Delta Perşembe Turları Çarşamba'ya alındı

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Merhabalar

Üç senedir gelenek haline getirdiğimiz çarşamba günleri bisiklet sevgimizi ve dostluklarımızı paylaştığımız çarşamba günlerindeki gece turlarını PERŞEMBE gecelerine taşıdık.
ADRES
Önümüzdeki haftadan itibaren, yani 15 haziran 2006 gecesi ve sonrasındaki her persembe gecesi, İstanbul - Kadıköy - Caddebostan sahilindeki Migros'un deniz tarafında bulunan bisiklet yolunun başladığı yerde ve saat 20.35 de buluşuyoruz.

http://img442.imageshack.us/img442/5006/ads305z2nb8.jpg

GÜZERGAH
Sahilden düz yolda, motorlu araçların bulunmadığı bisiklet yolunu takiben Dragos'a kadar gidiyoruz, buradaki bir cafede konaklıyoruz. 22.45 de tekrar geri dönüyoruz.
TEŞEKKÜR
Bu sene Belediyemizin atmış olduğu olumlu adımlar neticesinde bu güzergah tamamiyle halojen lambalar eşliğinde aydınlatılmış ve Bostancı'ya kadar olan bölümü asfaltlanmak suretiyle pırıl pırıl hale getirilmiştir.
Belediyemize çalışmalarından dolayı teşekkürler ediyoruz.
KİMLER KATILABİLİR
Bu turlarımıza 18 den 88 e, bisiklete yeni başlayanlardan ustalara kadar herkes katılabilir.
KURALLAR
Turumuzun tek kuralı vardır.
Toplu olarak gidilir ve geri dönülür.
YANIMIZA NE ALALIM ?
Jantımızın sübap deliğine uygun 1 adet yedek iç lastik.
Ayrıca bir yerlerden kask edinmeniz kendi sağlığınız için gereklidir.

Bisiklet sevgimizi birlikte paylaşmak dileğiyle

Sevgiler

Scudo
Tepki
2
Istanbul(caddebostan sahil) - Kıbrıs (girne)
başlık altında yorum göremedigim için soruyorum bu aktivite her perşembe rutin ve güzel bir katılımla gerçekleşiyormu? eger böyleyse bende severek katılmak isterim..

saygılar

• Beğen
Tepkiler: Özgür Dilaver

clubrich

Üye
Tepki
1
Merhabalar ben Bursadayım ve bizim burada böyle organizasyonlar yapılmıyor yada ben bilmiyorum. Eğer böyle organizasyonları yapanları biliyorsanız bana iletirseniz size minnetle anarım. Her ne kadar Kron bisikletimi satmaya niyetlensemde gidene kadar katılırım en azından ..

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
@clubrich

Bu tür organisazyonları kendi çevreniz ve tanışma bölümdeki Bursalı arkadaşlarla temasa geçerseniz daha uygun olur ve böyle durumlarda bölgeniz altında açacağınız duyuru ile arkadaş toplamanız çabuk olucaktır..(Biz niye varız işte bunun için);)

En kısa zamanda böyle geziler yapmak ümidi ile sevgi ve saygılar Bursaya..

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Herkese Merhaba Arkadaşlar,

Turhan Abi'nin ilk mesajında yazdığı sebeplerden dolayı gezi Perşembe'ye alınmıştı. Havaların bozulduğu bu günlerde katılımcı olarak tekrar çekirdek kadroya :) dönmüş bulunuyoruz. Bu arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz fikir alışverişlerimiz neticesinde her hafta için gezimiz şu şekilde yapılacaktır ;

Gezi zamanı : Her hafta çarşamba günü
Hareket yeri ve saati : Saat 20:30 Suadiye Hoteli önü

Katılan arkadaşlarımızın ertesi gün işe gidecekleri bilindiğinden hareket kesinlikle saat 20:30 da olacak, tahminen 21:00 veya 21:10 gibi Avşar Cafe'ye varılıp saat 22:00 a kadar yapacağımız sohbetten sonra dönüş yolculuğuna başlanacaktır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@behcetatinc

suadiye otelini tarif edebilirsiniz ...
tesekkurler

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@zoeturkey

Caddebostan'dan Bostancı'ya doğru giderken solunuzda Hotel'i görüyosunuz. Onun hizasına denk gelen sahil kesiminde buluşacağız.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Salı, çarşamba olmasa şu buluşma ben de katılırım sürekli. Salı Bir Demet Tiyatro var, çarşamba Avrupa Yakası:( İki dizi var zaten baktığım. TV'de izlemiyorum pek öyle hani.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Selim Çam

Selam Selim,

salı ve çarşamba meşgulsen:eek: Cuma akşamları da Cuma Akşamı.....Keyfi adında
bisiklet gezimiz war bekleriz,gel tanışalım;) sewgiler

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar yağmur yağmaya devam ederse bu geceki tura gelemeyeceğim...
herkese iyi gezi sohbet dilerim...

sagnol

Üye
Tepki
2
@sports-man

Cuma akşamki gezide diğerleri gibi aynı güzergahta mı yoksa başka bir yerde mi yapılıyor acaba...

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
cuma akşamı kadıköy iskelede buluşup,moda'ya ali usta(dondurmacı)ya çıkıyolar...ama daha katılmak kısmet olmadı..soorasında nereye pedallıyolar, bilmyom:)

T

Tuğrul

Misafir
Aslında Perşembe gezilerini bir kaç haftadır Çarşamba günü yapıyoruz.Yaza doğru tekrar perşembeye kayabilir.

jiyuu

Üye
Tepki
0
hergün (yağmur yağmadığında) bostancı sahilde turluyorum işten de bisikletle geçiyorum karşıya.kadıköy bostancı yapıyorum hiç görmedim sizi.Kaç kişisiniz? Bir de ben sigara da içerim bisiklette.Spor olsun diye yapmıyorum bisiklete binmeyi severim, sigara içmeyi de. Sağlık turuysa ben katılmıyayım.Rahatsız olan olur falan kimse ekşimessin. Mahallenin en afilli bisikleti de benimkidir :D Karşıyaka çocuğuyum ne de olsa :D

T

Tuğrul

Misafir
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link) Önemli

Sanırım yeter :)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@(ZEO)

İnsanları yanıltıcı mesajlar atma Alper. O değişiklik bir geceye mahsustu, önceden duyurulmak suretiyle her zaman bu değişiklik yapılabilir.

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Ya Sevgili dostlar;

Haftasonu Mehmet ile Ayfer'den buluşma saatinin 21:00 yapılması yönünde bir rica geldi. Kendileri 20:45'de ancak eve girebildiklerinden turlara çok katılmak istemelerine rağmen katılamadıkları serzenişinde bulundular. 21:00'de toplanılırsa hiç olmazsa grup 21:00'de buluşup Bostancı'ya gelene kadar biz de Bostacı'ya gelip tura iştirak ederiz derler. Elçiye zeval olmaz.:D Bilgilerinize sunarım.

Sevgilerimle

MFG(+)