Drag F4

oguz657

Üye
Tepki
4
Şuan alimde bi drag f4 var bana göre çok süper bişey aslında disk firen olması bi avantaj full süspansiyonlu ve kesinlikle şunu söyleyim taş gibi bi alet varya neler gecti başımdan daha bi arıza cıakrttığını görmedim :D :D

tıkır tıkır çalışıyor yanlız yol için bişey söyleyemem hız konusunda ama viraj almalar kaldırımdan gitmeler tümseklerden atlamalar vs.vs. kaçık uçuk hareketler için çok sağlam bi parca :D :D

gören kullanan varsa yorumalrı beklerim

• Beğen
Tepkiler: extreme_resul
Scudo

powered

Üye
Tepki
17
mrb oğuz bende drag f4 beğenen biriyim hatta almayı düşündüğüm bisikletlerin içinde o da var. ama aklıma takılan tek konu bisikletin resimlerini gördüğümde biraz alçak ve küçük gibi olduğuydu.bu konuda bilgilendirirsen çok sevinirim

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Drag F4 artik Drag F5 kadrosu ile uretiliyor...Ustelik ayni fiyata

oguz657

Üye
Tepki
4
Ya tamam kadro aynıda diğer özellikleri aynı değil tabikide bendeki oyle valla suan ve süper bisiklet diyebilirim cok cok degişik saglam bi tasarımı var ağar alıcak olan varsa tafsiye ederim.....

ayrıca alcak flanda degil cok super oluyor bana tam oturuyor yanı zaten dag bisikletinde yukseklık olmaz ......... benım bıldıgım..... o kadar video izledim hiç yuksek olanına rastlamadım.....

oguz657

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar Drag F4 Yada F5 sahibi arkadaşalr varmı forumda ? Konuyuda hortlatıyorum kusra bakmayın.