Delta MTB Race Gold Tour 2011 Dağ Bisikleti Yarışları - YAPILDI

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
harika bir organizasyondu emeği geçenlere ve özellikle Delta Bisiklete teşekkür ederiz. dört dörtlük bir yarış oldu.

Scudo

hakan70

Aktif Üye
Tepki
28
Allah bereket versin iyi yarıştı
emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

cemal_007

Daimi Üye
Tepki
284
çok güzel bir yarış olmuş buradan emeği geçenlere teşekkürler inşallah federasyon buradan ders alır ve bundan sonra bu tür yarışlar artar

elif inci

Aktif Üye
Tepki
225
Delta Bisiklet bir de yol bisikleti yarışı organize etse, benim gibi dağ bisikleti tekniği sıfırın altında olan garipleri de sevindirse ne güzel olur...hımf!!!

Tepki
74
50 yaş grubunu faaliyete geçirip rekabeti en üst seviyeye çıkartan ve bize tekrar eski günlerimizi hatırlatan bu yarışlarda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Geleneksel hale gelmesi dileklerimle.
Birol Toraman

fatih ulusoy

Aktif Üye
Tepki
112
Organizasyonda emegi gecen herkese bende teşekkür etmek istiyorum.Yarışın klasik olup her sene tekrarlanması gerçekten güzel olur.Fakat genel klasmanı etkilemesi açısından yani genel klasman oluşturulurken her 3 yarışıda tamamlamış koşulu gibi birşey getirilirse çok daha iyi olur düşüncesindeyim.Çünkü hiç ortada olmayan biri son yarışta gelip puanları toplayıp gidiyor.Genel klasmanıda oynatabiliyor.Burada bi dengesizlik oldugunu düsünüyorum. Teşekkürler Delta'ya ve tüm sponsorlara..

Kamil Kamil

Daimi Üye
Tepki
106
Bisiklet
Kron
İzlemek çok keyif verdi. Daha önce hiç yarışlara gitmedim ama nedense şimdi gidesim geldi...:)

Tepki
0
Selam arkadaşlar,

Bu parkuru veya genel olarak Elmalı baraj gölü çevresini yarış dışında kullanmamıza nasıl bakıyor yetkililer?
Ben oraya geçmişte gidiyordum, fakat en son gidişimde (sanırım geçen yazdı), izciler var izci olmayanlara kapalı denerek TEM üzerindenki köprüden ötesine geçmeme izin verilmemişti.

Şuanki durumu bilen biri yazarsa makbule geçer.
Boşuna oralara gidip özel güvenliklerle ağız dalaşı yapmak istemem.

sccetin

SCC
Yönetici
Tepki
5.655
İsim
Serhat C
Bugün forumda 'Bakiye Duran'ı aratınca nostalji yolculuğuna çıktım. Önce (link) konusuna denk geldim. Daha önce hiç duymadığım için sonucunu bilmediğim bir maç gibi baştan sona izledim (okudum). Gerçekten müthiş. Tebrikler...

Sonra bu mesajı yazdığım konuya denk geldim. Zamanında buraya mesaj yazan eski ve kaliteli bisikletçiler olduğunu gördüm. Forumu neden terk ettiler acaba... Yeniden dönerler mi ki?

Bu tip organizasyonlara keşke devam edilebilse...

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
@sccetin
dönmezler
1) sonuçta burada bir sosyal mecra abartınca bisiklet hobisi popüler kültüre dönüyor zevki kaçıyor
2) insan bir süre sonra forumda bisiklette geçirdiğinden fazla zaman geçirmeye başlıyor
3) forumda olan insanda sürekli upgrade tüketim tutkusu oluşuyor
sonuç olarak forum sayesinde belli bir bilgi birikimi ve çevreye oluşanlar yapabilirse forumu bırakmayı gerçekten bisikletle çevreyle ilgilenmeyi seçiyor.

• Beğen
Tepkiler: Osman D.