Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası!

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
ulas bey merhaba (link)
bu bisikleti almak istiyorum bende (link) bu bisiklet war uste ne kadar odemem gerekli ???

(link) birde bu bisiklet icin fiyat verirseniz butcemi ayarlayayım
unutmadan elimde birde (link) bu bisiklet var bu 2 bisikleti wersem bisikletin fiyatları nasıl olur ??

Scudo

Nau04

Üye
Tepki
65
@ulas

Merhaba Ulaş Bey,

Sizi yürekten tebrik ediyorum gerçekten çok anlamlı ve başarılı bir kampanya. Umarım hedefine de ulaşır.

Selamlar

Serdar

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ulaş abicim gerçekten süper bir kampanyaya imza atmışsınız. Sizi yürekten tebrik ediyorum

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Sevgili Condor

Tabiki olur fakat b tip yazismalari delta@deltabisiklet.com adresine yazarsan daha saglikli olur.. Resimlerden pek anlasılmıyor.

Saygılarımla

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bugün Delta Bisiklet İstanbul şubesindeydim :) Dedim bir kolaçan edeyim nedir ne değildir bu kampanya. Ancak gördüm ki Ulaş müthiş motive olmuş, "Herkesi kaliteli bisiklet sahibi yapacağım" diye :). Bisikletini yenilemeyi, yükseltmeyi düşünen herkesin başına talih kuşu kondu resmen :D ;)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ben buna muhteşem bir kampanya derim allah işinizi gücünüzü rast getirsin

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
2006 corratec motion bisikletim var.şubenizin olduğu bir şehirde oturmuyorum.ayda bir ankara'ya gitme imkanım oluyor ve batıkent şubenize her ay uğruyorum. bu kampanyanız ankara batıkent şubenizde de geçerli mi.bisikletimde ufak tefek çizikler hariç hiçbir ezik vuruk ve değiştirilmiş parça yoktur.ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.bisikletin çizikli fotolarını da en kısa zamanda delta@deltabisiklet adresine göndereceğim
Saygılar

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Abi harikasınız ya başka diyebilecek bişey bulamıyorum...
Gerçekten örnek olunacak bir kampanya..
Tebrikler...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Elinizde ucuz bi FS olsaydı keşke..

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Ulaş cım yüreğine sağlık,güzel bir düşünce olmuş ..

Bende cıtebıke bakıyım diyorum,mtb den geçiş yapalım bir ara uğrayayım görüşelim...;)

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Harika bir kampanya. En içten dileklerimle tebrikler ediyorum.

Bayram sonrasında babamdan kaynaklanan bir sorun çıkmazsa (paranın büyük kısmı babamdan çıkacak ya) yeni bisiklet edineceğim. Fakat % 95 ihtimalle Yeşil Bisiklet' ten alacağım. Mevcut bisikletimi ne olursa olsun satmam. Yılların anıları var. Fakat apartmanın bodrumunda bazı yerleri kötü halde bir çocuk bisikleti var. Onu en azından ikinci el olarak size satmak isterim. 10-20 lira belki eder.

Sizden alışveriş etmeyecek olsam bile size bu şekilde bir ikinci el bisiklet satabilirmiyim? En yakın zamanda fotoğraflarını göndereceğim.

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Bu konuyu Demiryolu Dostluk Grubu, Demiryol Forumu ve Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü forumunda duyurdum. Belki tanıdıklarım arasında ihtiyacı olanlar olabilir.

(link)

(link)

Selamlar..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Olabilir aslında ama kampanya bisiklete karşılık bisiklet şeklinde... :)

TAZ

Üye
Tepki
4
Ulaş Bey merhabalar. sizde sadece sitenizde yeralan bisikletler mi satılıyor? Ben yaklaşık 1.5 yıldır bir Trek 3900 kullanıcısıym ve bu kampanya elbette benim de ilgimi çekti. herhangi bir yanlış anlama olmasın sakın diğer markalara karşı bi önyargım olduğundan değil (zaten çok fazla bilgim de yok), sadece Trek'e olan alışkanlığımdan soruyorum. bilgi verebilirseniz sevinirim.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba

(link) adresindeki hangi bisikleti isterseniz isteyin alabilirsiniz

Olan markalar

Cannondale
Corratec
Geotech

tesekkurler

ÖNEMLİ NOT: Arkadaslar yazismalarinizi lutfen delta@deltabisiklet.com adresi araciligi ile yapiniz

ozel mesajlara gec cevap veriyorum

tesekkurler

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Ulaş Bey merhabalar,geçtiğimiz hafta içi size mail gönderdim dönmediniz geri,sizden fiyat teklifi bekliyorum bisikletim için...

BeacHer

Üye
Tepki
0
Selam Ben Yeni Üye Oldum. Bisikletimi Satmak Veya Takas Yapmak İstiyordum. Arkadaşım Önerdi. Bende Raleigh Var Resimlerini Koyucam Ama Bisiklet Orjinal Değil :) Çoğu ParçasınıDaha Sonra Değiştirdim SHIMANO Vistes Falan Göbek Değiştirdim Hususi Rahatsız Ediyordu Birşey Yoktu Ama :) Bisikleti Yeni Boyadım . resimleri Koyunca Görüceksiniz Ne Yapabiliriz Takasda Falan ? Fazla Da Bisikletten Anlayan Biri Değilim :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@mehmet_svm

Merhaba ben cevap yazdım mailinize.. ayrintili olarak. bir de almadiginiz zaman tekrar bana delta@deltabisiklet.com adresine yeniden atin alamadim diye ben yeniden yollarim