''eylül ayı sezon başlangıcı , cumartesi turları ''

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

şşşşşşşş,neler oluyor buralarda bakayım :p 10 gün giremedik foruma almış başınızı gidiyorsunuz.hayırdır yolculuk nire :D bensiz tadı olurmu kudret abi.yolda mazallah bi hırt laf ederse kim yardım edecek sana kavgada :D :D çekilin bakayım şöyle kenarada araya sıvışalım.yeter be çalış çalış nereye kadar.esirmiyiz yahu.pazar bende geliyorum. allahını seven tutmasın beni halim iyi artık,doktor yüksek proteinli haplar verdi,uçuyorum uçuyorum. ama üzerinde neden viag.. yazıyor hapların anlamadım:) :) :)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Seyyah
Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@kron82

arkadaşlar endişeye mahal yok :D saat 7 de beşiktaşda olursak rahat rahat bostancıda oluruz 8:30 da.ben saat 7 de beşiktaşda olurum.yenikapıdan feribota binerek basacağım mesafeyi kısaltmak istemiyorum.cebim var herkesde haberleşelim.feribot ile o saate kadar canım sıkılır valla :p

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enveerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hoşşşşşşşşşşşşşşş
geldinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:in: :in: :in:

enver üstad ,senle yalova feribot iskelesinde buluşacağız saat tam 12.30 da çünki bu pazar yenikapıdan 11.00 de var eren ve ozan dostumda gelmekte 12.30 da birlikte hucum erikliye 27 km sonra şelale ama artık soğuktur ora ...
evet gedeyok sonunda ....

son durum

bostancı ekibi
1- kudu
2- semir
3- suha

ömer ve tolgadan ses yok

yenikapı avrupa
1- enver
2- eren
3- ozan

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/2_int.jpg

yalova

Sunday 9/5/2010
Mostly sunny with a thundershower in spots
High Temperature: 74°F
RealFeel: 77°F
(link)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

abi niye yenikapıdan geliyoruz biz.şüle basa basa caddebostandan gelsek kaslarımız ve ciğerlerimiz açılmış şekilde gelsek olmuyomu.eren ve ozan sabah saat 7 de beşiktaşda olurlarsa ben yetiştiririm onları bostancıya.20 dakikada üsküdar,oradan kadıköy ve sahile iniş.çocuk oyuncağı :D ama farketmez.eren ve ozan yenikapıdan geleceklerse eşlik ederim farketmez.ama şunu bilki bile bile bizi feribota 10 liramı ne :p vermeye mahkum ediyosun kudret abi.hani,hani boykot edecektik.hani en uzun yollarda bile binmeyecektik.hani ıssız bir yoldan geçerken....:D :D

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

oki toki 08.30 da bostancıdan, eskihisardan topçular ve ordan yalova ordan erikli ve dönüşte yalova dan feribotla dönmece semir ben ve suha ise eskihisar bizim evlere yakın birde ben hayatta o feribotlara para vermem bisiklet parası ...yalovadan bana çok yakın buna rağmen eskihisara süreceğim ....
tempo gelecek arkadaşlara göre ayarlanacak
evet aramızda performansı yüksek olanlar var keza o arkadaşlar bisiklet sürerken tempolarını düşürecekler geçen 30 ağustos turunda bu prosedür işe yaradı....

son durum

bostancı ekibi
1- kudu
2- semir
3- suha

ömer ve tolgadan ses yok

avrupa

1- enver
2- eren
3- ozan

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/2_int.jpg

yalova

Sunday 9/5/2010
(link)

bostancıda herkes buluşuyor saat 08.30

istikamet eskihisar ordan topçular ordan yalova ve çınarçıktan erikli dönüşte avrupa yakasına en uygun yer yalova feribotudur ama ben ordan dönmeyeceğim bisiklete para alıyorlar çünki hayatta bisiklet için para vermem.....

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
enver bey geçmiş olsun,çok sevindim ben de gelecek olmanıza.7 de beşiktaştayız fakat en erken 7 45 te vapur var karşıya,motor saatini bilmiyorum gerçi :)

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@kron82

teşekkür ederim.dostum motor devamlı peş peşe kalkıyor.zaten katılılımız kesin olduğundan '' bi aksilik olmuştır gelirler birazdan'' diyerek kudret abi 15 dakika falan tolerans geçer bize :D fakat her halikürda saat en geç 7:45'de karşıya geçmiş olamazsak sıkıntı olabilir.7:45 de geçsek de pedallara birazcık sağlam asılmamız gerekebilir.ben zinciri koparırcasına asılırım :p ama yetişemeyebiliriz derseniz feribota biner sahilden geçerken kudret babaya el sallarız :p :p :vroam: o arada da sahilde turlarız.hem sizinle tanışmış oluruz hem konuşuruz şurdan burdan (yahu bu şarkı sözü değilmiydi )battı balık yan pedallar:p

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlar
en sağlamı avrupa yakası için 11.00 deki feribot böylelikle 72 km basmadan 7 kmlik rampaya nefesiniz kalacak ben semir ve suha 72 km basarak 7 km lik rampa sizlerle birlikte gireceğiz ömer ve tolga dostumu bir aksilik olmazsa bostancıdan deniz otobüsüne bindireceğim....
önce ömer ve tolga dostumu alacağım yalova deniz otobüslerinden saat 11.00 gibi ve yarımdada sizleri yalova feribot iskelesinden alacağım avucumun içi gibi bilirim oraları..

dönüşte yorulmalara göre isteyenler benle gelir yani topçulara ve ordan eskihisara ama yorulanlar yalova feribot iskelesinden döner ..

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

ok abi.istenmediğimiz iskele önünde beklemeyiz bizde :D :D gider yenikapıdan feribota biner çatır çatır geliriz denizden.ense laylaylom yaparız yolda.dürbünümü alayımda sizi yakalarım belki yolda :p :p bu durumda yenikapıdan gelecek dostlarla saat 9:30 da beşiktaş da buluşalım bence.hem sıcak bi çay içeriz hemde yavaş yavaş pedallarız yenikapıya...uyarmı dostlar..

• Beğen
Tepkiler: Eren Boz

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
abiler her ikisi de uyar bana ;) pilotlar sizlersiniz,uyarım :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İDO Yenikapı - Yalova - Yenikapı Hızlı Feribot ve Deniz Otobüsü

09 Ağustos - 19 Eylül / 2010 Yaz Tarifesi-2

http://e-yasamrehberi.com/deniz_ulasimi/deniz_images/2010-yaz/2010_do_ykp_Yalova_2.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

son durum bostancı 08.30 hareket.

bostancı ekibi
1- kudu
2- semir
3- suha

ömer ve tolgadan ses yok

avrupa

1- enver
2- eren
3- ozan

yalova

Sunday 9/5/2010
(link)

avrupa yakası 11.30 da feribotla karşıya geçiyor ve biz bostancı ekibi saat tam 12.30 da karşılıyoruz yalova feribot iskelesinden,
bu arada kesinlikle tolga dostumla ömeri bostancıdan deniz otobüsüne bindiriyorum ve onları daha önce alıyoruz 11.00 de deniz otobüsü iskelesi yalovadan , ve avrupadan gelen dostlarla yalova feribot iskelesinden topuklamaca erikli
dönüş yorulmalara göre isteyen yalovadan dönecek isteyen topçulardan ve gebzeden trene binmeyerek bu turu 166 km ye patlatacağım ......

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/1_int.jpg

accu

yalova..

Sunday 9/5/2010
Sunny and delightful
RealFeel: 79°F
(link)(link)

wunder...

http://icons-ecast.wxug.com/i/c/a/chancerain.gifPazar
Yağmur Olasılığı. Az Bulutlu. Yüksek: 27 °C . Rüzgar KKD 10 KM/S . 20% Yağış Olasılığı (water equivalent of 0.63 mm).

http://icons-ecast.wxug.com/i/c/a/nt_chancerain.gifPazar Gecesi
Yağmur Olasılığı. Az Bulutlu. Düşük: 16 °C . Rüzgar KKD 14 KM/S . 20% Yağış Olasılığı (trace amounts).

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
@enver avcı

Tamamdır 9:30 da beşiktaşta buluşuyoruz öyleyse.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren Boz

eren saat 11.30 a kadar vaktiniz var feribota binmek için yenikapıdan bir saat sürse feribot saat tam 12.30 da yalova feribot iskelesinde sizleri karşılayacağız bostancı ekibi...

:in: :in: :in:

http://e-yasamrehberi.com/deniz_ulasimi/deniz_images/2010-yaz/2010_do_ykp_Yalova_2.gif

dönüşte yenikapıya en son feribot 19.30 da hayda hayda yetişilir ...
ben topçulara topuklayacağım ...

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@Kudret Kurtcebe

Abi saat tam 9'da aşağıdaki uydu haritasında işaretlediğim yerde sizi bekliyor olacağım. Yalnız, çizgiyle işaretlediğim yoldan gelmeyi düşünüyorum; ama oraya bisikletle giriliyor mu bilmiyorum. Sanırım F-1 pistine yapılan turlarda o yol kullanılıyor; ama emin değilim.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Eren Boz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
saat 08.30 da bostancıdan suha ile topukluyoruz sen tuzla bisiklet yolun bittiği yere kadar in askeriyenin orası ordan gebze istikametine gideceğiz ...
o kırmız nokta tuzla bisiklet yolun bittiği yer olmalı anlaşıldı...

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@Kudret Kurtcebe

Abi zaten Erikli için yazmıştım ben bunu. Kurtköy'den geleceğim için Bostancı'ya kadar pedallamam pek mantıklı olmaz;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@semir karabulut

o.k ben yanlış anladım mesajı değiştirdim yukarda o yuvarlak kırmızı nokta tuzla bisiklet yolun bittiği yer olmalı zati biliyorsun orayı ben suhayı alıp bostancıdan geleceğiz
erken geliriz ...

İDO Yenikapı - Yalova - Yenikapı Hızlı Feribot ve Deniz Otobüsü

09 Ağustos - 19 Eylül / 2010 Yaz Tarifesi-2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

son durum bostancı 08.30 hareket.

bostancı ekibi
1- kudu
2- semir
3- suha

ömer ve tolgadan ses yok

avrupa

1- enver
2- eren
3- ozan

avrupa yakası 11.30 da feribotla karşıya geçiyor ve biz bostancı ekibi saat tam 12.30 da karşılıyoruz yalova feribot iskelesinden,
bu arada kesinlikle tolga dostumla ömeri bostancıdan deniz otobüsüne bindiriyorum ve onları daha önce alıyoruz 11.00 de deniz otobüsü iskelesi yalovadan , ve avrupadan gelen dostlarla yalova feribot iskelesinden topuklamaca erikli
dönüş yorulmalara göre isteyen yalovadan dönecek isteyen topçulardan ve gebzeden trene binmeyerek bu turu 166 km ye patlatacağım ......

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@Kudret Kurtcebe

Biz yine 9 yapalım abi oradaki buluşmayı, ben de erken gelirim de, ne olur ne olmaz;)