Elessar

Scudo

iron_cobra

Üye
Tepki
2
kardeşimede bu yakışır...
Burakcım sen kafaya koyduysan yaparsın..!!
İyi pedallar...

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Pek yakında.. Bir kaç ufak değişiklikle tekrar karşınızdayım;) :D:D

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Selamlar tüm dostlara! Uzun bir süre bisikletimle ilgili fotoğraf yüklemedim.. Ağustos ayında xtr dual kollar ve arka attırıcı almıştım:D Ama fotoğraf yükleyemeden sattım malesef.. Şimdi ise yeni frenlerimi taktım.. Onun fotoğraflarını çektim ve yükleyeyim dedim:) Yakında maşa değişikliği gerçekleşecek umarım:) Bu sene öss ye hazırlandığım için bisiklete hiç zaman ayıramıyorum malesef:( Amacım yaza kadar parça toplayıp bisikletimi istediğim hale getirmek.. Maşa değişikliğinden sonra para bulabilirsem jant değişikliği eğer bulamazsam vites sistemi değişikliği yapacağım.. Bisiklet şu anda odamda yatıyor:D Hiç binemiyorum:( Ama olsun.. Haziran ortasına kadar.. Yani öss den sonrasında yeteri kadar kullanılacak:D Şimdi bir kaç fotoğraf ekleyeyim yeni aldığım güzelim frenlerimden.. Onları almamla ilgili de bir öykü yapılabilir yav:D
Şanslarla dolu uğraşlarım sonucunda alabildim hayalimdeki frenleri.. Tabi Levent abimin(levo_redkit) büyüüük yardımları olmasaydı kesinlikle alamazdım:) Buradan kendisine sonszu teşekkürlerimi sunuyorum:) İşte fotoğraflar.. Hala tam olarak denemeye fırsat bulamadığım canım frenlerim, Avid Juicy Carbon:

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Bir de sele aldım:) Selle Italia SLR.. Onun için de Çağrı'ya(H.Çağrı) çok teşekkür ederim

(link)

Son olarak bisikletimin genel olarak fotoğrafını koyayım bir tane:D Bu arada şu an bisiklette vites falan yok:D Artık onar da maşadan sonra inşallah..

(link)

Şimdilik bu kadar.. Bakalım gelişimini istediğim şekilde tamamlar umarım:) Herkese selamlar....

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Merhaba Burak bisikletin çok kaliteli.Görünümü de çok iyi.Frenler zaten şahane güle güle kullan.Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: BuRroM

serat

Üye
Tepki
2
Gülegüle kullann.
7. resimdeki yokuşta az basmadım :D:D
odtü arazisiniii özzlediiiimm!!!

• Beğen

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@Emir Alaca

Kimden gördüm de özendim acabaa:D:D Özenti de olduk hehe.. Abi sağolasın.. Şu jantları ve maşayı da değiştireyim.. Sonrası kolay.. Ucuz ve kolay bulunan parçalar kalacak değişmemiş:D Bakalım.. Zaman çok daha.. Gel öss geeelll....

• Beğen
Tepkiler: Emir Alaca

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
burom sele çok yıpranmış ve hasarlı :(

onun haricinde bahsettiğin değişikliklerle on numara olur;)

• Beğen

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Abi sele aslında hesapta yoktu ama çağrı söyleyince aldım.. zaten pek yıpranmamıştı ama bir kez düştüm.. o zaman biraz yıprandı:( ama sorunsuz.. çok memnunum ben;)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
koç coşturmuşsun frenleri..

olm senin eski frenlerden sonra bunlarla dikkatli kullan :D allah göstermesin...

yaza daha çok zaman var inşallah istediğin herşeyi alırsın:)

• Beğen

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@d.berkay

Hacım haklısın:D O neydi öyle yav:S :D Bunları birazcık kullandım.. Çok güzele benziyorlar:D Zaten çok istediğim bir modeldi.. Yakında inşallah yeni maşamla buradayım:D

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yaw sele biraz aşağı bakmıyormu:) her ne kadar karbon malzeme sevmesemde bu fren kolları çok hoşuma gitti . iyi günlerde kullanman dileğimle iyi günler ;)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Evet sanırım biraz aşağı bakıyor:D Ama bilemiyorum neden.. Ayarını değiştirmem gerekir belki.. Ama ağustostan beri böyle kullanıyorum ve rahat;)

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
iyi günlerde kullanın

• Beğen