Drag Marathon Lux

L

lakkus

Misafir
Arkadaşlar merhaba DRAG MARATHON LUX, ONTARIO TEAM, ZX-5 modeller hakkında yardımcı olursanız sevinirim.%80 asfalt yolda kullanacağım 190cm 80kg benim için hangi modeli önerirsiniz.Diğer model ve markalara açığım Ankara da oturuyorum.Sanırım Delta dan alacağım.Teşekkürler

Scudo

trsurf2000

Üye
Tepki
4
Aynı bisikletin birde (link) adresinde resimi bulunan daha basit bir modeli var. Fiyatı 170 YTL civarında. Internetten bunu almayı düşünüyorum. Ama bu bisiklet hakkında hiçbir teknik bilgiye ulaşamadım. Viteslimi onuda bilmiyorum(resimde vitesli gibi gözüküyor). Şehir içi kullanım için siz ne dersiniz?

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
o lşnkteki bisiklet, hi-ten çeliktir. deli gibi ağırdır, üzerindeki komponentler de çok ahım şahım şeyler değildir. az para harcamak istiyorsanız yeşil bisikletteki 2. el salcano mountaineerlerden birini (link) almanızı tavsiye ederim. tabi işi daha iyi bilenlerden tavsiye almanızda yarar var. yakında birisi görüp cevap verir. :)

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Bunu Almanya'dan alacaksan zamanına -parana yazık. Türkiye'de ise sorun yok..

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

Merhaba,
Bakmış olduğunuz bisikletin linki aşağıdadır.Yukarıda belirtilen fiyat konusunda emin değilim....

(link)

trsurf2000

Üye
Tepki
4
Madem adres verebiliyoruz (link) adresine bakablirsiniz. Maraton 28 şehir bisikletinin peşin fiyatı burada 172,32 YTL

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
(link)

Merhaba;
Linkteki bisikletler tam şehiriçi asfalt için bence. Tek sorun bu markanın Türkiye'de bulunmaması. Ağırlık ve komponentlerine göre fiyatları çok uygun. :eek:

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
(link)

amerikada yaşasaydım, bugün bu bisikleti alır rahat rahat otururdum. ne bakım derdi var ne amortisöre hava basayım derdi var. tek vitesle bisikletçiliğin özüne dönerdim ve süper ucuza babalar gibi bisikletim olurdu.

• Beğen
Tepkiler: orkun tulu

lahmando

Üye
Tepki
25
merhaba dostum ben üç gün oldu bu söylediğin bisikleti alalı müthiş hoşuma gitti bin ikibin liraya yapılan işi 700 tl ye yapabilirsin gören arkadaşlar da hayran oldu aldığıma çok memnun kaldım bir tek vitesleri biraz daha kaliteli olabilirdi bunun dışında herşey çok iiii

Tepki
14
Merhaba biz iki arkadaş maraton lüks bisikletlerle bu yaz karadenize gittik hopadan samsuna 4 günde geldik bagajımızda olmasına rağmen bize teker patlamasından başka bir proplem çıkarmadı düz yolda ortalama 25 km rahat gidiyor şıkıştırırsanız 35 jm çıkabiliyor sağlam kaliteli bir bisiklet

• Beğen
Tepkiler: Doğa Bisiklet

lahmando

Üye
Tepki
25
@lakkus

değerli arkadaşlar drag marathon lüx aldık 7-8 ay oldu bence ucuz ve tüm işleri görebilecek harika bir bisiklet benden görüp de 4 kişi daha aldı uzun turlar için ideal 2-3 bin tl vermeye gerek yok 600 tl ye bu işi yaparsınız ..vites sistemi biraz kötü