Fırsat reyonu (ürün inceleme ve yorum)

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.348
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
,

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MakRo
Scudo

Aybek Cihan

Forum Bağımsızı
Tepki
2.876
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@seko35.50 Erdoğanlar Bisiklet'te 5.890,95 TL

(link)

Birkaç ay önce Atak Bisiklet'ten, piyasadan 1000 TL daha uyguna Cole Rollen Elite almıştım. Ama Vision'ı ucuza satmıyorlar. 10000 TL zaten etmez ki bir de üstünü çizmişler.

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.348
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
,
@seko35.50 Erdoğanlar Bisiklet'te 5.890,95 TL

(link)

Birkaç ay önce Atak Bisiklet'ten, piyasadan 1000 TL daha uyguna Cole Rollen Elite almıştım. Ama Vision'ı ucuza satmıyorlar. 10000 TL zaten etmez ki bir de üstünü çizmişler.
siteleri inceleyecek vaktim olmadığından indirim paylaşımını görünce bende buraya taşıdım

Son düzenleme:

ordi

Daimi Üye
Tepki
333
İsim
Orhan K
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
IMG_20230815_163706.jpgIMG_20230815_163659.jpg
Ürünü detaylı incelemeye vaktim yoktu, yüzeysel baktım ve gayet güzel görünüyor. Bugün gidip almayı düşünüyorum eşim için, ancak tek bir sorun var, o da eşim bisiklet eşine benim kadar istekli değil.

erhan erhan

Daimi Üye
Tepki
869
İsim
erhan
Bisiklet
b'Twin
Ben de aynı bisikleti gösterdim eşime, birlikte gezeriz diye. Cık dedi.

Ürünü detaylı incelemeye vaktim yoktu, yüzeysel baktım ve gayet güzel görünüyor. Bugün gidip almayı düşünüyorum eşim için, ancak tek bir sorun var, o da eşim bisiklet eşine benim kadar istekli değil.

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.433
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
12 15 Ağustos tarihleri arasında geçerliymiş. Düşünen arkadaşlar bakabilir. 6 taksit imkanıda varmış.IMG_20230817_123116.jpg

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.433
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
12-15 ağutos arası geçerli olan bülteni 17 ağutosta paylaşmak da ne bilim :)
Niye herşeyi yerli yersiz eleştirmek zorundasınız ki anlamiyorum. Bu tarihlerden sonra stok kalamaz mı? İnternet satışında var. Mağazada zaten yok.
Fiyatlar piyasada suan ne durumda bilmiyorum belki aynıdır ama burada pesin fiyatına 6 taksit seçeneği var.
(link)Screenshot_2023-08-17-13-11-39-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
779
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Niye herşeyi yerli yersiz eleştirmek zorundasınız ki anlamiyorum. Bu tarihlerden sonra stok kalamaz mı? İnternet satışında var. Mağazada zaten yok.
(link)308252 dosyayı görüntüle
12-15 ağutos arası geçerli yazmışsın .. bu yazdığım yersiz mi oluyor şimdi :) bende böyle bişi olsa aaa pardon derim gözden kaçmış ama nette hala stok var ve kampanya devam ediyor sanırım derim. teşekkür ederim. olabilir insanlık hali.. ben eleştirmedim dostum. olumsuz bir şey yazmadım arkasına da smile ekledim. adanadayım klimanın karşısında oturuyorum çok serinim ahaaha :)

• Hahaha
Tepkiler: ErzincanLee

Jeansque

Üye
Tepki
6
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Artık çevrimiçi olarak alınabilir.

Gidebilirsem farklı kadro boyları ya da step-over kadrosu da var mı diye bakarım.
Dostlar, bu aleti alıp kullanan var mı acaba? Tek bir youtube videosu gördüm onda da alan arkadaş başta övmüş ancak sonrasında almayın bisiklet dağıldı gibi bir paylaşım yapmış. Fiyatı oldukça uygun kardeşime işe gidiş gelişlerde kullanması için almayı düşünüyorum.
308245 dosyayı görüntüle308246 dosyayı görüntüle
Merhabalar ürünü alıp kullanabildiniz mi?

TalhaB.

Daimi Üye
Tepki
645
İsim
Talha Bölükbaşıoğlu
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

800 lümen olanın fiyatı iyi geldi bana, aldım bir tane. 9 dk sonra kampanya bitiyor gözüküyor:) tekrar yenilenmezse fiyat baya artıyor ama yenilenirse denenebilir, yorumlar fena değil. YTD:)
(link)

800 lümen olanın fiyatı iyi geldi bana, aldım bir tane. 9 dk sonra kampanya bitiyor gözüküyor:) tekrar yenilenmezse fiyat baya artıyor ama yenilenirse denenebilir, yorumlar fena değil. YTD:)
Anlık takip ettim süre bitince 24 saat daha uzadı kampanya:)

Son düzenleme:

bekirs07

Aktif Üye
Tepki
613
İsim
Bekir ATİKER
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bakmakta fayda var ben ışık ve Altan aldım
(link)

mfkcsln

Üye
Tepki
13
İsim
Furkan K.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba
Gravel bisiklet için kadro koruyucu arıyorum ama fazla seçenek yok gördüğüm kadarıyla. Zefal skin armor nasıldır?
Yeni üye olduğum için maalesef link koyamıyorum

TalhaB.

Daimi Üye
Tepki
645
İsim
Talha Bölükbaşıoğlu
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Anlık takip ettim süre bitince 24 saat daha uzadı kampanya:)
12. günde elime ulaştı. Kozmetik olarak sıkıntısı yok. Çalışmasında da sıkıntı yok şimdilik, sürüşte denemedim. Kasa alüminyum olduğu için biraz ağır, aliexpreste 127 gr yazıyor kendim ölçmedim. 12 gün önce 296 TL'ye almıştım şu an 369 TL'ye geliyor bana, uzun süredir alışveriş yapmadıysanız yada ilk alışverişiniz olacaksa daha uyguna alabilirsiniz.

TalhaB.

Daimi Üye
Tepki
645
İsim
Talha Bölükbaşıoğlu
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba, aşağıda iki adet ürün dikkatimi çekti XOSS marka olanı alacak gibiyim ancak merak ettiğim konu bu tarz bir ışık kullanan var mı? Fren sensörü nasıl oluyor kullanışlı mı?

XOSS: (link)
Vergi dahil 343 TL'ye geliyor bana

GIYO: (link)
Vergi dahil 373 TL'ye geliyor.

Awacs7n

Forum Bağımlısı
Tepki
785
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
aynısından ben de sipariş verdim, bekliyorum. genellikle bu tarz ürünlere marka ismi basılıyor. aynı ise marka farketmiyor. ben olsam xoss u denerdim.
Arkadaşlar merhaba, aşağıda iki adet ürün dikkatimi çekti
sizi kastetmiştim.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB.

soulless

Daimi Üye
Tepki
830
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba, aşağıda iki adet ürün dikkatimi çekti XOSS marka olanı alacak gibiyim ancak merak ettiğim konu bu tarz bir ışık kullanan var mı? Fren sensörü nasıl oluyor kullanışlı mı?

XOSS: (link)
Vergi dahil 343 TL'ye geliyor bana

GIYO: (link)
Vergi dahil 373 TL'ye geliyor.
(link)

Giyo olanını tavsiye ederim. Kullanıyorum ve fren sensörü sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB.

TalhaB.

Daimi Üye
Tepki
645
İsim
Talha Bölükbaşıoğlu
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
aynısından ben de sipariş verdim, bekliyorum. genellikle bu tarz ürünlere marka ismi basılıyor. aynı ise marka farketmiyor. ben olsam xoss u denerdim.

sizi kastetmiştim.
Siz hangisini sipariş verdiniz. Farklı bir satıcıdan aldıysanız link paylaşabilir misiniz?
(link)

Giyo olanını tavsiye ederim. Kullanıyorum ve fren sensörü sorunsuz çalışıyor.
Xoss'un 800 lümen ön aydınlatmasını almıştım sonra da bu ikisi denk geldi hem daha uygun diye hem de ön ışıkla aynı marka olsun diye bir de satıcısı daha iyi bu sebeplerle xoss'u tercih ederim demiştim ama gıyo da tercih edilebilir. Sizin aldığınız link hangisiydi?

Awacs7n

Forum Bağımlısı
Tepki
785
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Siz hangisini sipariş verdiniz. Farklı bir satıcıdan aldıysanız link paylaşabilir misiniz?

Xoss'un 800 lümen ön aydınlatmasını almıştım sonra da bu ikisi denk geldi hem daha uygun diye hem de ön ışıkla aynı marka olsun diye bir de satıcısı daha iyi bu sebeplerle xoss'u tercih ederim demiştim ama gıyo da tercih edilebilir. Sizin aldığınız link hangisiydi?
aynı satıcı, xoss 2 katına satıyor neredeyse. ben de arka ile aynı olsun diye xoss 800 lümen ön far bakıyordum fakat batarya konusundan dolayı vazgeçtim. memnun musunuz? batarya süresi belirtilenden daha kısa deniyor 800 için, ayrıca ağır da deniyor. doğru mu?