Eskişehir

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Insallah en kısa zamanda el bırlıgı ıle bulacaz ama ole sarhoyuk fevzı cakmak gıbı semtlerde elını kolunu sallayarak bulamazsınız solıım.Ben bı haber salayım o tarafa,bıkac kardesımız var o semtde oturan ok.

• Beğen
Tepkiler: Ali Okur
Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Sahibindende bır tane kadro satılıktı eskısehırden cızıgı bol olan bır kadro ve beyaz

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Bülent ONUTKAN

Aynen Bülentin söylediği gibi eğlenceye devam :)

burak ülsever

Aktif Üye
Tepki
110
Sadece eğlenmek değil benim maksadım yanlış anlaşılmasın, bisikletli hayatı insanlara sevdirmek, bisiklet kullanmayanları imrendirmek, onlarında katılımı ile Eskişehir'de kent içerisinde 'Bisikletli Yaşamı' benimsetebilmek ;)

E tabi eğlencesi cabası ;)

Tepki
3
o kadroyu bn satıyom hata ibo daydı bi ara çalınan bisiklet batuhan die bi arkadaşımızın internet cafenin onunden çalınmış yaşı büyük birisiymiş camera kaydına bakmışlar ama yüzü beli olmuyormuş

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Burak YAVRU

Aktif Üye
Tepki
87
Evet A.Ü. İkieylül kampüsünde de ufak bi skatepark yaptılar ama oda paten vs için gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: Can TOPCU

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar sayanızde bende bısıklet hayranı oldum.Ancak bısıkletım henuz yok.
MTB bısıklet almayı dusunuyorum ama daha önceleri bu işle ilgilenmediğim için eskişehirde bilidiğim ii bir bisikletçi yok yardımlarınızı beklıyorum
şimdiden teşk..

(acık adres verırsenız sevınırım).

REKA

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Recep Kağan Kaya

Vişnelikte muratoğlu bisiklete gidebilirsin hatta adımı verirsen yardımcı da olur.Adresi Vişnelik Mahallesi Erdinçler Sokak 13/C ondan başka da orta ve üst seviye bisiklet satan yer yok.Aynı zamanda delta bisikletin de malzemelerini bulunduruyor.Yok ben anlamam dersen müsait zamanımda yardımcı da olurum yanında gelerek başkada elımden bırsey gelmez :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
Hocam bence bisiklet alıcaksın kesinlikle internetden al derim.MTB den anlayan bir arkadaş bul(yol bisikleti olsa yardımcı olurdum ama mtbden pek anlamıyorum)önce bütçene bir bak ve bütçene uygun bisikletlere tek tek bak forumda birçok bisiklet ile ilgili yorumlar var.alıcağın bisikleti karar verdikten sonra arat forumda bak bakalım alanların yorumları ne çok yardımcı oluyor.Eğer bir bisikletçiye gidersen sana ne olucağını söyliyim gittiğin bisikletçiye göre sana birkaç marka çıkarıcak ve diyecek bunlar güzel kendisinin getirebildikleri markalar bunlar bunları övücek sana ve sende o markalardan birni almak zorunda kalıcaksın ama aslında piyasada birçok kaliteli marka var eğer internetden alırsan daha çok çeşit içinden alışveriş yapma şansın olucak ve birşey daha var internetden daha ucuza alma şansında var.ÇünkÜ bazı bisikletçiler üzerine fiyat koyuyor tabi doğal olarak ama daha ucuza almak varken neden pahalı alıcaksınki.Forumdada bakarsan genelde internet üzerinden alışveriş edildiğini görürsün.Ve kesinlikle acele etme derim iyi düşün çünkü pişman olabilirsin.alıcağın makineyi seçtikten sonra mutlaka alıp kullananların yorumlarına bak kaç paraya aldıklarını sor alırken kazık yeme.Hadi iyi alışverişler sana şimdiden hayırlı olsun

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Alinin söylediklerinde da doğruluk payı cok benim söylediğim sıfır bisiklet alacaksan yok ikinci el alacağım diyorsan bu forum tam yeri önce biraz oku özellikle bisiklet seçimi bölümünü sonra ne istediğine tam karar ver ve bekle uygun birşey denk gelinceye kadar beğendiğin birşey denk gelıncede anlayan bir arkadaşına danışarak alabılırsın ama ınternetten alışverış yapmam Eskişehirden görerek alacagım dıyorsan söylediğim yerden başka birkaç ufak yer daha var istersen onlarıda sayarım ama çeşit bolluğu açısından en büyük yer orası.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Önce Muratoğluna bak fiyatları incele , seyahat imkanın varsa şehirdışındaki büyük satıcıların fiyatlarına bak karşılaştır ona göre bak işte :D Ama eskişehirde pro malzeme bir tek muratoğlunda var

ottoman

Aktif Üye
Tepki
42
esnaf arkadaslarımızı kotuleyecek yorumlar yapmayın lutfen. sonucta onlar da evde uretmıyorlar bısıkletlerı ve gecımlerını saglıyorlar bu ısten. dısardan bırseyler soylemek cok kolaydır.tabıkıde elındekı malın ozellıklerını tavsıye edecek.3-5 lıra fazla olabılır aksını savunmuyorum ama bence arastırmanızı yapın, karar verdıgınız bısıklet eskısehırde varsa gıdıp ondan alın,yoksa baska alternatıfler dusunun. yarın, emek verıp ayakta kalmaya calısan esnafı da bulamayabılırız.zaten bu mantık yuzunden eskısehırde cok az sayıda bısıkletcıde special malzeme var.sonra bı bısıkletı hıc gorup dokunmadan almak cok da mantıklı bısey degıl, bılgısayar almak gıbı bısey degıldır bısıklet almak ! saygılar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Muratoğlu bısıkletı bılıyorum bende ordan almayı dusunuordm :) 2 .ele gelınce
mantıklı .Malum öğrenciyim bütçem kısıtlı ayrıca düşünmek ıcın çok vaktım war.

İlginiz için çok teşkdrm.

Saol Ferhat abi

Onur abi henüz sitede yeni oldugum ıcın cwp weremıorm :)