti-53edcef826cea.jpg

Bu arada Allah gani gani rahmet eylesin.

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro

Ben ne böyle bir durum yaşadım ne de yukarıdaki ilk yazdığınız mesajınızı gördüm.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin