eryaman delta bisiklet

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
ankara eryeman galeria ya delta bisiklet açılcakmış geçerken gördüm doğru mu?akord ayarını kaç tl ye yapıyorsunuz ve v profil ucuz bi ön arka jant ne kadar?

Scudo

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
hayırlısı olsun. umarım açılır. darısı antalya'nın başına.:) ankara bu konuda çok şanslı.
antalya'da bisiklete binen kitle çok var. profesyonel bir mağazaya da çok ihtiyaç olduğu kesin. şu ankara'daki mağazalardan bir tanesini antalya'ya aktarsak çok iyi olacak.:)

• Beğen
Tepkiler: observer

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
Hafta sonu gördüm yeni mağazayı... en kısa zamanda uğrayacağım... Çok iyi oldu gerçekten, umarım diğer delta mağazalarındaki gibi bol çeşit olur. Eryaman'da bisiklet tamir ve parça satışı yapan doğru düzgün bir yer yoktu, bu eksiklik de giderilmiş oldu, inşallah kalıcı, kazançlı bir yer olur...

• Beğen

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Ben dün aksamüstü ugradım, kesmedi bugun bisikletle cıkmısken bir daha ugradım =) Atölye kısmı kurulum aşamasında ama 1 haftaya falan biter gibi geldi bana, satış kısmı ise düzenini coktan oturtmus diyebilirim.. Magaza gayet ferah ve bol bisiklet cesidi var.. Aksesuar ve yedek parca kısmı da onumuzdeki günlerde depodan geleceklerle eksiksiz olacaktır..

Sagolsun Eryaman Sube Sorumlusu Bülent Abi (Bülent Celik) kafanızda soru isaretleri varsa onları giderebilecek birikime, sorununuz varsa da onları giderebilecek tecrübeye sahip biri gibi geldi bana...

Aslında Eryaman ya da civarında oturup da amatör olarak ya da profesyonel olarak bisikletle ilgilenen o kadar insan varken bir mağaza sarttı, belki bu vesileyle bakarsınız Eryaman Persembe Aksamı bisikletcileri gibi bir olusum da doğar ve yakın semtlerdeki bizler de diger pedaldostlarımızla tanısma kaynasma, birlikte sürüse cıkma imkanı buluruz...

Bugun Fotograf Makinam da yanımdaydı, aklıma gelseydi birkaç kare ceker koyardım buraya.. neyse başka bir uğramaya insallah =)

Eryamanda Üzerinde "GiciK @ eDirne" yazan Gri Aspid Kadro üzerine kurulu bir bisikletli görürseniz bilin ki benim; bisikletli cek kenara demekten cekinmeyin =)

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Sanırım çoğu kişi görmüş sürprizi kalmadı :)

• Beğen

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
merkezi bir yerde, eryaman girisinde; görmemek ne mümkün... yine de bilmiyor ayagına yatarız kokteylli acılıs tanısma varsa =)

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

Gunesak

Aktif Üye
Tepki
224
Ben de geçen hafta açılacağına dair bir pankart görmüştüm. Bu gün sabah işe giderken önünden geçtiğimde ise mağazanın bayağı toparlandığını gördüm. Eryaman'daki bisikletseverler için hayırlı olmasını dilerim.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
benim merak ettiğim konu akord ayarı kaç tl?

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@GiciK eRay ADALI

Hocam eryamanın girişi derken göksü parkının oralardamı ? migros falan var orda yeri nerdedir tam olarak ? Eryamana geldiğimde uğrarım iyi olur

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
@Kerim KOÇAK

Eryaman'ın Ayaş yolu-Optimum AVM girişinde, 1.etaba giderken yolun solunda kalıyor... Galeria çarşısının ön cephesinde...

• Beğen
Tepkiler: Kerim KOÇAK

pelinaksoy

Aktif Üye
Tepki
84
Bisiklet
Trek
bülent abi bizim çok nazımızı çekti ama sorunumuzu çözmeden bir kere bile geri göndermedi. sonsuz teşekkürler. gerçi bu aralar bize kızgında olabilir ama valla gelicez en kısa zamanda:)

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
galiba delta bisiklet yan dükkana taşındı yine aynı yerde