Erzincan'da bunlardan çokca gördüm.

DurgunDeniz

Forum Demirbaşı
Kayıt
19 Şubat 2017
Başlık
3
Mesaj
403
Tepki
452
Yaş
18
Şehir
Bursa
@ibrahimkesen O adamların (görünüşe göre yargılamak yanlış olsa da) küçük ve fazla kazanmayan,kıt kanaat geçinen küçük esnaflar olduğu belli.O kadar parayı vermek onun için lüks sayılabilir pekala.Sanki karşınızda ölücü var...

Not:Aslında daha farklı ve iğneleyici yazmıştım ama değiştirdim.Yaşınız benden fazlaca büyük,yakışık almaz.
 

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Kayıt
10 Aralık 2016
Başlık
14
Mesaj
2.672
Tepki
6.616
Şehir
Denizli
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben saygı duydum. Sonuçta bir çoğumuzun yaptığı gibi hazır almayıp kendi çabalarıyla bir şeyler yapmışlar. İşlevselliği tartışılır fakat saygı duyulası.
 
  • Beğen
Tepkiler: DurgunDeniz
Kayıt
25 Mayıs 2011
Başlık
0
Mesaj
74
Tepki
30
Yaş
36
Şehir
BURSA
İsim
ibrahim kesen
Bisiklet
Diğer
@Carcass06 Bisiklet ile birşeyler taşıyacaksam ve bunu ufak bir kasabada yapacaksam param yetmese bile gider beyaz eşya satan yere Bianchi cargo modelini ayda 150 TL taksitle alırım..

Bursa demek istediğim şey insanları küçük saçma görmek değil hali hazırda kargo Bisikleti var kaynak 3 teker vb şeyler ile uğraşmak bana saçma geldi..

Ben 1900 TL maaş alıyorum Bursa gibi büyük şehirde kiracı ve tek başına çalışıyor ayakta duruyorum işim eğer yük taşımak olsa veya çarşı pazar gidecek bir amca dayı baba tabiki kargo Bisikleti tavsiye eder hatta Taksitle alırdım demek istediğim yanlış yere çekilmesin..

@DurgunDeniz
Bir önceki mesajda belirttiğim gibi kimseyi ufak görmek için değil daha kullanışlı hazır sistem varken daha fonksiyonel para olmasa da Taksitle alınabilir sonuçta uzun vadeli olacak daha rahat kullanışlı ve uzun vadede yatırım ayda 100-150tl taksitle alınabilir Bianchi-Salcano taksitle satan bir sürü beyaz eşya bayisi var..

Eleştiri şekline gelince yaşım 33 neyin doğru yanlış olduğunu biliyorum amacım kimseyi aşağılamak küçük görmek değil "gereksiz icaat diye düşündüm yazdım"
 
  • Beğen
Tepkiler: Rocketman

Kayacik

Üye
Kayıt
20 Mayıs 2017
Başlık
0
Mesaj
59
Tepki
119
Yaş
36
Şehir
Ankara
İsim
Zafer
Bisiklet
b'Twin
Yük taşımak için kötü gözüküyor. Çok fazla ağır bu bisiklet.
 

DurgunDeniz

Forum Demirbaşı
Kayıt
19 Şubat 2017
Başlık
3
Mesaj
403
Tepki
452
Yaş
18
Şehir
Bursa
@ibrahimkesen kastettiğiniz oysa problem yok.Ama türkiyedeki yaşlı satıcılar genelde kendieri bir şeyler yapmayı tercih eder.Bu araçların profesyonel şekilde apılmışlarının varlığından haberdar bile olmamaları çok olası...
 
Yukarı Alt