Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası!

Konu, Delta Bisiklet kategorisinde ulas tarafından 27 Eylül 2007 tarihinde paylaşıldı.

ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Resimleri buraya degil de delta@deltabisiklet.com adresine atin yardimci olurum..

Onemli Not: Arkadaslar resimleri link olarak atmayın cogu zaman acilmiyor lutfen 750 piksel olarak ek olarak atin ve istemis oldugunuz bisikletin sadece markasini ve modelini yazin yeterli olur

saygilar

BeacHer bunu beğendi.
  2. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba kampanya süper...Ancak ben bu kampanyanın ne kadar süreceğini merak ediyorum...

ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bu kampanya 31 Aralıkta son bulacak

ilgilenen arkadasların dikkatine

soneryen bunu beğendi.
  4. BeacHer

BeacHer Yeni Üye

Seviye:
    Ben Resimleri Yollayamadım Fakat Foruma Resimleri Ekledim Ordan Bakarsanız Sevinirim.resimler

İlginizi Çekebilir

3.jpg
britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
upload_2017-1-21_18-12-42.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...