Eskişehir Yarışı Fotoğrafları 22.04.2007

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
Arkadaşlar Eya'nın düştüğü yerin hemen öncesinde de ben düştüm, işin kötüsü kaburgamda çatlak oluşmuş :( Eya Sıyırmış ama ben maalesef...

Scudo

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
düşerken yakalanmadım ama, 38 numarayla düştükten hemen sonra tozlu bir fotografım çıkmış.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlar serhatım fotolar için sagol dedigim gibi yaptım maykıl yandan kaykılı elimde gectim fotolar için çok teşekürler

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@nurgül
Asıl bız sana tesekkur ederız nurgul'cum,cesaretınden dolayı senı tekrar tebrık ederım

Tepki
0
:p:p:p:p:p:p:p:p:p cok sıkı rakıplerım vardıı onlar karsısında yarısmak buyuk zevktı :):):):):) yınede cok guzel bı gundu ve ben cok eğlendım :)

_HaYaBuSa_

Üye
Tepki
0
Selam ama güzel photolar benide iş üzerinde photo cekerken yerde serilmiş bir şekilde yakladın :D thanks...

nurgül' cugum o sıkı rakipler arasından 1. cıkmaman kolay degildi...:D

onurrr

Üye
Tepki
8
fotolar için serhat abi tesekkürler.... kaykılda benle bulunan ve bizle orada sohbet vakti bulan tüm yarısmacı arkadaslara selamlar bu arada yarısmaya katılan bayanları üstün cesaretinden dolayı tebrik ediyorum

onurrr

Üye
Tepki
8
nurgül rakiplerini elimle kaykıllardan gecirdim bırakta sen birinciligi degil o seni bulsun

onurrr

Üye
Tepki
8
bu arada kaykıldan sözverdigi gibi elinde gecen atillabıke'tan ümit_levent abimizede tesekkürler madalyaları geri yolluyomusunuz abi kestirmeden gecenlerinki sayılmıyomus :)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@_HaYaBuSa_

Seni orda yatar halde bizi fotoğraflamak için çabanı görünce insanın orda daha bi inesi geliyor :)

Yaşar abi sen misin ? Ya abi sendeki fotoğrafları nasıl alıcaz, seni arıyıp duruyorum :D Bi ulaş abi bana, geleyim alayım fotoları. 0505 300 80 77

Bu arada özlemişim parkuru, bugün bi turladık sarda'yla. Kıl yerden artık hiç geçilmez olmuş.

Tepki
0
@onurrr

öle oldu zaten ben bişey yapmadım :) öle kendı kendıme dolandım parkurda :) dedım ya kımse olmasada cok eglencelıydı..

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@onurrr

selam onur ben (atila bisikleten) degilim metin bisikletenim ve senin istedigin madalya olsun bidahaki gelişimd eve gelecegimde eski şehire tekrardan ozaman getireyim madalyayı teslim ediyim :p :p :p :p
ve bizi yarıştan sonra bir gece daha agırlayan umöut hocayada buradan teşekür etmek istiyorum ama eskişehirin tadını cıkaramadım pek en kısa zamanda tekrar kara kızımla gelip bir güzel dolaşacagım eskişehiri
oguzcum herşey için sende çok sagol çok teşekürler

onurrr

Üye
Tepki
8
@ümit_levent
LEVEN ABİ KUSURA BAKMA METİN BİSİKLETE SAYGILARLA İİ GÜNLER
siz eskişehire gelin sabaha kadar bisikletle dolasırız.:D :D :D

é®M@n

Üye
Tepki
1
abicim cektigin fotoların %60 ında yanındaydım ama bir karede bile cıkmamısım nasıl bir vizorluk bu anlamadım ki ellerine saglık

é®M@n

Üye
Tepki
1
onurcum tek teker yaparken biraz daha dikkatli olmanı istesem senden gecen gun doktorlarda kafasına sime gectigin teyzecik olayın sokunu atlatamamıs daha:D:D

onurrr

Üye
Tepki
8
@é®M@n

ermancım artık tek teker yapmıyorum ben o konuda son noktayı koydum doktorların basından sonuna kadar yerimi genclere bıraktım teyzedende keske özür dileseydim :D :D :D

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@onurrs

İyiki yapmıyorsun ha :) Cuma gecesi yaptıkların neydi :D Cross motorlar 5-10 metre tek teker Onur 200 metre tek teker :D :eek: Hem de o bisikletle. Alkış diyorum başka bişi demiyorum ama insanları korkutmamak, rahatsız etmemek lazım tabi ;) Bir de en azından tek tekerken kask taksan. :rolleyes: