Diyarbakır

Konu, Doğu ve Güneydoğu Bölgesi kategorisinde pedalli tarafından 11 Nisan 2006 tarihinde paylaşıldı.

1. observer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Sponsorlu @muratturan2121 tabii ki haklısınız resmi bir topluluk olmadığı için istenilen dil ve semboller kullanılabilir tahrik amacı gütmediği takdirde; bisiklet topluluğunuzla oraları güzelleştirmeniz dileğiyle..
    dip : doğuda özellikle bu bölgeye tur düzenleme hayalindeyim.
    Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

muratturan2121 bunu beğendi.
  2. Ömer ÇOLAK Forum Demirbaşı

Orala kadar gider iseniz Tatvan da nemrut golünü mutlaka görün. Harika bir yer.

Tek tek yazmaya kalksam o kadar çok yer çıkar ki

3. muratturan2121

muratturan2121 Aktif Üye

Adı:
    Murat Turan
    Bisiklet:
    Sedona
    Kesinlikle hocam.Geçen senem gitmiştik Nemrut Krater Gölü'ne.Muhteşem biryer.Avrupa'nın en büyük 2.krater gölü.Yükseltisi 2.200 leri buluyor ve içinde 2 göl mevcut.Biri sıcak biri soğuk olmak üzere.Ayrıca sıcak buharların çıktığı taşlar var.Mutlaka gidip görülmesi gereken bir yer.

Ömer ÇOLAK bunu beğendi.
  4. cratenjohn Üye

Adı:
    İbrahim Halil
    Merhaba. Yeni üyeyim. Bisikletim henüz yok ama bilgi edinmek için burdayım. Dicle üniversitesine bisiklet ile gidip gelmeyi düşünüyorum :)

hdede32 ve erhan erhan bunu beğendi.
  5. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Merhaba @cratenjohn,

Hoşgeldin aramıza. Sana özelden mesaj yazıyorum. Ordan bana ulaşabilirsin. Dicle Üniversitesi'ne bisiklet ile gidip gelmek kolay tabi biraz kondisyon edindikten sonra ! Bisiklet bulunur sana. Görüşmek dileğiyle.
    Saygılar.

cratenjohn bunu beğendi.
  6. eray.ilan Üye

Adı:
    Eray
    Herkese merhaba foruma yeni katıldım ve Diyarbakır'da yaşıyorum. Bisiklet almak istiyorum Diyarbakırda nerede iyi bisikletler bulabilirim ve bisiklet konusunda bana yardım yardım edebilir misiniz ?

7. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    @eray.ilan Diyarbakır'da ofiste Nurullah Ticaret var. Oraya git orada iyi bisikletler var. Kendine göre bir bisiklet bulabilirsin !

Ayrıca çok daha iyi kalite istersen 75'lik yolda Hakan Ticaret Var. Oraya bakabilirsin.

muratturan2121 bunu beğendi.
  8. cratenjohn Üye

Adı:
    İbrahim Halil
    Merhaba. Foruma katildiktan 1 hafta sonra bisiklet aldim. 75. Yol üzerinde ki bisiklet yolunda genellikle bisiklet suruyoruz. 3 kişiyiz. Ve bisiklet yolu girislerine park eden araclar gercekten canımızı çok sıkmaya başladı. Fotoğraflarını çektim. Nasıl sikayet edicem nereye edicem. Yol gosterir misiniz?tesekkurler

İbrahim Aslanhan bunu beğendi.
  9. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    @cratenjohn merhaba.

Akıllı telefonunuz varsa şayet ki vardır ; Emniyet genel Müdürlüğü'nün mobil uygulaması var. EGM diye. Googple playden indirin kurun. Online ihbar bölümü var. Fotograf çekip gerekl,i yere plakayı felan ve park yerini yazın ve sonuca gereğini arz ederim şeklinde yazın ihbar edin.
    Örneği :

Konu park ihlali.
    Açıklama : Malabat bulvarında(75 lik yolda) .... ... ... plakalı .... marka .... model araba ekteki resimdeki gibi bisiklet yolu çıkışına park yaparak park ihlalinde bulunmuştur. Yer ..... şurasıdır. Gerekli cezai işlemin yapılmasını telep ederim.

şekinde yazıp gönderirsiniz. Plakaya ceza gider direk olarak !
    Bilgilerinize.
    Saygılarımla.

GKHN3535 ve cratenjohn bunu beğendi.
  10. cratenjohn Üye

Adı:
    İbrahim Halil
    Çok teşekkür ederim.

11. GKHN3535 Üye

Adı:
    Gokhan
    Bisiklet:
    Carraro
    Arkadaşlar herkese selamlar. Yeni bir bisiklet kullanıcısı olarak herkese sorunsuz yollar bol keyifli sürüsler dilerim...

Tayfun Sezer bunu beğendi.
  12. ones

ones Aktif Üye

Adı:
    Önder
    Bisiklet:
    Cannondale
    Merhabalar

Adım Önder 33 yaşındayım aranıza yeni katıldım güzel şehrin tehlukelu sokaklarındaki hızlı gençlere selam olsun.

75. yol ile ilgili şikayetlerinizi ayrıca "Kaldırım Nerede" web sitesi üzerinden çek gönder şekilde şikayet edebilirsiniz detaylı bilgi Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

Tayfun Sezer bunu beğendi.
  13. Kayıt:
    28 Temmuz 2018
    Adı:
    Vedat Sarıhan
    Bisiklet:
    Salcano
    Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza vedat adım 30 yaşındayım. Salcano citt fun 70 v aldım uzun araştırmalar sonucunda pazartesi günü elimde olacak bisikletim şehirde bazen turlar görüyorum kalabalık şekilde bende o turlara katılmak istiyorum. Bilgisi olan varmı?

ones bunu beğendi.
  14. sallehpaul

sallehpaul İkitekerbirkitap

Adı:
    Salih AYDIN
    Bisiklet:
    Canyon
    @SinguLarite

İki kulüp var, instagramdan takip edebilirsin. Tigris her pazartesi, çarşamba ve cuma akşamları şehir içi tur düzenliyor. Profillerini takip edersen sürekli hikayede duyuru yapıyorlar. İyi sürüşler.

ones bunu beğendi.
  15. Kayıt:
    28 Temmuz 2018
    Adı:
    Vedat Sarıhan
    Bisiklet:
    Salcano
    Teşekkürler hocam inceliyorum

16. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    @SinguLarite
    Merhaba Vedat Bey.

Aramıza hoşgelmişsiniz. Diyarbakır'da 3 adet Bisiklet Kulübü vardır resmi olarak.

1- Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız. Pedaldaşlar Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
    2- Diyarbakır Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
    3- Tigris Bisiklet.

Bu 3 bisiklet kulübünü araştırıp isteğinize göre katılım sağlayabilirsiniz Vedat Bey. Bilgilerinize.
    Saygılarımla.

17. Kayıt:
    8 Mart 2017
    Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Cube
    Merhabalar Diyarbakır merkezde yarış bisikletimi tamir/bakım yaptırabileceğim bi yer var mi Ofisteyim yeniyim buralarda yardımlarınızı bekliyorum, iyi forumlar...

18. sallehpaul

sallehpaul İkitekerbirkitap

Adı:
    Salih AYDIN
    Bisiklet:
    Canyon
    @Serkancycling iki köklü bisikletçi var ama yarış bisikletindeki tecrübelerini bilmiyorum. Ofiste konukevinin köşesinde, diğeri istasyonda karadeniz balıkçığın yanında hakan bisiklet. Hakan bisiklet de mtb bakımlarını yaptırmıştım ama yol bisikletini hiç götürmedim. Bir gün gideceğim diyorum ama sürekli erteliyorum :)

19. BF Okuru Üye

1996 yılında askerliğimi bağlar e tipi cezaevinde yapmıştım 18 ay kaldım ofis ve dağkapıya çarşı iznine çıkardık hey gidi :rolleyes:

sallehpaul bunu beğendi.
  20. ones

ones Aktif Üye

Adı:
    Önder
    Bisiklet:
    Cannondale
    Sponsorlu
    Yol bisikleti tamiri daha kolay olacağını düşünüyorum disk fren vb. Sorunlar yaşamayacağını düşünüyorum, başıma gelen onca şeyden sonra diyarbakırda bir tamirci bulmak çok zor elinden geldiğince işlerini kendin görmeye çalışmanı tasiye ederim, disk frenlerime yağ sürme, dort4 hidrolik doldurmak mı, zincir yağı diye enteresan yağlar kullanmak mı ne arasan var diyarbakırdaki tamircilerde, kimsenin yaşamadığı şeyler geldikten sonra başıma artık herşeyi kendim aldım ve yapıyorum yapmaya çalışıyorum yapamasam parça değişimine gidiyorum daha az masraflı oluyor neyse uzun hikaye, diclekent tarafındaysan yusuf bisiklet sıdık, aşağı taraflardaysan olimpiyat karşısı Hakan ticaret ramazan, bu adamlar işini görür iyi pedaller.

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat