Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası!

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Resimleri buraya degil de delta@deltabisiklet.com adresine atin yardimci olurum..

Onemli Not: Arkadaslar resimleri link olarak atmayın cogu zaman acilmiyor lutfen 750 piksel olarak ek olarak atin ve istemis oldugunuz bisikletin sadece markasini ve modelini yazin yeterli olur

saygilar

BeacHer bunu beğendi.
  2. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba kampanya süper...Ancak ben bu kampanyanın ne kadar süreceğini merak ediyorum...

ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bu kampanya 31 Aralıkta son bulacak

ilgilenen arkadasların dikkatine

soneryen bunu beğendi.
  4. BeacHer

BeacHer Yeni Üye

Seviye:
    Ben Resimleri Yollayamadım Fakat Foruma Resimleri Ekledim Ordan Bakarsanız Sevinirim.resimler

İlginizi Çekebilir

1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2016-8-24_10-50-58.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-11-16_14-15-13.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...