Düzce

Tepki
1
Bisiklet
Kron
@Ahmet Egemen SAYIN

en kısa zamanda yapalım ama ben sizden korktum. hepiniz canavar gibisiniz. yetişebilir miyim bilmiyorum :)

Scudo
Tepki
6
Bisiklet
Specialized
Evet, Halil' le bu haftasonu biraz abarttik sanki de, topluyken sakin gidiyoruz. ;)

http://img.tapatalk.com/d/14/08/11/ybeduqas.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/08/11/metejuru.jpg

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
ben de düzce'de bisiklete gönül vermiş arkadaşlara selam ederim tanışmak ve birlikte turlamak isterim. bugün ben de düzce-akçakoca-düzce turu yaptım. akçakoca yolu bisiklet sürmek için çok güzel bir yol bence. kabalak bayırına çıkış, kaçış rampasının olduğu yerdeki iniş güzel. bu aralar bu yoldan geçecek arkadaşar için bilgilendirme amaçlı bi kaç bilgi vereyim.heyelan meydana gelmiş yolun 20. km civarlarında o yüzden yolu tek şeritten veriyorlar bir iki km dikkatli olun.
http://imgim.com/img_4399.jpg http://imgim.com/7801incij8896079.jpg http://imgim.com/fullsizerender(2).jpg

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Y.

Redon

Üye
Tepki
2
İsim
Sercan T
Bisiklet
Sedona
Merhaba ben de Bolu'da öğrenciyim. Çok sık Ankara'ya gidip geldiğim için bu aralar bisikletime binemiyorum. Bolu'da binmek için ng750 alacağım bir tane. Bolu Düzce civarında ikinci el ng 750 veya 650 satan var mıdır?

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
@Ahmet Egemen SAYIN Bende bolu dayım Düzce'de yaşasaydım kesin tanıştırdım bende çağsu da çalışıyorum duymussunuzdur

Tepki
44
İsim
numan
Bisiklet
Salcano
Merhabalar bende trabzonda okuyorum yazları düzcede oluyorum :) bu yaz staj nedeniyle gec gelecegim ama geldiğimde sizlerle turlamak isterim takipde kalacagım düzcede olanları

• Beğen
Tepkiler: onurdemir
Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
bolu ve duzcedeki arkadaslara selamlar.bende duzceliyim fakat boluda yasiyorum.mosso legarda 1527 siparisi verdim elime ulastigi zaman sizlerle tanisip turlamak isterim kabul ederseniz.

• Beğen
Tepkiler: mustafa_fo
Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
daha once bisiklet kullandim fakat bu ilk amatorluge adim atisim ayri bir heyecan var uzerimde.bisikleti almamdaki asil amacim ise gidip gelmek *(bolu organize sanayiye 30 km civari) ama bos zamanlarimda turlara katilmayida cok istiyorum.

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
@lazrail8181
bende sizin durumunuzdayım bisikletimi yeni aldım her fırsat bulduğum da balık tutmaya Gölköy e gidiyorum ve yolumu uzatarak gidiyorum çok mutluluk duyuyorum bolu da tur tarzında bir girişim yada topluluk yok sanırım bir arkadaşımı da ikna edip bisiklet alırdım :) onunla beraber ufak ufak turluyoruz

• Beğen
Tepkiler: lazrail8181
Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
ayni sekilde hem balik tutma hemde bisiklet meraki bendede var balik tutma isindede yeniyim.bisiklet bi gelsinde birlikte gideriz insallah...ama benim amacim yedigollere gitmek ne dersin ...

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Gidiş geliş 85 km civarında tabiki gideriz ama yeni olduğun için kondisyon açısından kendini yenilemen gerekebilir ben ilk Gölköy e gidip geldiğimde 2 gün kendime gelemedim ama şimdi çok iyiyim sizdede seleden dolayi ağrı olacaktır bide ufak tefek araç gereç ler tabiki

Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
evet haklisin kondisyon konusunda biraz sikinti yasayabilirim ama 1-2 hafta ise gidip gelirsem kondisyonumu ust seviyelere cikarabilirim.sele icin jelli kilif almayi dusunuyorum faydasi olur sanirim...

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Ben almadım ama zamanla geçiyor alıştım suan bi sıkıntı yok kask da almayı unutma birde lastik tamir kiti lazım olabilir

Bu arada bisikletin sitesi var mı bakacağım merak ettim

Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
mosso legarda 1527 yazarsan bulabilirsin.renk olarak siyah mavi tercih ettim...

aldigim yer hem indirim yapti hemde acik hesap 9 taksitle aldim.sitede 1400 lira fiyati varken bana 1300 liraya geldi

• Beğen
Tepkiler: onurdemir

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Evet çok güzel gerçekten hayırlı olur inşallah :)

Tepki
52
İsim
özgür uçar
Bisiklet
Mosso
tesekkurler baslangic icin biraz limitleri astim ama bisiklet tutkusu bole bisey iste.

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar merhaba.düzcede melen çayının yanında nehir evleri diye bi yer varmış.çadır kampı için bir haftalığına buraya gitmeyi düşünüyoruz.aranızda burayı bilen veya da önce gitmiş olan var mı

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
A. slm hepinize... :) Forumu ihmal etmişim uzun zamandır. :kötü:

Düzce' de yol bisikleti ile antrenman yapmak isteyen, ya da hangi tür olursa olsun tur yapmak isteyen tüm arkadaşlar benle iletişime geçebilir. Facebook ya da forum ÖM yoluyla... :)