diğerleri kadar prof. olmasada bu da benim bisikletim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
abi çok dalga geçtiniz adamla ya,belki adamın tarzı bu:D

Scudo

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@johny

jant kapaklarından ses gelmesinin nedeni rüzgar ... karsılıklı paralel olarak kapaklarına delikler acarsan rüzgar bu deliklerden gececek ve ses kesilecek :D :D :D :D :D baska sorunun varsa akülerle ilgili sanayideki akücülere sorabilirsin :D :D :D

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Arkadaşı medeni cesaretinden dolayı kutlamak lazım. Dalga geçmeyin arkadaşlar ! :) Ben ne bisikletler görüyorum, gidonuna premier marka çift hoparlörlü micro müzik seti bağlanmış... Kadronun alt borusuna ufak mavi florasan bağlanmış... Jantlar ne marka bu arada kardeş? OZ, MOMO, ENKEI, DARWIN RACING ? :) Arkadaşım kızma ama, ya çok fazla NFS Underground oynuyorsun, ya da Hızlı ve Öfkeli'nin çok etkisinde kalmışsın. Bisikletle Tuning ne alaka? :) Benim bildiğim Tuning, motosiklet ya da otomobile sektöründe vardır. Peki bu GÖXEL TUNING olayı nedir? Numaranı da vermişsin, arayınca bizim bisikletleri de mi böyle yapıyosun? :)

Kim ne derse desin, çok egzantrik bir çalışma olmuş :) Ayrıca ışıklandırma mükemmel...

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@sinto

Ooooo sende bayağı bilgiliymişsin bu konuda kardeş...Elinden bayağı jant kapağı geçmiştir seninde:p

Fakat Ben başlığı açan arkadaş değilim...Ve o bir tuning firması sahibi olduğu için(!) soruyu ona yönelttim...:D:D:D

Herneyse şaka yapıyorum sadece...Çok şükür şimdiye kadar öyle kapak mapak onun gibi zımbırtılara yaklaşmadım...Mümkünse benden uzak...:eek: :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@johny

yok abi biz kapakçı değiliz mtbciyiz:D :D :D su arkadasda bi cevap atsada su tuning firması hakkında bilgi almak istiyorum :D :D kim bilir belki bi subesini acarız beraber :D :D :D

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Ben de arabayı modifiye ettirmek istiyorum. Chip, headers, karbon kaput, dereceli egzantrik, açık hava filtresi, fiber tamponlar, DTM Spoiler, Michelin lastik, 17'' Darwin Racing Titanyum jant istiyorum... Bir hesap yapar mısın? Araba Fiat 126 Bis. 17'' jantı bu araca uydurabilir miyiz abi? Leylek gibi yapacam arabayı :)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ehüehüh bi çift 17 jant takınca zaten kapıları açamazsın gibime geliyor...

Ama pardon soruyu sayın "GÖXEL Tuning"in sahibine sormuşsun:D:D:D Ben çekileyim :p

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Evet Johny, ustanın işine karışma :p

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
19bilem takar ona goxel tuning ne diyosunus siz goxel tuningi tanimiyosunuz galiba:D :D :D :D bi lincoln navigator yuksekligine ulasir artik alet:D :D :D

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Navigator ne kelime? Bigfoot yapacak o Bis'i :)

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Goxelle konustum telefonla konusma bu

Ben: Alo goksel beylemi gorusuyorum
Goxel: evet buyrun benim
Ben : abi ben bisikletimi seninki gibi modifiye etmek istiyorum yardımcı olurmusun
Goxel: Olurum tabiki siz beni nerden buldunuz
Ben: Bisiklet forumda buldum sizi
Goxel: nerde oturuyorsunuz ?
Ben: istanbul caddebostanda
Goxel: ya yardımcı olmak isterim sizde yaparsınız bunu ama bunda aku var zor olur monte etmeniz
Ben: peki sagolun
Goxel: peki ben sizin msninizi alim
Ben: tamam peki ....._can@hotmail.com
Goxel : ben sizi eklerim msnden yardımcı olurum
Ben: iyi gunler gorusuruz

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
hah bravo arkadaşlar belki 12-13 yaşında bi bisiklet sevdalısını aşağılayıp bisiklete küstürmüş olabileceğiniz için teşekkür ederim belkide o çocuk marka biisklete binipde hava için yforuma yazanlar gibi değil belkide o stickerleri yapıştırmak için kaç saat uğraştı kim bilir harbiden yazıklar olsun arkadaşlar istediğiniz tepkiyide koyabilirsiniz küfür bile edin serbest nasıl olsa ,bisiklet aşkı hiçbirşey MARKA HERŞEY !!!

• Beğen
Tepkiler: burgazz ve goxel

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Arkadas zaten bizlede kafa buluyor bu bisikleti kendiside gırgır amaclı yapmıs bu arada arkadas 17 yas civarında

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@no_name...

Tepkinizi anlıyorum...

Ama başta ben olmak üzere diğer arkadaşlar da dahil bu adamın gırgır geçtiğini farketmiş durumdayız...
Bu siteye daha öncede hevesli bir sürü genç geldi ve onlarla dialoglarımız hep onların iyiliği yönünde oldu..Fakat madem işin içinde gırgır var...Bizde yapabiliriz diye düşünüyorum...sonuçta burası demokratik bir forum..Herkesin kurallar dahilinde istediğini yazabileceği bir yer...Sanmıyorum ki oraya yazdık diye bu bayağı yetenekli arkadaş başka "modifiye" bisikletler yapmyacak...Yapacak devam edecek belki...

Bence ortada çok da kötü bir durum yok...

Saygılar, İyi günler...:)

goxel

Üye
Tepki
7
arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkürler gALİBA RESİMLERDE BİRAS PROBLEM VAR onları düzeltecegim ayrıca prof derken benim bisikletim hiçbir şekilde ağırlık düşünülmeden yapıldı yanisizin bisikletlerinizize baktım da hepsi ünlü markaların kaliteli ve hafif bisikletleri benimkisi ise sadece hobi için yapılmış ışıklı kornalı bir eğlence bisikleti umarım bisikletim hakkındaki yorumları yazarken çek eğlenmişsinizdir en yakın zamanda yeni fotoları verecem eğer isterseniz sitemde bisikletimle ilgili her türlü açiıklama var girip eğlenebilirsiniz.

umarım forum yöneticileri bunu reklam olarak algılamazlar:D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Sercan ve Alican

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Yok dostum...Yanlış anlaşılmaz...Dilediğin gibi siteni yzabilirsin bence...Gerçekten çok değişik bir uğraşın var...;)

• Beğen
Tepkiler: Jr.BMX ve goxel

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
siteni inceledim;) ben olsam bende su farı yaksana kornaya bassana derim :D :D

• Beğen
Tepkiler: goxel

goxel

Üye
Tepki
7
@boreas

sizin sınırsız esprilerininzden niye kaçayım ki ben yaptığımdan memnunum ve bununla gurur duyuyorum siz daha iyisini yaparsanız o zaman bununla dalga geçin .ben tabiiki sizin o markalı pahalı bisikletlerinizle boy ölçüştüremem bisikletimi ama başlığa dikkat edin isterseniz

"diğerleri kadar prof. olmasada bu da benim bisikletim"

• Beğen
Tepkiler: Jr.BMX

goxel

Üye
Tepki
7
@johny

bu kadar dalga geçileceğini bilseydim konuyu açmazdım ama forum sitelerin de okumuşsunuzdur belki emeğe saygı denilen bişey var ayrıca GOXELTUNİNG diye tabir ettiğiniz şey işin eğlencesi ancak sizin gibi ********** bunu anlayamadıysa bunu için diyecek birşeyim yok sonuçta şirket filan açtığım da yok hem sitenizin adı BİSİKLETFORUM değilmi istediğimiz gibi bisikletlerimizin fotoğraflarını sergileyemicekmiyiz? madem özgür değiliz ve buna saygı duyulmuyo o zaman BİSİKLETLERİMİZİN FOTOĞRAFLARI diye bir bölüm açılmayacaktı yada belirli bir denetim altında tutulacaktı.sizde SAYGI - EMEĞE SAYGI denilen bişey kalmamış arkadaşlar kusura bakmayın. Ayrıca konuma olumlu yönde yorum yapan arkadaşların hepsine teker teker teşekkür ediyorum.