Flood-to-Throw Zooming Aydınlatma [ YARDIM ]

Hangisi ?

• 1.si

• 2.si

• Toplam katılım
    6
Tepki
1
Selam,
Bisikletim için aydınlatma alıcam.Önceden Dealextremeden Bu fenerden alıpta çok memnun kalanlar vardı.Bende aynı feneri türkiyedeki bi siteden buldum.Ancak bir iki sorum var ;
1)Bu fener Dealextremeden askı aparatıyla beraber geliyor bildiğim kadar ? Doğrumu ?

2)Bu sitede satılan askı aparatıyla mı anlamadım gitti ?

3)Alttaki iki fenerden sizce hangisi ? Neden ?

(link)

(link)

Scudo

Fahrettin

Üye
Tepki
33
2.'yi öneririm çünkü arada 70 lümen bir fark var. Birde 240dk güzel bir süre.

Tepki
56
Bisiklet
Trek
İyi günler, ben de 2 gün önce sirkeciden 25 tl ye ikinci seçenekteki fenerin aynısını aldım (markası police), bisiklete bağlamak için nereden aparat temin edebilirim 1-2 yere sordum bulamadım. teşekkürler

Tepki
1
@Ahmet Yusuf Gürkan

Sizede iyi günler,şu sirkeciden aldığınız adresi rica etsem yazabilir misiniz ? :) Ayrıca askı aparatı olmadan satılıyor yani :( Bu kötü oldu.

@Fahrettin

Peki öneriniz için teşekkür ederim :)

Tepki
56
Bisiklet
Trek
@Murat Solmaz

Kusura bakmayın ya sirkeci demişim, KARAKÖY'den aldım :) karaköy vapur iskelesinden indikten sonra alt geçide giderken aslı böreğin (adını yanlış hatırlamıyorsam) ve balıkçıların arasındaki sokaktan (genelde herkesin takip ettiği yol) girin aslı böreği geçtikten sonra sol çaprazda bir mağza var led fenerler ve kamera gibi şeyler satıyor orada bulabilirsiniz. Mağzanın sol yanında ziraat bankasına giden yol sağ yanında ise alt geçiden giden yol var. Umarım anlatabilmişimdir :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Birinci seçenektekini forumdan Özcan Parlakoğlu vasıtasıyla dealextremeden aldım.Çok memnunum.Fakat sizdeki seçenekte bağlantı aparatı opsiyonlar içinde yok.