Eskişehir Bianchi Dragon Gri

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Arkadaslar 2009'un Ortalarında Calınan Ancak Umudu Kestigim Anda Forumdaki Konuyu Farkettigimden Bir Umut Bisikletin Bilgilerini Yayınlamak Istedim Belki Gören Olur Da Bulunur Umuduyla. Bisiklet Orjinal Parcalarındaydı Tek Degisen Parcam Arka Aktarıcı Shimano Tourney Düz Iken Shimano Tourney Makaralı Takılmıstı Ve Elcekler Aliminyum Tek Parca Boynuz Takıldıgı Icin Kesilmisti. Alttaki Resimdekinin Gri Modeliydi. Ve Garanti Belgesinde Gri Bir Etikette 2060364834 Yazıyor Belge No: 701497 (Bunlardan Biri Kadro Altındaki Numara Olabilir) Eskisehir'de Gören Veya Duyan Olursa 0.554 518 41 85 Numarasını Caldırmaları Veya Mesaj Atmaları Yeterli En Kısa Sürede Gelirim. (Bisiklet Fazla Pahalı Birsey Olmasa Da Öğrenci Olup Harcamalardan Kısarak Aldıgım Icin Degerli Geliyor :) )

http://bilenticaret.com.tr/images/dragon.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse
Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
dostum gecmıs olsun eskısehırde cok sık oluyor ama işin zor bu bısıklet hesaplı oldugu ıcın o kadar cok varkı hangı bırını ters cevırıp bakacaksın numarasına ama aklımda olsun grısı cok fazla degıl denk gelırsem bakmaya calısırım tekrar gecmıs olsun

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Gören Bana Yer Söylesin Yeterli Ben Bizzat Da Giderim ;) Sayı Olarak Da Fazla Sayılmaz Ben Aldıgımda 2 Taneydik Sonra 1-2 Tane Daha Geldi Olsun Max. 5 Tane Felan Vardır Tahminen. Dıstan Sadece Arka Aktarıcı Makaralı Mı, Elcekler Kesilmis Boynuz Takılmıs Mı Bakılması Yeterli ;)

Tepki
2
@Yasin Mutlubay
KArdesım tepebasında japon pazarı varmıs orda cok bısıklet satılıyomus ben yarın gıdecegım ıstersen bırlıkte arıyalım bısıkletmlerımızı :)

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@yasinjanbert

Yarın Islerim Var Da Haftaya Felan Olabilir. Kac Gündür Bakıyorum Bisikletlere Senin Borla Yok Ortalarda :(

Tepki
2
@Yasin Mutlubay

Valla ben ümiti kestimde nolur bılmem yarın bakarım senındekınede bısey cıkarsa haber verırım.

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Bmx Var Bi Tane De Yeni Calınmıs O Da Eskisehir'de 3 Kisi Birlikte Bigün Cıkalım Merkezde Bi Saglam Tur Atalım Bakalım Benimkinden Umut Olmasa Da Sizinkilerden Birini Bulsak Yine Güzel Olur.

• Beğen
Tepkiler: metin özcan
Tepki
2
@Yasin Mutlubay

Bugun JApon pazarına gittim arkadaslar ama orda hıc yenı bısıklet yok bısıkletler cok eskı bı parcacı ıle konustum yenı bısıklet ıse buralara gelmez dedı yakın pazarlarda satılır dedı eskısehır ıcınde en yakın pazar bozuyuktur genelde eskısehırın bısıkletlerı oralarda satılır dedi :(

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@yasinjanbert

Vaktin Varsa Oraya Da Gideriz 5 Gidis 5 Gelis 10 Tl Kisi Bası ;)

Tepki
2
@Yasin Mutlubay
Bana uyar ama ordakı pazar hangı gun kuruluyor onu bırınden ogrenebılırsek

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@yasinjanbert

Otogar'da Servis'dekiler Bilirler Onu. O Yöne Yolum Düşerse Öğreneyim Birgün Gidip Gelelim Bakalım...

Tepki
2
Özel mesaj atamıyormusuz :( arıyanın senın oldugunu bılmıyoa gore konustum Adaş kusura bakma

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Özel Mesajı 50 Mesaj'dan Sonra Atabilirsin :) Arayan Da Bizzat Bendim Acaba Bulduk Mu Umuduyla Aradım Ama Sanırım Bu Sefer De Olmadı :( Neyse Nasipse Bir Dahaki Sefere :)

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Orası Öyle :) Bulunsun Da Isterse 10 Defa Koşalım Peşinden :)

Telefon'dan Sms Atmıssın Da Sms Paketim Yok Cevap Veremiyorum :)