Erdoğanlar Bisiklet

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar umarım konuyu doğru yere açmışımdır. İnternetten bi sipariş verdim biraz önce. Havale ile ödeme yapacaktım iş bankası hesabına. Ama verdikleri hesap numarası bana eksik geldi 1 hane. Bu saatte de arayamayacağım için size danışayım dedim. Bu işte bi sıkıntı yok mu?

İş Bankası
Şube kodu: 4230
Hesap Numarası:337549 İncesu Şubesi

Scudo

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
10 haneli olan numaralarda fazlalık yoksa, 6 haneli olnalarda da eksiklik yoktur diye düşünüyorum :)

hiçbi firma yanlış hesap numarası vermez yahu :D

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
Hesap numarasının önüne 0 ekleyip havale yapın.(0337549)

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Erdoğanlar bisiklet'ten bi forma bilgisi istedim, müsait olmadıklarını ancak müsait zamanında dönüş yapacaklarını bildirdiler, fakat 3 gün geçmesine rağmen bilgi veremediler..

Erdoğan'lar bisiklet'in bu yaklaşımından ötürü, almak istediğim forma'yı almaktan vazgeçtim.

Bu denli ilgisiz bisiklet firmasına daha önce denk gelmemiştim.

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cengizözyurt çok fazla bir şey almama rağmen oradaki bir çalışanıyla yarım saat yol bisikletleri hakkında konuşmuştuk sonra alacağım diğer şeyleri unutup eve dönmüştüm :)

• Beğen
Tepkiler: cengizözyurt

ahmetcilak

Üye
Tepki
66
İsim
Ahmet Çilak
Bisiklet
Focus
Muhtemelen bir aksilik veya yogunluga denk geldiginiz icin bu sekilde bi sonuc cikmis olabilir.
Yoksa erdoganlar bu isi hakkiyla etik olarak yapan ender bisiklet magazalarindan biridir.

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Orada çalışmak isterdim açıkçası. böyle ilgili bilgili insanlarla müşteriden daha yakın bi spor sever olarak bakabiliriz. İnsanları teşviklendirici aktiviteler düzenlemek çok önemli. Bu mesajımdan sonra bi teklif bekliyorum dekatlondan :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş
B

BF Okuru

Misafir
@Çağlayan Mert abi bu dönem bisikletçilerin yoğun olduğu zamanlardır. Muhtemelen senin aradığın zamanda çok yoğunlardır veya telefonda ilgilenecek kadar müsait değillerdir, yoksa böyle bir cevap verecek esnafa benzemiyorlar.

Tepki
9
Bisiklet
Cube
Bence gayet ilgili ve anlayışlılar bisikletim aldım artı üç alışveriş yaptım hatta aldığım bir ürünü iade ettim hiç sıkıntı çıkarmadılar..

• Beğen
Tepkiler: Sabih Bağcı

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.605
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Son bisikletimi aldığım ve müşteri ilişkilerinden son derece memnun kaldığım yer; Erdoğanlar.