Düzce

winspy

Üye
Tepki
9
İsim
Şafak
Bisiklet
Mosso
Bende düzcedeyim benide yazın listeye :)

Scudo

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
@ktumimarnuman

hocaaa sen nerede kaldın ben ankaraya geçtim bile :D temmuzda bi eskişehir,bozüyük,bursa planlıyorum. belki uzar belki kısalır ama ağustosta ev filan bakmaya gelcem. akçakoca yolu memursende-konuralpte 3+1 sahibinden kiralık ev aranıyor :D

@Ahmet Egemen SAYIN

hacı seni daha önceleri hiç görmedim :( göreydim çıkardık antrenmanlara. iyi olurdu ama neyse artık yeni sezona toplayalım yolcuları da gözümüz gönlümüz açılsın :D

Batuhanzzz

Üye
Tepki
12
İsim
Batuhan
Bisiklet
Salcano
Merhabalar Düzce den bende burdayım :) Ng 750 ile

mustafa_fo

Üye
Tepki
0
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
selamlar,bende düzceden aranıza katılıyorum @(link) ile zaten öncedende tanışıyoduk,tek sıkıntı bisikletim yok,onuda kısa zamanda alıcam inşallah,birlikte güzel zaman geçirmek dileğiyle.

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
merhaba arkadaşlar bende düzcede yaşıyorum. sedona710 kullanıyorum, tanışıp birlikte kısa-orta-uzun turlar yapmak isteyen pedalşörlere selam ederim :)

• Beğen
Tepkiler: mustafa_fo

winspy

Üye
Tepki
9
İsim
Şafak
Bisiklet
Mosso
ramazandan sonra turlara çıkarız inşalllah amma düzceli varmış forumda

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
Bitince haber et bi ekip toparlayip sefer duzenleyelim. Hatta istanbulda bi ktu zede daha var onuda getirtecem

mustafa_fo

Üye
Tepki
0
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
burdan haberleşelim buluşalım,hatta birbirimize tel nolarımızı verelim bir whatsapp grubu kuralım,anında haberleşelim.. gezerken bi ağaç altında mangal yapalım sonra devam edelım yolumuza,inşallah güzel vakıt geçireceğiz :) tabi önce benım bır bısıklet almam lazım :) @Çağlar Arslan @(link)

winspy

Üye
Tepki
9
İsim
Şafak
Bisiklet
Mosso
@mustafa_fo aynen benmde bir iki aya kadar öyle bir düşüncem var alınca haberleşiriz buralardayım zaten

• Beğen

Ercn

Üye
Tepki
19
İsim
Ercan
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 1 senedir Akçakoca'da bir başıma bisiklete biniyorum. Hiç bir bisikletliye denk gelemedim malesef. Şimdi ramazan dolayısıyla bulduğum boş vakitte araştırırken foruma denk geldim ve ilk kez yazıyorum. 32 yaşındayım nerdeyse 1 senedir düzenli bisiklete binmeye çalışıyorum. Yalnız olduğum için çok uzun binişler yapamadım. En uzun mesafem 50km ile Akçakoca-Alaplı gidiş dönüşü oldu. Yine bir sefer Karasu'ya gidip döndüm. Bu tarafa yolu düşen düşebilecek birileri olursa tanışmak ve beraber sürüş yapmayı isterim. Hatta mail adresimi verebilirim, buraya yolu düşen olursa mail atsın yüksek ihtimalle katılırım sizlere. (esermetoglu83@gmail.com)

• Beğen

mustafa_fo

Üye
Tepki
0
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
bende 33 yaşındayım,bisikletim vardı fakat biraz eskiydi köye bıraktım,müsait oldugum zaman bir bisiklet alıp dolaşmak istiyorum,ilk hedef zaten akçakoca gibi görünüyo,bende tanışmak pedallamak isterim @Ercn

Ercn

Üye
Tepki
19
İsim
Ercan
Bisiklet
Mosso
Tabiki @mustafa_fo ben sürekli Akçakocadayım burda yaşıyorum. Her zaman beklerim

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
düzceli arkadaşlara bi sorum var mtb yarış parkuru nerede olacak tahmini bilen varmı :)

Tepki
44
İsim
numan
Bisiklet
Salcano
Geçmiyorr geçmiyorr zaman geçip de staj bitmiyor :D az kaldı

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
Whatsapp grubumuz var. Biz ordan haberlesiyoruz. Telefonlarinizi atarsaniz sizi eklerim. ;)

• Beğen
Tepkiler: Ercn
Tepki
40
Bisiklet
Giant
@Melih Çolak
Topuk yaylasindan abanta giden yolda olacak muhtemelen

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
@Melih Çolak topuk yaylası tesislerinde toplanılacak diye biliyorum ben

@ktumimarnuman hacı senin staj bitmiyor benim tatil nasıl iş oldu bende anlamadım :D

@Ercn ben konuralpte oturuyorum öğrenciyiz @Çağlar Arslan la beraber çıkıyoruz arada ama akçakoca yapmadık henüz belki eylülde

@mustafa_fo alalım hocam sizede bi yol bisikleti :D

mustafa_fo

Üye
Tepki
0
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
@Alperen Haner

Ben dağcılardanım :) ama yoldada gelirim peşimizden inşallah :)