Fikrinizi alabilirmiyim..

Tepki
0
Merhabalar,

Yaklaşık 1 aydır o forum senin bu web sayfası benim bilgi toplamaya çalışıyorum. Sonunda iki tane model arasından sıkışıp kaldım. Birisi Kron Xaos diğeri Salcano NG 350 fakat Kron daha ağır basıyor.

Alacağım bisikleti çoğunlukla (mecburiyetten) asfalt yolda kullanacağım fakat fırsatını bulduğumda dağ bayır gezeceğimden de şüpheniz olmasın. :vroam: Fiyat aralığı olarak da kendimi zorlayarak taksitli olması şartıyla 500 YTL civarı düşünüyorum.

Bu iki model arasında siz olsanız hangisinde karar kılardınız? Ayrıca Kron larda peşin fiyatına 4 taksit harici taksitlendirme seçenekleri mevcut mu?

Son bir soru daha, ev arkadaşlarım da bisiklet almayı düşünüyor. Bir tanesini kandırdık diğerini de kandırırsak ve üçümüzde Yeşil Bisikletten alırsak bize fiyat konusunda bir faydası olur mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Scudo
Tepki
2
6 taksit yapan yerler de var diye duydum... aklınızda bulunsun... iyice araştırın...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
784
Bisiklet
Sedona
abicim bende bi aralar kron xaos ile NG 350 arasında kaldım..şimdi hangisini aldın dersen.kesin çözümü buldum..hiç almıyorum...ama şimdi nakit mi alacan yoksa taksitle mi? taksit dersen kron taksitle yanlış hatırlamıyorsam 137 ytl gibi oluyo ayda..ng 350 isede ayda 166 ytl'ye geliyor..nakit alacaksanda gürsel abi belki bişiler yapar...tabi ki o aranızdaki pazarlığa bağlı...

ilgin

Üye
Tepki
12
Bende uzun zaman kararsız kaldım. Kafam allak bullak oldu.
Şimdi Kron aldım. Özellikle 5. katta oturan biri olarak bisikletimin hafifliğinden ve asil duran siyah renginden çok memnunum.

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
iyi günlerde kullanman dileğiyle iyi bir karar vermişsin
en azından çağatay gibi kararsız kalmadın :D :D :D
kron mu? ng250 mi? yol yarış mı? deniz bisikleti mi? demedin yani

B

BF Okuru

Misafir
kron kadro uygun fiyatı ve kalıtesıyle beğenı topluyo benım butceme uyuyo ama sağlamlığı konusunda bişey diyemem çunkı kullanmadım ben bır yarıs bısıkletı kullanıyorum ama zamanında dağ bısıkleti kullanıyodum benım ıcın onemlı olan agırlığı pek ilgilendirmiyor. onu hakim olmak daha onemli yanı bacak meselesi ve tabıkı teknık. yesıl bısıkletten hıc alısverıs yapmadım ama fırsat olursa bı gezıcem bazı bısıklet seven ama asıl amacı bısılketcılerı kazıklamaya çalısanlar cevremızı sardı ınsallah yesıl bısıklette bunlardan bırı değildir ki bi kaç dostum benı ıkna ettı :) herneyse fazla uzattım :D

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.135

sanırım arkadaş bi şeyler yazmış, muratevgin editleyip bu notu bırakmış..
tahmin sadece..

Altu

Üye
Tepki
11
kronları çok övüyolar..çok tutuluyo hele bi de 2006'ya bomba gibi girecek söylentileri var..1.3 kg'lik kadroları varmış..

Salcano da gelişmekte olan bi türk markası nihayetinde..hani bu senin biraz da milliyetçi duygularına bakan bişey bana kalırsa.. :)

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
bencede kron al ii olur..
ben de bahara doğru bir kron alıp şimdikini antreman amaçlı kullanmayı düşünüyorum..
yazın bir abimiz kron xaos unu biraz sürmeme izin vermişti..gerçekten çok hafif ve sürüşü keyifli..

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Ben kronları ve bisan kadroları bekleyemedim... Ne sabırsız adamım yahu :) Gri trek de olmadı şimdi mavi beyaz metalik trek 4300 disc kadroya topladım :) Bianchiden inip buna binince murat 124'den inip ferrariye binmek gibi bişi oldu :D

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
sen bir de cannondale F3000 SL alsaydın ne olucak tı o zaman
çok merak ettim doğrusu

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Ne olacak para yetmeyecekti :D :(

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Kron'ların bu yılki en hafif kadroları XC4000 modelinin kadrosu ve S boyda 1,4 kg olarak ilan edildi. Gerçek ağırlık için de bi tartmak lazım...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
1400 çok uçuk değil ama bu fiyatta bisiklete göre hafif bence.