Elessar

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Uzun zamandır fotoğraflarını koymayı düşündüğüm bisikletim.. Bir çok parçası değişecek.. Malum öğrenci bütçesi yavaşça gitmeme izin veriyor ancak:) Çok memnunum bisikletimden.. Sadece 1000 km kadar kullanabildim ağustostan beri.. Ama gerçekten memnunum.. Bu aralar araziye girebiliyorum yavaş yavaş(ailem izin vermiyordu da pek:D) ve denemeye yeni başladım denebilir.. İlk fotoğraf ile başlayalım..
(link)
Sele o kadar yüksek değil aslında:D bisikleti temizliyordum.. Seleyi fotoğraf çekmek için taktım öyle kaldı ayarlamadım.. Solda içerdeki bisiklet kardeşimin bisikleti:)
(link)
arka taraf:D
(link)
(link)
(link)
evin bahçesinde tura hazırlanırken..
(link)
geçen hafta yaptığımız eymir gezisinde bir ara çamura girdim yanlışlıkla:D
(link)
(link)

Bisikletimin markası TREK 4500.. Üzerinde mekanik disk frenler takılı.. gerisi vitesler deore.. aynakol alivio.. giriş seviyesi işte.. ama bütün parçalar değişecek yukarıda da belirttiğim gibi:D neyse bakalım yavaş yavaş bisikletim geliştikçe buraya fotoğraflarını koyacağım.. Okuduğunuz için teşekkürler..

NOT: ELESSAR "Elf Taşı" demek.. Yüzüklerin Efendisi'nden aldım:)

Scudo

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
bence amortisör borusunu biraz kessen tam süper olacak çok fazla spacer var orda bence ama o sana bağlı bişey bisklet süper

m80

Üye
Tepki
2
Trek başka diyecek birşey yok. Kazasız belasız kullan.

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
umarım ne kısa zamanda istediğin gibi olur bisikletin dicem ama yenileme ve geliştirmenin sonu yok...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Burak gerçekten bisikletin çok güzel eymir gezisinde de yakından görme fırsatım oldu...Umarım yavaş yavaş(hızlı olmasını isterim tabi ama dediğin gibi öğrencilik işte:)) istediğin hale getirirsin...

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
"galapagos"
"CROSSCU_31"
"m80"
"felis911"
"bbaaggeett"
"d.berkay"
"[L.o.R.d]-Sn!PeR"
"hızlı"
"derya.k"

hepinize çok teşekkür ederim:) yeni parçalar alıp ekledikçe devam edeceğim fotoğrafları koymaya:D

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
bir trek daha muhteşem ya süper bir bisiklet olmuş ama hiç temizlik yok gibi :( yazık valla bu bisiklete saygılar

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@cheyenne

abi aslında bisikletim gayet temiz:D o turda öyle oldu.. akşam eve dönerken çektim çamurlu halini:D

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@BuRroM

tamam dostum anlaşıldı bende kendi kafama göre birini buldum diye seviniyordum bisikletimi alalı 3 ay oldu ben daha 2 kere temizledim oda makina kokmasın diye saygılar

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
dostum o kadro daha iyisini hakediyor parça anlamında:)geliştirdikçe yeni resimleri koymaya unutma.
güle güle kullan güzel makine:)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@elman_temel

teşekkürler.. avid juicy 7 fren seti aldım:D onları takacam haftaya.. artık fotoğraf çeker koyarım:)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bisikletiniz güzelmiş kazasız belasız sürüşler dilerim
iyi pedallamalar

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
arkadaşlar hepinize teşekkürler.. hani avid juicy 7 hidrolik set aldım demiştim ya.. satıcı arkadaş vazgeçti nedense!... malesef bu halde devam ediyorum şimdilik..

merida

Üye
Tepki
26
arkadaşların da dediği gibi insanlar önce kadroya bakıyor önemli olan gidişatı zevk veriyorsa sorun yok. kazasız sürüşler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA