Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Delta Bisiklet Nihayet İstanbulda

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Arkadaşlar büyük umutlarla beklediğimiz Delta nihayet İstanbula geldi... Umarım hepimize hayırlı uğurlu olur. Onları ziyarete gittim. Fiyatları çoooook uygun. Neredeyse ne ararsan var. Yok yok diyebilirim. Umarım biz bisiklet severlere faydası olur.

Scudo
Bilmeyenler için yazıyorum.

https://deltabisiklet.com/?_Args=_DymnSel,120,DeltaBisiklet

Saol bilgi için. Ayrıca hayırlı olsun tüm bisiklet sevenlere..

hayırlı olsun artık bi ziyaretlerine gideriz...

Gittim, gördüm ve manitou maşalara hayran kaldım. 2006 manitou'lar mayıs sonunda geliyormuş. Özellikle R-Seven hayranlarına duyurulur, bu modelin tüm çeşitleri geliyor.

Süperrrrr valla hep r-7 hayalini kurdum. Ama onlar çok pahalı değil mi. manitoular cok iyi aslında ama ellerinde geçen yılki modeller var. almak istersen manitoularda iyi indirim yaptiklarını duydum. bayağı ucuza geliyooo o zaman. özellikle SPV sistemleri hayran bırakıyor. Haaa bir de peki fiyatları ne kadardan başlıyor. veya nedir....

2005 manitou'lar için güzel indirimler olduğu doğru. SPV özelliği barındıran modellerinden de kalmış. Alıcıysan bir ziyaret etmeni tavsiye ederim. Gerçekten kulağa hoş gelen rakamlar söz konusu. Malesef benim istediğim maşanın v-brake pivotlusu vardı. 2006 modellerini bekleyeceğim artık.

Back