Eline sağlık USTAM...

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
Bugün bostancıdan kadıköye doğru giderken bisiklet yoluna farketmiş bu aracı gördüm, yine ya sabır diyerek geçtim.Dönerken, 1 saat geçmişti, araç hâlâ oradaydı. Dedim resmini çekeyim hayvanın.
IMAG1136.jpg

sonra geçip giderken bide ne göreyim, bi arkadaşımız, silecekleri kaldırıp yamultmuş, üstüne de çok anlamlı bi etiket yapıştırmış.
IMAG1138.jpg

IMAG1139.jpg

ne yalan söyliyim , zevkten 4 köşe oldum, belki yapan arkadaş bu forumdadır, ona açık açık diyorum ki ELLERİN DERT GÖRMESİN... bmw ye binen ama onca park yeri olmasına rağmen masmavi yolu ayırt edemeyip oraya saatlerce park edecek kadar fındık beyinli, insan taklidi yapan hayvana çok iyi ders vermiş.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mzerenoglu zaten türkiyede nereye baksanız böyle insanlar görebiliyorsunuz hatta bazı belediyeler bile saygı duymayabiliyor mesela benim semtimde yaklaşık 50cmlik göstermelik bir bisiklet yolu var onun da ortasına elektrik direği dikiyolar:acpsnr:

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
@big bike engelli yoluna trafik ışığı diken belediyeler varken bence bizimkisi iyi yine. belki direkler vs düzelir zamanla ama şu sorumsuz insanlarımızın düzelmesi çok zor. bu bi hastalık.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
inşallah düzelir dediğiniz gibi durumu daha zor olanlarda var ama yakın zamanda düzelmeyecek gibi

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
o değilde park etmeyide becerememiş :D

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
@Melih AÇIK dimi :D sıfır yaklaş bisikletler geçemiyo, bari araçlar rahat geçsin. Konuda dedim ya , insan taklidi yapan hayvan işte.

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Moralini bozmak istemem ama silecekleri yamultmamis :) citasiz silecek o kaldirinca lastik katlaniyor o yuzden yamuk gibi gozukmus.

Etiketi yapistiraninda elleri dert gormesin.

• Beğen
Tepkiler: mzerenoglu

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
@Tahsin Y. farketmez hocam, Türkiye cumhuriyetinde silecek kaldırmanın ne anlama geldiğini herkes biliyor, bu bile yeterli ,etikette artısı :)

• Beğen
Tepkiler: Tahsin Y.

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Etiketin yeri yanlış olmuş ama, ben olsam direkt sürücünün gözünün önüne yapıştırırdım:D

• Beğen
Tepkiler: mhd

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bari tam sağa çek de yolu aç o da yok ortalı park etmiş o_O

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Arabayı görünce pek şaşırmadım. Genel olarak BMW markası kullananların çoğu böyle sorunlu oluyorlar. Yani tüm yollar benim havasındalar..

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
kim yapıştırdıysa ellerine sağlık. Silecekleri de kaldırmakla yerinde bir hareket yapmış.

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
araç pahalı arkadaşlar ben cesaret edemezdim şahsen silecek kırılır falan sonra bir bisiklet parası vermeyelim :D

AliG.

Aktif Üye
Tepki
163
Bisiklet
Diğer
Eviminönüne sürekli park eden dengesizler yüzünden evden çıkamaz duruma geldim. Sürekli silecek kaldırıp dikiz aynalarını geriye çevirmekten alıştım olmadı arabanın üzerine botlarla çıkıp zıplıyorum geçen audinin silecekler kalkmadı sokakta ne kadar pet şişe çöp varsa topladım arabanın üzerin atttım :) kırılırsa kırılsın park etmemesi gereken yere part etmeyecek kimse. İnsanın kapısının önü de buna dahil bisiklet yoluda engelli yeride..

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@Alperen Haner Sen misin lan :D aşslkjşdlsa
Bir arkadaş bunu çıkmaz stickerlarla yapıyordu :D direk sürücü kabinine hemde :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Otoparkçı bir tanıdığım var daha fazla araç gelsin diye arabaların üstüne üreme organları, johnny sins abinin aletini filan çizip altına 30 cm yazıyorum. Eğer 30 cm görürseniz, bilinki benim.

osiosborn

Aktif Üye
Tepki
151
İsim
Onur Ö.
Bisiklet
Trek
Silecekler normal duruyor, yamulma yok.