Delta MTB Race Gold Tour 2011 Dağ Bisikleti Yarışları - YAPILDI

Tepki
85
@Taylan A.

belli değil fakat ilk yarışa girmeyen genel klasmanda değerlendirilmeli mi sizce. hem farketmez ki 50 kişi girerse sadece 1.nin puanı artamayacak ki 2.ninde artacak 30.nunda artacak ikinci yarış için diyorum herkesin arasında 2şer puan fark olacak herkesin puanı doğru orantılı olarak artacak puan farkında değişiklik olmayacak isterse 1. 300 puan alsın 2. de bu durumda 298 puan alacak ve yine fark sabit kalacak

• Beğen
Tepkiler: faruk eker
Scudo
Tepki
85
@Taylan A.

hayır parkur aynı fakat katsayı farkılılığının nedeni 3 yarışın toplam puanlarında eşitlik olmasını önlemektir. ayrıca katılımın devamlılığı için böyle bir yol izlendi

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Puanlama sitemi çok iyi ayarlanacak o konuda endişe etmenize gerek yok.

En kötü ihtimal UCI sistemi olan 10-15 kişi puan alacak.

Fakat biz bunu da aşarak sayıyı arttırmaya çalışıyoruz. Örn 30 kişi puan alsın şeklinde. Aradaki farkı da ayarlayacağız. Kimse puan mağduru olmayacak.

İyi sporcu her zaman yüksek puan alacak ve ödüle daha yakın olacak. Aradaki puan farkları da rekabeti arttıracak.

herhangi bir yarışa katılmayan olduğunda ise ciddi puan kaybedecek. Fakat bazı nedenlerden dolayı 1 yarışa katılamayan sporcu diğer yarışlara katılabilecek.

Bugün veya yarın (link) sitesinde bir kayıt formu açılacak kişi sayısı belli olduktan sonra daha da netleşecek.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar bir ilki daha yaparak. Kayıtları internet üzerinden alıyoruz. Artık sıra beklemek de yok.

(link) adresine girip DELTA MTB RACE GOLD TOUR KAYIT FORMUNU DOLDURUN ve numaranızı alın. Numaralama kayıt sırasına göre yapılacaktır.

Yarış öncesi sadece kayıtlarınız Yarış Görevlisi Tarafından onaylanacaktır. Böylece zaman kaybetmek de yok.

(link)

BU KAYIT FORMU İSTANBUL'DA DÜZENLENECEK OLAN DELTA MTB RACE GOLD TOUR BİSİKLET YARIŞI İÇİN ÖN KAYIT FORMUDUR.

KAYIT FORMUNU LÜTFEN SADECE YARIŞA KATILACAK SPORCULAR DOLDURSUN

*LÜTFEN BÜTÜN BİLGİLERİ BÜYÜK HARFLERLE VE EKSİKSİZ DOLDURUNUZ
*TELEFON NUMARANIZIN BAŞINA "0" KOYMADAN VE BİTİŞİK OLARAK YAZINIZ ÖRN: 532XXXXXXX
*LÜTFEN E -MAIL YAZARKEN MAIL GONDERİLEBİLECEK ŞEKİLDE YAZINIZ ÖRN: delta@deltabisiklet.com veya DELTA@DELTABISIKLET.COM gibi
*YARIŞ KAYITLARI SADECE BU OTOMASYON ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.
*AYRINTILI BİLGİ İÇİN: GAZİ BİLİR 0 532 460 98 75 DELTA BİSİKLET: 0 216 450 66 30

surfer

Aktif Üye
Tepki
62
İsim
Kerim
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@nihal özdemir

yaptım kaydı, numaramı istiyorum :) çok merak ettim kaç numarayı kaptım, ilk 5'e girdim mi acaba ??

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@nihal özdemir

Yarış kayıt formundaki kayıt sıralaması aynı zamanda yarıştaki numara olacaktır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bu arada posterde yayınlanmış.

Detaylı bilgi ve kayıt için :

(link)

Ön kayıt zorunluluğu var (link) buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Adresi ziyaret edilebilir.

http://i218.photobucket.com/albums/cc25/zoeturkey/Deltamtbrace600pxl.jpg

Tepki
85
@Halil Uygun

orasını anladım kayıt sıramı nereden bileceğim onu soruyorum. ben kayıt formunda sıra numarası göremedim

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bol sponsorlu ve örnek bir yarış olacak. Afiş de güzel oldu.

• Beğen

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
Hazırlık aşamasında dahi insanı heyecanlandırıyor.. bu durumda, biz bisiklet severlere sadece pedal cevirmek kalacak anlasilan...

• Beğen

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Gerçekten çok güzel uluslararası bir yarış havası var. Ayrıca bu kadar sponsor daha önce hiç bir yarışta görmedim. Bu da organizasyonun ciddiyetini gösteriyor. TEBRİKLER

• Beğen
Tepki
38
ilk önce yanlıslıkla under yaptım kategorimi sonra birdaha kayıt olup junior olarak düzelttim .bir terslik olacağını sanmıyorum fakat yinede paylasmak istedim:)

• Beğen

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@Burak Oztarak

kaç doğumlusunuz.

1992-1989 yıllarında doğanlar u23. 1993 doğumlular junior 1988'liler ise elit 2011 için.

• Beğen