Delta Bisiklet Nihayet İstanbulda

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Arkadaşlar büyük umutlarla beklediğimiz Delta nihayet İstanbula geldi... Umarım hepimize hayırlı uğurlu olur. Onları ziyarete gittim. Fiyatları çoooook uygun. Neredeyse ne ararsan var. Yok yok diyebilirim. Umarım biz bisiklet severlere faydası olur.

Scudo

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Bilmeyenler için yazıyorum.

https://deltabisiklet.com/?_Args=_DymnSel,120,DeltaBisiklet

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Saol bilgi için. Ayrıca hayırlı olsun tüm bisiklet sevenlere..

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
hayırlı olsun artık bi ziyaretlerine gideriz...

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Gittim, gördüm ve manitou maşalara hayran kaldım. 2006 manitou'lar mayıs sonunda geliyormuş. Özellikle R-Seven hayranlarına duyurulur, bu modelin tüm çeşitleri geliyor.

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Süperrrrr valla hep r-7 hayalini kurdum. Ama onlar çok pahalı değil mi. manitoular cok iyi aslında ama ellerinde geçen yılki modeller var. almak istersen manitoularda iyi indirim yaptiklarını duydum. bayağı ucuza geliyooo o zaman. özellikle SPV sistemleri hayran bırakıyor. Haaa bir de peki fiyatları ne kadardan başlıyor. veya nedir....

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
2005 manitou'lar için güzel indirimler olduğu doğru. SPV özelliği barındıran modellerinden de kalmış. Alıcıysan bir ziyaret etmeni tavsiye ederim. Gerçekten kulağa hoş gelen rakamlar söz konusu. Malesef benim istediğim maşanın v-brake pivotlusu vardı. 2006 modellerini bekleyeceğim artık.