diğerleri kadar prof. olmasada bu da benim bisikletim

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Olmaz ki ama şimdi ! Üstteki mesajda sen de yorumları okuyunca eğlendiğini belirtiyorsun, alttaki mesajda ise esprili yorumlara kızıyorsun. Sonuçta senin o bisikleti eğlence amaçlı yaptığının biz de farkında olarak espri yaptık. Bence bu kadar alınmana gerek yoktu. Ayrıca ''seviyesizler'' lafın hiç ama hiç olmamış...

Scudo

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@goxel

ayıp oluyor boyle konusunca . kimin seviyesini tartısıyosun burda ?? sen nasıl ozgurce istediğin resmi koyup istediğin yorumu yapıyorsan bizde ozgür bi ekilde forum kurallarına uyarak yorum yapıyoruz. eger ciddi bi laf atma yada dalga gecme durumu olsaydı moderatörler müdehale ederdi .

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
ufak tefek espri yapıyoruz seni kırmadan aşağılamadan doğru yolu doğrusunu göstermek derdimiz...
günde 5km bile yapsan biraz daha hafif bir bisikletin çok daha eğlenceli atik olacağını göreceğini düşünüyorum...

inan ki sen bisikletini çok seviyorsun
bunu görebiliyoruz kimse bu kadar uğraşmaz çünkü...

emeğe saygı en azından güzel bir görüntü olmuş

mesela bende eskiden orta okul zamanlarımda hep frene bastığım an arkada bir ışık yanmasını istemişimdir...
neden mi? ben bisikletime onca para döker bulunduğum yere göre kaliteli malzeme kullanır
felaket frenleme yapardım ve arkamdan birisi bana çarpmıştı birseferinde ve bu şekilde birşey düşünmüştüm hep...

Sonra işler değişti Elektronikçide yazın çalışmaya başladım işler devre entegreye girince olay değişti
bir dinamo ve bir küçük ışıldak aküsü (suluk kafesine sığacak tipte)
bisiklet yürüdükçe gelen düzensiz akımı düzenleyerek aküyü şarj edebilen bir sistem yapmıştık çok eğlenceliydi güzel de olmuştu...

taa ki ben bir gün uzun yola çıkınca bisikletimin ağırlığından şikayetçi olunca olaylar gelişmeye başladı...

önce başka bir forum sayfasında sonra bisikletforum bana neyin nasıl çalıştığını neyle uyumlu olduğunu hangi koşullara göre neyin kullanılması gerektiğini öğretti
öğretirken çok değerli insanlarla tanıştırdı
tanıştırdıkça olaylar gelişti denizde 1 damla su oldu 1 bardak su...

çok samimi arkadaşlarım oldu Türkiye'nin birçok yerinden
Antalyada bisiklet sevenleri bulmaya aramaya başladım ve küçük bile olsa bir ekip oluşturduk...
Arasam bulamayacağım çok değerli insanlarla tanıştım

umarım sen de bizim onca yaptığımız küçük espriden kendine bir pay çıkartırsın

Saygılar

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@goxel

Hoooo hooo arkadaşım...Birazcık yavaş şimdi...:eek:
Birincisi ilk yaptığın açıklamalarla eğlenildi bitti...
Siteni koydun bizde baktık "evet yaptığın iş ilginç" dedik, kabullendik...
Hatta sordun reklam olur mu diye "hayır koyabilirsin" dedim linkini seve seve...
Çünkü reklam güttüğünü düşünmedim ve siteni koyduktan sonra emek harcadığını gördük...
Hatta açıklamamdan sonra "teşekkür" ettin altına...Ama üstüne ettiğin laf hiç hoş değil...En azından ilk yazılardan sonra, konunun "senin emeğine tebrik" kısmına geldiği sırada "seviyesiz" falan demen hiç yakışık almıyor...

Bilemiyorum...Ben yazmam zaten bundan sonra madem seviyesiziz...;)
Sana başarılar arkadaşım...;)

more_speed

Üye
Tepki
4
Önemli olan bisiklet değil sürendir,ben ne bisikletler gördüm süreni yok... Ne mutlu bunu idrak edebilenlere...Beğeniyormuyum beğenmiyorum tabi o ayrı konu.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Bu tür gerginliği gerek yok arkadaşlar,böyle güzel bir ortamda değerli üyelerimizle bilgi alışverişi yapıyoruz..;)

Arkadaşımız sürcü lisan etmiş olucak herhalde(Kullanılan kelime ve sözcüklere dikkat edelim) seviyeli bir ortamda seviyesiz bir söz kullanılması hoş değil,bu konu ile alakalı değerli üyemiz(goxel) özürlerini belirticektir eminim..

Herşey daha güzele...;)

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Olumlu ya da olumsuz elestrileri olgunlukla karsilamak insanin kisiligini ortaya koyan bir erdemdir..

Insanin kendisini gelistirmesine en cok yardim eden olgudur bu elestiriler..

Malesef bu erdeme herkes sahip olamiyor bu hayatta.. O yuzden sana da kizmaya hakkimiz yok goxel..

• Beğen
Tepkiler: Alican

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@goxel

Bisiklet resimlerimizi buraya eklerken olumlu veya olumsuz tüm mesajları göğüslemeyi göze almak zorundayız. Yazılan mesajların tamamı, forum yetkilileri tarafından sürekli kontrol altındadır. Mesajları tekrar baştan sona kadar okudum ve senin yazdığın bu mesaja kadar gelen mesajların hiçbirinde şahsın ile ilgili bir kelime göremedim. Bu tür bir kelimeyi tekrar kullanman durumunda seni banlamak zorunda kalırız. Dediğim gibi, mesajların tamamını takip ediyoruz ama insanlık hali, gözümüzden kaçan ve hakaret içeren bir mesaj olduğunda yetkili kişilerden birine özel mesaj atman yeterli olur.
Kullandığın imza konusuna gelince, açılan sayfada tarafımızca onaylanmayan linkler bulunmakta. Dolayısıyla tarafımca editlendi. Tamamen kendine ait bir site yaptığında linkini eklersin, sakıncalı bir durum yok ise tabiki kullanabilirsin.

Diğer arkadaşlarımdan da ricam, bisiklet ile ilgili olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi tabiki yazmaya devam edebilirsiniz, ancak ilgili mesaj üzerine herhangi bir ekleme yapmamanızı rica ediyorum. Bu tür mesajlar editlenecektir. herhangi bir kullanıcının mesajlarını beğenmiyorsanız, - puanlama yöntemini kullanmak daha iyi neticeler veriyor diye düşünüyorum.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
cok sağol abi konu tatlıya bağlandı sanırım . goxel in cevabını 4 gözle bekliyoruz

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Ben birsey diyemiyorum yorumum basit olabilir yasıma gore bu utgun olur heralde

ben burda tum sayfaları okudum vede arkadasların ufak bir saka yaptını gordum iki kahkaha atmak icin ama goxelinde bu konuda sert olarak cıkması kotu olmus biliyorum o o anda cok sinirli bir sekilde klavyenin tuslarına basarak bize cevaplar yazdı sinirlenebilcek bisi oldunu sanmıyorum ne olur ne olmaz bazı mekanik durumlarda goksel bize yardımcı olabilir birde benim icimi buz gibi yapan sey orda sizin bisikletleriniz marka benimkisi sadece hobi icin yapılmıs bisi demissin burda kimse bisikletiyle ovundunu sanmam hem sizin gibi bisiklete binenlere yerimiz yok diye birseyde denmiyor bisikletinizin resmini koyun hatta sen buna motor takıcakmısssın duydugum kadarıyla 5 hp civarında takarsan azımıs acık bir sekilde izleriz diyorum ben baska bisi deil :) bu arada yoneticilerden tesekkur ettigim sey cok guzel acıklama yapmıslar birde bu konuyu kitlememisler ondan cok sevindim :) herkese iyi gunler :)

• Beğen
Tepkiler: Alican

goxel

Üye
Tepki
7
tamam akadaşlar moderatörlerin uyarılarına çok teşekkür ediyorum ve bu konuda benle dalga gecmeyen ve ettiğim sözden etkilenen tüm bisikletsever arkadaşlarımdan özür diliyorum ayrıca tüm arkadaşların kötü davranışım için yaptıkları iyi yorumlara teşekkür ediyorum imzam konusuna gelince site zaten sadece kendi bisikletim için hazırladığım bi site hiçbir reklam amacı yoktur eğer gerekli izin varsa imzama eklemek istiyorum tekrar tekrar konu ile ilgili ilgisiz tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum ancak o an cok kızmıştım dalga gecen arkadaşlara o yüzden ettim o kelimeyi

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Foruma soyle bi goz attigin takdirde rahatca gorebilirisin zaten herkesin nasil canla basla birbirlerine yardim etmeye calistigini..

ben bu forumdan baska hic bir forumda bu kadar rahat cep telefonu numarasini yazan insanlar gormedim.. burada herkes bir aile gibi;)

Dayanismanin bu kadar yogun oldugu bir ortamda senin soyledigin o talihsiz kelimeye karsi verilen tepki cok normaldi.. hatani anlamana sevindim;)