Decathlon rezilliği

Erdem C.

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Diğer
mağaza müdürünü çağırtacaktın ürün almak isteyen müşteriyi nasıl içeri almassınız diye kalaylayacaktın

Scudo

Keya

Üye
Tepki
5
İsim
Kemal y
Bisiklet
b'Twin
Avm' lerde LPG li araç giremez yazar, peki uygulanıyor mu? hayır, Ama istenirse uygulanıyor, onun gibi olabilir mi acaba?

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
En yakın zamanda bende aynısını deneyeceğim sonucu yazarım :)
Bakalım alacaklarmı :)

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
bende 1 yıl önce mal of istanbul decathlona gittiğimde aynı sorunu yaşadım (yaşım 16) bisiklet malzemesi alıcam dedim güvenlik reyon görevlisiyle konuştu reyon görevlisiyle beraber girdikaldım kasaya kadar eşlik etti ama bu sene 3 mağazada sıkıntı olmadı kimse bi şey demedi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
uygulama saçmalık. Plastik arabaya oturalım sürsünlerde o zaman yorulmamış oluruz :mad:

Tepki
14
Bisiklet
Salcano
Perşembe günü İzmir Optimum Decathlon'a girdim bir sıkıntı olmadı.
Yaş 16

Uçmakdereli

Daimi Üye
Tepki
212
Bisiklet
Claud Butler
Yeni yeni başladı bu uygulama. Nedeni ise hırsızlık.. Tiple alakası yok ama yaptıkları yanlış.. İçeri girmek isteyip giremeyenleri gördüm .. Günde bir iki hırsızlık oluyormuş yetişemiyorlarmış. Bu yüzden de giyinme kabinlerini tek bir yere toplamışlar... Bana da bir keresinde çantanızı dolaba bırakın istersiniz demişti , adamı görseniz at hırsızı tipinde güvenlik:) yok kalsın dedim.. Başka bir konu ise internet sitesi eskiden sıfır açılmamış ürün gönderirdi , bir iki kere hafif tozlu lekeli ve kırışık ürün geldi, başka arkadaşa da gelmiş.. Sanki yavaş yavaş seviyeyi düşürmeye başlıyorlar.

Hakan Beşikçi

Daimi Üye
Tepki
134
bi keresinde 2 çocuk bana demişti abi içeri almıyorlar, bizi içeri sok falan tamam dedim girişte güvenlik dedi çocuklar sizinle mi falan evet dedim ama çocukları tanıyor gibiydi :) dedim sorumluluk bende neyse girdik bunlar hemen oyun oynamaya kaçtılar çıkışta gittim bunları aldım beraber çıktık yani çocukların içeriye oyun oynamak için geldiklerini biliyorlar o nedenle almıyorlar

• Beğen
Tepkiler: umutntm

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
böyle durumlarda daha yetkili kişiye gitmekten çekinmeyin aslında. bu tarz dükkanlarda mağaza müdürü veya hastahanelerde başhekim vs. -tabii anlayış dizginini bırakmadan; neticede her insan gaflete düşüp hata yapabilir. yüksek ihtimalle hemen sizden özür dileyecek ve hoşgörmenizi rica edeceklerdir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Decathlondan aralıklarla alışveriş yaparım. Hepsinden de memnun kaldım. Eğer olay anlattığın gibiyse sorumlusu sadece işgüzar güvenliktir. Mağazanın öyle saçma bir karar alması mümkün görünmüyor.

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Aynı uygulama izmir'de de var . 18 yaş altını ebeveynleri olmadan kabul etmiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

barismctb

Üye
Tepki
11
İsim
Barıș MÜÇTEBAOĞLU
Bisiklet
Cube
Adamlar yakında giriș parası isterse șașirmam:)

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bugün bende bayrampaşa decathlondaydım bu uygulamanın tek sebebi olabilir oda mağazanın kalabalık ve çoluk çocukla dolu oluşudur güvenlik aklınca eleminasyon yapmak istemiş ve kılıf uydurmuş yoksa böyle bir spor mağazasında alkollü mekan muamelesi yapılamaz.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.286
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
O ne lan, iceride btwin marka bira satisina basladilar da bizim mi haberimiz yok? Biz de hep dusunur dururduk magaza neden 22:00'da kapaniyor diye?

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Sanki alkol alacaksınız içeride. Aşırı saçma.