Decathlon'dan bisiklet aldım lastik patladı

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Adammı çocukmu kızmı belli değil. Kısaca ben bunu geldiği gibi kapı dışarı ederdim de neyse. birde boyadım diyor. oto lastikçisine gitmiş :D Hey Allahım Hey. o çivide götürü ver iade etmeye giderken. :D

Scudo
Tepki
6
İsim
önder
Bisiklet
b'Twin
Aynı bisikletten bende var.2 tane iç lastiğini 8,95 tl ye satıyorlar.1 tane iç lastik 4,50 tl'ye gelir.bence yanınızda iç lastik her zaman taşımalısınız,ve tabiikide plastik levye.;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@kasaplanca
benimle istediğiniz kadar dalga geçin arkadaşlar, gülünen birşeye gülmeyin diyemem. bu alanda yeniyim o nedenle oto lastikçisine gittim. bilseydim gitmezdim.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
yanliz baslik olmamis bence hemen degistirin yada adminler kaldirsin bosyere decatlhon ismine zarar vermeyin.

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Arkadaslar arkadasimiz yanlis yazmis fakat bukadar dalga gecmeye gerek yok sonucda oda yanlis yazdiginin farkinda bukadar ustune gitmeyin biraz daha yapici olun belliki bazi seylerden haberi yok ama ogrenecektir zamanla

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
delinin biri bir taş attı kırk akıllı çıkaramıyor. adam ilk yorumunda moralim bozuldu yazmış geri vericem geri götüreceğim yazmamış ama herkes decathlon alır mı almaz gibi olaya girmiş direk. ilginç bir durum

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
Başlığa bak ahaushshhhd ciddiye alıp yazanlara da ayrı güldüm.

Araba alıp lastiği patladı diye iade alırmı araç şirktleri acaba

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@niyazi akarken hocam enson ki yorumumu okumadınız galiba iade etmek veya onarmak arasında kararsız kalmıştım ancak iade etmekden vazgeçtim bugün götürüp yaptıracağım.
İade etmek konusuna arkadaşlar doğru olmadığını söylemek için öyle yazdılar.

Tepki
9
İsim
Ömer
Bisiklet
Lapierre
Gülü seven dikenine; bisikleti seven dikenine, çivisine-vidasına, cam kırığına, daha büyük sorunlarda ise o zaman kadar kendisini taşıyan bisikleti kilometrelerce taşımaya vs. katlanır, katlanmalıdır.

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Hayatımın 4 dakikasını bu başlığı okuyarak heba ettim. Önce kendimi, sonra irademi, son olarak ta iğrenç şekilde dalga geçme isteğimi, esefle kınıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Toros

Osman Selman

Forum Demirbaşı
Tepki
405
benimde başka bir marka bisikleti aldığımda aynakol dişli yemişti satıcının montaj hatası yüzünden, sonra lastik patladı. soğudum bisikletten ve sattım. bi üst modelini aldım :)

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende dün decathlon dan multipower protein bar aldım. Antrenmandan sonra yedim bitti.
Ambalajını götürsem yenisini verirlermi acep:)