drop bar'lı sehir-tur bisiklet modelleri?

Mesut.

Üye
Tepki
14
Merhaba arkadaşlar, bir süredir araştırıyorum ve yol gidonlu bir tur bisikleti ya da hibrit denilen bisikletlerden arıyorum. Ancak yeterli bilgiye ulaşamadım.şimdilik fuji touring var öğrenebildiğim.bu modele alternatif olarak sunulabilecek başka var mi? Düz gidonlu 2.el bir hibriti drop bar yapmayı düşündüm sıfır ürün fiyatını buluyor.

Scudo

Roux

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
Taha KK
Bisiklet
Trek
cyclocross bisikletlere bakabilirsin, 700x32 lastik takarak tam senin istediğin bisiklete dönüşür

Mesut.

Üye
Tepki
14
@Roux
Yardım için sağol, bir araştırayım bagaj filan eklenip tur için de adapte edilebiliyor mu :)

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
Dropbar'lı şehir bisikleti diye birşey yok bildiğim kadarıyla, olsaydı yol bisikletinden pek farkı olmazdı sanırım. Dropbarlı tur bisikleti ise Amerika'da kullanılsa da Avrupa'da nedense hiç tercih edilmiyor. Dolaysıyla Fuji Touring'e alternatif olabilecek, Türkiye'de satılan bildiğim tek model Specialized AWOL:
(link)
Türkiye distribütörünün getirmiyor ve malum dopingcinin markası olduğu için normalde kimseye Trek tavsiye etmem, ama yurtdışından getirtme şansınız varsa şu modeller de düşünülebilir:
(link)

• Beğen
Tepkiler: Aytaç Öztürk

cenktamay

Forum Demirbaşı
Tepki
271
Bisiklet
Canyon
@Murat B.
Trek Turkiye 720 getirdi. Bahcekoy magazasinda girdum. Guzel model inceleyebilirsiniz.

ekren gökhan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.500
Bisiklet
Fuji
Cinelli Hobo railway

yurtdışından getirtme şansınız varsa bu modelde bir alternatif olabilir

(link)

Mesut.

Üye
Tepki
14
Cevaplar için teşekkür ederim. Önerdiğiniz modelleri de inceleyeceğim.

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
Ciddi ciddi bir kaliteli tur bisikleti arıyorsan bence ilk düşüneceğin Surly olması lazım.Forumda hakkında bir ton bilgi bulabilirsin.