En iyi 'Fiyat/Performans' bisikletini seçiyoruz.

Scudo

mustafa.d

Aktif Üye
Tepki
15
Bisiklet
b'Twin
@Misfit
v frenli bir sisteme hidrolik takmak masraflı olur ayrıca onun kendi yağ değişimini falan yapabilrimisin onunda zorlukları bu lastikleri çıkardığın zaman sakın fren sıkma yoksa hidrolik yağı boşalıyor bunun gibi sıkıntıları var

Tuna Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
48
Baradine Pabuçla DownHill Yapmıyorsanız V Fren İyidir.Hem Uzun Ömürlü,Hemde Fazlasıyla Yettiğini Düşünüyorum

Ahmet50

Üye
Tepki
5
İsim
Ahmet dağ
salcano 350 hd ile kronxc 500 de kararsızım hangisi yada başka öneri varsa dinlerim bide hidrolikmi iyi yoksa düz frenmi dağ bisikleti olarak öyle pro deilim nevşehirde hem düz yolda sürcem hemde dağda

bforummurat

Aktif Üye
Tepki
113
İsim
Arif
Bisiklet
Carraro
carraro force 540 kullanıyom gayet iyi

Ahmet50

Üye
Tepki
5
İsim
Ahmet dağ
Fiat neydi acaba baska oner varmi 800 1200 e kadar fiyat

mekolac

Aktif Üye
Tepki
103
@Ahmet50 bu bütçe ile ikinci elde slx deore donanımlı birşey bulabilirsin kesinlikle ikinci el al.

Kadir_10

Üye
Tepki
3
İsim
kadir
arkadaşlar öncelikle şunu belirtiyim bu tarz açılan konular mevcut fakat hepsi eski yıl olmuş 2016 4-5 sene öncenin konuları var yardımlarınızı bekliyorum 300 e dandik bisiklet alacağıma ne kadar bütçe ayırarak bir bisiklet alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Salçano ya da F/P ürünü dendiğini gördükya bu forumda. Bitmiş artık bir numara çıkmaz buradan.

• Beğen
Tepkiler: hashus1099

mehmetlevent

Forum Demirbaşı
Tepki
927
İsim
mehmet levent
Bisiklet
Sedona
F/P için mosso geçen sezona kadar epey iyiydi. 5 sene evvel ki sezonda salcano iyiydi. Ama öncesinde performans sonrasında fiyat olarak artık ben de marka oldum paraları görelim demeye başladı. Sedona ise olması gerekenden yüzde 40 kadar pahalı. Bianchi 1991-1992 nin bianchi si değil maalesef. Carraroyu amiral marka olarak itekliyor Accell Bisiklet. Yanına lapierre, ghost ve ayıp olmasın diye Whistle veriyor. Yerliler de durum kabaca carrarodan yana ibre.

Yabancılarda ise amerikan Avrupa ve uzak doğu diye karıştırmak lazım. Bir sürü marka ve binlerce model var.

Ve 10larca klasman. Mesela fat Bike konusundan bmx e kadar bir sürü klasman.

F/p için epey bir mesai yapmak gerekiyor.

ahlaksahibi

Daimi Üye
Tepki
338
İsim
yusuf
Bisiklet
Salcano
cannondale specialazed,trek,bmc,cervelo,look,kanyon,orbea,scott bunlar f-p ürünü.ben ve benim gibi fakir olanlarda salçano,kron,mosso alıyor kendimizi avutuyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Deniz A

Kadir_10

Üye
Tepki
3
İsim
kadir
@vela2016 hocam ne ozelligi varki bunun? Kadro celikten bunun yerine aklimda soyle hidrolik disk frenli 29 jant guzel bir bisikleti en ucuz nasil aliriz nerden aliriz bilen yokmudur? Kadrosuda 53 cm olsa tamadir. Aklimda salcano ng650 29 hd ve kron xc150 29 md,v fren var yokmu tavsiyesi olan? Bu iki bisiklette 900 tl den asagi fiyatta dahada ucuz varsa daha iyi olur

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Kadir_10

En önemli özelliği fiyat :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Kadir_10

Üye
Tepki
3
İsim
kadir
@Tolga Çelebi tabiki hocam para kolay kazanilmiyor benim felsefem uygun fiyata alabilecegimin en iyisini almaya calisirim cok dandikte almak istemem soyle orta karar :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
f/p olarak şuan sadece btwinin sezon sonu kampanyaları var. Onun dışında bir f/p durumu söz konusu değil ülkede :D

Geri kalan hepsi f/f ürünler :D Şuan en en uygun Carraro 052 görüyorum yol bisikletinde. Mosso ve Salcano ona kıyasla epey pahalı kaçıyor.

Başlangıç bisikleti olarakta şuan en uygun gördüğüm şehir bisikletinde Mosso, dağ bisikletinde ise Carraro'dur.

hakanemrez

Daimi Üye
Tepki
458
İsim
Hakan
Bisiklet
Specialized
@Kadir_10 benim bisikleti alabilirsin.. 1 aylık :) 8 gün içinde satabilirsem yol bisikletini alacağım arkadaşımdan yoksa devam :) Tek çizik bulamazsın. 23 ay garantili ..
ilanı var .. fotosunu da atayım..
IMG_9443 kopya.jpg IMG_9458 kopya.jpg IMG_9458 kopya.jpg IMG_9443 kopya.jpg