Eskişehir Bisiklet Gurubu

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Bızlerde aynı amac ıcın yıllardır pedal cevırıyoruz ferhat,herzaman aynı rotalarda turlar yapmasan bızlerde gelecez ama bı heyecanı yok kaymak gıbı asfalt degısen sadece km saatındekı rakamlar.Bunu zaten ıstemesekte hergun yapıyoruz en azından benım 10km garantı(ev-iş).Mısler gıbı rotalar var bır bılsen km olarak fazlada deıl ama harcanan efor olarak 300km ıle esdeger.Sen hadı gıdelım bı gorelım bakalım demıyorsunkı kosa kosa gelelım senınle,tabıkı zevkler farklı olacak yerı geldıgınde uzun yollar asılacak ama bunlar ugruna dıger guzellıkler es gecılecek.Sakar ılıcalara hıc asfaltı gormeden ınmenın tadını bılsen,bolu daglarının mıs gıbı havasını solusan fenamı olur.Eskısehırde senın tanımadıgın bırcok sporcu var ama onlarda antrenmanlarını yollarda yapmıyor herzaman sende tanımıyorsun dogal olarak.Dag bısıkletcılerı pek yol sevmezler:)Amac bırbırımızle yarısmak deıl asla olamazda ama onemlı olan hos vakıt gecırmek eglenmek stres atmak bunda hemfıkırız,demek ıstedıgım herzaman pılav yenmesın arada bır corba da ıcılsın :)
Umarım sozlerım yanlıs anlasılmaz,bu sadece bıraraya gelme onerısıdır.
Saygılarımla.....

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Bülent ONUTKAN

Bülent kendince haklısın tabi ki ama bende kimseye benimle gelin yada araziye çıkmayın demiyorum.İsteyen istediği yere gitsin.Sakar ılıcalara gidince asfalttan da keyif alabiliyorum yeter ki yanımdaki arkadaşlarım keyifli olsun.Eskişehirde tabiki sporcular var ben derece alanını görmedim manasında söyledim yoksa tabi ki kendi çaplarında çalışan antreman yapanlar var.Beni iyi kötü tanıyorsun Bülent yaklaşık bir senedir o kadar çok hikaye dinledim ki Eskişehirdeki bir araya gelme konusunda o yüzden artık sadece pilav yiyeceğim önemli değil kimse de gelmesin.Benim kapım herkeze açık saygısızlık yapmadıkları sürece benimle yol yapmak isteyen tüm arkadaşlarımla da yol yaparım.Herkezle birim kimseye de karşı değilim.Sonuç olarak desteğin için çok teşekkür ederim bilirsin bende seni her konuda ne olursa olsun desteklerim.Beni de böyle kabul edin ben tur seviyorum asfaltta performans seviyorum kalabalık ile yemek yemeği seviyorum yazın cadır kurmayı sevıyorum hatta bu yaz arabalı tur düzenlıyecegım Çanakkale, Uludağ,Afyon gibi yerlere buda benim keyfim.İsteyen araziye çıksın bana da o ters geliyor ama kimseye sen niye araziye giriyorsun demiyorum.Arada adrenalin olsun diye bende girebiliyorum.İnşallah bende yanlış anlatmamışımdır kendimi.Senin iyi niyetine güveniyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Bu arada Bülent ile lafa daldık söylemeyi unuttum.Eskişehirin derdi bitmez biz yolumuza bakalım.Hafatsonu Porsuk barajı düşünüyorum teklifleri açtım.40+40 km yol yemek olayı ateş üstünde pişireceğimiz herhangi bir et ürünü :) detayları özelden alabilirsiniz.Kesin bilgiler çarşamba akşamı yayınlarım.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Çarşambaya gerek kalmadı arkadaşlardan ekstra fikir cıkmadığı için Porsuk barajında karar kıldık :) Pazar günü sabahı porsuk barajına hareket edıyoruz.Detayları özelden yada face den alabılırsınız.İlgilenenlere teşekkürler.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Evet beyler tur kesinleşti.Pazar günü Porsuk barajına ızgara köfte yemeğe gidiyoruz.KAtılmak isteyen arkadaşlar bana ulaşsın.

• Beğen
Tepkiler: ali furkan çatma

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Araziyede girerim, yoldada giderim ama keşfedilmeyen yerlere gitmek istiyorum artık sözlerim yanlış anlaşılmasın gezilecek daha çok rotaların olduğuna inanıyorum

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@İbrahim sarı

İbo yarın gel o zaman sen çiz rotayınereye istersen gidelim.Gurupta yazıyorum nereye gidelim diye iki gün bekliyorum kimseden ses cıkmıyor.Ne yapayım bende standart rotalara devam diyorum.Ama her hafta aynı yer yapmıyorum farkındaysan :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
İbo şimdi düşündüm de sen alıngan insansın yukarıda yazdıklarımı yanlış anlarsın şimdi :) açıklama getireyim dedim.Haklısın tabiki gidilmemiş yerlere gitmek tabiki daha güzel ama biliyorsun herkezin kondisyonuda aynı değil izin alıp alamama problemleride oluyor sen kendince haklısın ama bende o etkinliği düzenlerken herkezin katılabileceği performansının yeteceği turlar olmasına dikkat ediyorum.Yoksa biliyorsun bende uzun yol seviyorum :) o isteğini içinde tut yazın cok yere gideceğiz seninle merak etme :)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@ferhat köse

Alınganlıktan değil Eskişehirde bisikletseverler canımı epeyce sıkmış anlaşılan şu son 5 senedir epeyce saçmalık gördüm. Yazın uzun yollara beraber gideriz

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@İbrahim sarı

Boş ver ibo sen takma kafana canın ne yapmak istiyorsa onu yap kimsenin lafına da bakma ben seninle ve kardeşinle pedal çevirmekten çok mutluyum ikinizide cok seviyorum ve benim tanıdığım en büyük bisiklet aşığı sensin sebeplerini açıklamıştım daha önce :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Eyvallah abi benimde tanıdığım bu bisiklet işi içinde karşılık beklemeyen ve iyi niyetli olan bir abimizsin. Yolumuz açık olsun :D daima gerisi yalan ...

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
teşekkür ederim İbrahim Bu arada bugünkü Porsuk baraj gezimizi yükledim katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum gönüllerine ayaklarına sağlık.Linkten takip edebilirsiniz.
(link)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Evet bugun bir kardeşimden yeni logo çalışması geldi benimde çok hoşuma gitti yenisini bulana yada bulma ihtiyacı güdene kadar bu logo gayet yeterlidir.Fikirlere açığım ama :)

http://img98.imageshack.us/img98/6790/eses3.png

• Beğen
Tepkiler: ali furkan çatma

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@İbrahim sarı

İbrahim bende beşiktaşlıyım ama eskişehirin bisiklet gurubu o yüzden bence yakıştı ama daha yeni yeni oluşturuyoruz daha güzelini bulduğumuz an değiştirebiliriz sorun değil :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
logo için bir site war reklam wermıyım orda logoyu nasıl ıstıyorsanız anlaşılır bir türkçe ve bazı şartlar koşuluyla yazıyorsunuz 1-2 gun ıcerisinde hazırlıyorlar.
ıstersenız face den msj atın site nın ısmını werıyım.

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
teşekkürler Recep yardımların için.Ayrıca bu pazar şehir dışına çıkıyoruz bilgilerinize.Katılmak isteyen arkadaşlar özelden yada faceden bana ulaşsınlar gerekli bilgilendirmeyi yaparım.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
23 Ocak (ayrıca benim doğum günüm :) ) Söğüde gidiyoruz bir aksilik olmaz ise katılmak isteyen arkadaşlar benden yada diğer arkadaşlarımdan bilgi alabilirler.Yaklaşık 50 km gidiş son 10 km si çok zevkli viraj ve rampalarla dolu :) havalar bozmadan yola devam.

• Beğen
Tepkiler: kron_xc4000 esk

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Emin sarı

teşekkürler Emin