Forum Forma Sipariş :)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Forumumuzun forması çok güzel :) sipariş etmek için aradım taradım herhangi bir yazı bulamadım :) acaba satış bitti mi yoksa ben mi beceriksizim de bulamadım :) Biri yardım ederse o formayı almak istiyorum ;)

Scudo

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Forma sınırlı sayıda üretildi diye biliyorum. Bu nedenle almak isteyip alamayan bir çok insan var. Ben de dahil. :(

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tekrar üretilip satışa çıkar bence yaza doğru :) olumlu düşüneyim :)

• Beğen
Tepkiler: T. Süren

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet üretimi bitti. Malesef bende alamadım :(
O dönemde okul, kpss, formasyon derken bir baktım bitmiş.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Sabih Bağcı
Ona bakılırsa geçtiğimz Eylül-Ekim Ayında Uzun Kolluları Çıkacaktı...Ben Zor almıştım ama forma güzel uğraştığımıza değmiş...

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Sefa

google androidin imaj dosyasını yayınlayıp geliştiricilere sunuyor.
sizde formanın tasarımını yayınlayıp geliştiricilere sunsanız değişik güzel tasarımlar yapıp geri yüklesek diyorum. iyi olur mu

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
@cihan kırmızı
Bunlar zamanı geldiğinde konuşulacak şeyler. Şu aşamada bildiğimiz tek şey, formalar için bir daha üretim yapılacağı. Ancak bunun ne zaman gerçekleşeceğini bilen hiç kimse yok.

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Sefa

Yeni formaya gökkuşağı çizgilerini ekleyin bence çok hoş duruyor :) kola yada yakaya yada her iki yerede :)

• Beğen
Tepkiler: Sarper Tuncer

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
@Sabih Bağcı

Gökkuşağı çizgileri geçmiş bir yılın dünya şampiyonu anlamına geliyor. Çok çalışır, dünya şampiyonu olursanız tüm formalarınıza eklersiniz o çizgileri. Formada haketmediğimiz işaretler olacaksa, ben de orgeneral apoleti istiyorum.

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant

gokaykr

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
@Murat B.
Profesyonel bir forma olsa haklisiniz ama amator bir calisma olmayacak mi ? O zaman takim formasi alip giyen. herkesi haketmedigi bir formayi mi alip giymis insanlar olarak mi goruyorsunuz. Benim anladigim tasarim forma giymek motivasyondur ve motivasyonu arttıracak hersey olabilir sonucta amatör ruhu beslemek lazim.

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
@gokaykr

Takım forması giymek farklı birşey, insanlar beğendikleri sporcuların formalarını giyerek onlara desteklerini gösteriyorlar. Yani bir takımın formasını alıp giymek, o takımda oynamış olma başarısından çok o takıma aidiyet göstergesidir. Futbol forması alıp giyen de milyonlarca insan var, ama dünya şampiyonu olmuş gibi boynunda dünya şampiyonu madalyası ile gezen ne gördüm ne de duydum.

Profesyoneli geçin, amatör bir takım bile formasına gökkuşağı çizgileri koyamaz zaten, koyarlarsa da hiç bir yarışa alınmazlar.

Tepki
7
İsim
Sercan
Bisiklet
Carraro
Arkadaş madalya takalım dememiş ki,gökkuşağı rengi istemiş. Ayrıca Murat Bey bilirsiniz ki futbol takımı formalarında da yıldız var kaç defa şampiyon olduğunu gösteriyor (gökkuşağı ile aynı şey ) o zamn takım formalarını da giymemek lazım bu sebepten .Ayrıca yanlış anlamayın ama arkadaşın hoşuna gitmiş öneride bulunmuş bilgilendirme amaçlı söyleyebilirsiniz üslup farklı olmuş ilk mesajınızdaki hoş olmamış pek :)

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Burada bir öneri sunulmuş başka biri olmaz demiş ? Bunlardan hangisi bu formanın yapılmasına karar veren merci ? Çoğunluğun istediği yapılır. Gökkuşağı istenirse konur, istenmezse konmaz. Birileri kaideleri koyar ötekilerini uymak zorunda bırakır. İnsanlar buna uymak istemeyebilirler. Buradaki talepte çok naif. Bence Murat bey kendine göre konuşmuş. Onu bağlayacak bir görüştür ama söyleme hakkı vardır. Formanın yapılmasına karar verilince bu durum oylanırsa sorun çözülecektir.

Birbirimizi üzmeyelim, üzülmeyelim.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
şu formayı "bisiklet forum" üyelerinden başka herkes aldı sanki..

ben de alamayanlardanım.. birşeyin fiyatını piyasaya göre daha uygun yapıyorsanız herkes saldırır tabi buna engel olamayız.. ancak ürün dükkanlara gönderilmeden önce, internetten sadece forum üyelerine satılsaydı, her üye en az bir tane, isteyenler de iki üç tane alabilirdi.. daha sonra elde kalanları da dükkanlara gönderirdiniz nasıl olsa zamanla satılır giderdi..

neyse ikinci dalgayı bekleyelim bakalım, umarım bahsettiğim şekilde birşeyler düşünülür o_O

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beklemedeyim.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@türkay yılmaz
Evet alamayan bir çok kişi oldu. Gönül isterdiki tüm üyelerimiz alıp giyebilseydi. Ben şahsen konuyu en başından beri takip ettim en son 3. baskıda 1 tane aldım kendim için. Ancak mağazalara da herkese satışa sunulsun diye gönderilmedi ki. Delta bisiklet in mağazası olan illerdeki forum kullanıcıları daha kolay ulaşabilsin deneme imkanı olsun fazlaca kargo ücreti ödenmesin diye böyle bir uygulama yapıldı. Belki forum üyesi olmayıpta alan da olmuştur ama bir çok forum üyesi de faydalandı. Tekrar basılıp satılsa güzel olur. Hatta yıllık forma uygulaması da yapılabilir her yıl için farklı forma basılır. Ancak forma almayı istemek kadar bu işlerle uğraşacak olan kişileri de düşünmek lazım. Ulaş Bey Gürkan Bey çok yoğun çalışıp harap olmuşlardı resmen o ara.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.